Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

samuray

Sercan

samsunum

sadece sanaldan mı  ? ordaki maçta bütün stadın neler yaptıklarını hepimiz biliyoruz.ayrıca biz jestine değil bizi desteklememesine sinir oluyoruz  . şampiyonluk maçına bile gelmemesine sinir oluyoruz hocam

Tufan

birolkys @ hani o meşhur 2023 hedefleri varya onun içinde Samsun-Ankara hızlı treni resmi olarak zaten yok daha çok şey yazmak isterim ama ortam müsait değil özel msj atabilirsin istersen.

samuray

Alıntı yapılan: SametYılmaz55 - 30 Mayıs 2011, 12:56:23
hayalle yaşayanı zevkle öperler nedim türkmen :-* :-* :-* çapınız ne sizin şampiyon olacaklarmış.uzun zamandır bu kadar gülmüyordum :D :D :D :D
bunlar bizi takip edip kopya çekiyorlar galiba aynı bizim başkan adayı kazım yılmazın sözleri sanki

kabacevizli55

türkiye değişiyor kardeşim verilen sözler tutulur inş

Ajan

30 Mayıs 2011, 20:26:22 #18966 Son düzenlenme: 30 Mayıs 2011, 20:36:47 *AgEnT*
Alıntı yapılan: mahmut 55 - 30 Mayıs 2011, 20:13:51
sadece sanaldan mı  ? ordaki maçta bütün stadın neler yaptıklarını hepimiz biliyoruz.ayrıca biz jestine değil bizi desteklememesine sinir oluyoruz  . şampiyonluk maçına bile gelmemesine sinir oluyoruz hocam

Deplasmana gidiyorsun usta nereye gitsen yapılacak hareketler sanki Samsun'a deplasman taraftarı gelince maraton tribünün deplasmanına yakın tarafından hiç kimse diğer tarafı tahrik etmiyor.YZY sinir olmam için benimde siyasi düşüncemden tut yaptıklarına kadar bir sürü nedenim var.Ama yiğidi öldür hakkını yeme demişler Ordu'ya yaptığı jesti de takdir ederim.Neyse ikili tartışmaya girmeden konuyu kapatalım.Sonuçta 2 farklı beyin taşıyoruz ikimizde farklı düşünebiliriz.

ahmetsefa55

tgrthabertv ye twitter dan soru sordum hızlı trenle ilgili.suat kılıca yonelttıler soruyu..o da oncelıkle kırıkkale-amasya hattının ınsaa edilecegını daha sonra samsun-ankara hızlı tren hattı olusturulacak dedı.ınsallah dogrudur.

ahmetsefa55

arkadaslar hazır suat kılıc ı tv de yakalamısken ve sorularımız cevaplanırken yenı stadın aynı arazıye yapılması ıcın mesajlarımızı yogunlastıralım.belkı bır cevap alabılırız ya da aklında yer eder en azından  ;)

https://twitter.com/#!/tgrthabertv

engin55

Orduspor stadında şampiyonluk kutlaması yapıyor bize böyle bir kutlamayı çok gördüler :(

TeRMeLee

Ajansspor Süper Lig puan durumunu güncellemiş. Alfabetik sıra dolayısıyla 16. sırada olsakta acayip mutlu oldum. Özlemişim be ! :)

Gökberk55

Alıntı yapılan: TeRMeLee - 30 Mayıs 2011, 22:00:18
Ajansspor Süper Lig puan durumunu güncellemiş. Alfabetik sıra dolayısıyla 16. sırada olsakta acayip mutlu oldum. Özlemişim be ! :)

malum takımında önünde olmak ayrı bir haz  :)

umit

Bu orduspor gerçekten bizi takip ediyor. Şu an Trt3'te Nedim Türkmen "3 yıl içinde Orduspor A.Ş'yi kurup halka arz edeceğiz diyor" :)

55ertan

Alıntı yapılan: engin55 - 30 Mayıs 2011, 20:44:41
Orduspor stadında şampiyonluk kutlaması yapıyor bize böyle bir kutlamayı çok gördüler :(

yaramizi desme kardes.
tam unutmusken...