Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

fındık

Rize bu sene başına dert aldı diyebiliriz :D çok canları yanıcak

kabacevizli55

cembaba

Bence seneye Rize'yi çıkarır ;) Her şeye rağmen Rizeli vardı ya ah o Rizeli :)

fındık

Aşağıdaki takımları unuttunmu Cem. TATaNGA  ve  GÖZ GÖZ gelicek ona göre

Lusage

TRT 3 te ismini bilmediğim IQ su tavana vurmuş birisi:

Şampiyonlar Şampiyonu maçı vardı. Barcelona ile sanırım Manchester United oynuyordu...

La ilahe illallah..

Gelmiş birde futbolla ilgili konuşuyor odun...

samuray

samuray

Alıntı yapılan: umit - 30 Mayıs 2011, 22:39:23
Bu orduspor gerçekten bizi takip ediyor. Şu an Trt3'te Nedim Türkmen "3 yıl içinde Orduspor A.Ş'yi kurup halka arz edeceğiz diyor" :)
ya adamlar resmen bizden kopya çekiyorlar hayret biz ne dersek temcit pilavı gibi aynısın tekrarlıyorlar  ;D

Jnr.Serkan

fm 2011de altyapımdan genç gelecek vaad eden bir stoper çıktı.Onun mevkisinde çok kaliteli adamlar olmasına rağmen ben ona şans verdim.Porto modelini uyguladığımdan dolayı.Şimdi aklıma geldi ulan bi eleman nereli diye.Adam Trabzonlu çıktı.Şuan çok garip duygular içindeyim sırtımdan vurulmuş gibiyim  :'(  :D

Lusage

Alıntı yapılan: Jnr.Serkan - 31 Mayıs 2011, 20:29:34
fm 2011de altyapımdan genç gelecek vaad eden bir stoper çıktı.Onun mevkisinde çok kaliteli adamlar olmasına rağmen ben ona şans verdim.Porto modelini uyguladığımdan dolayı.Şimdi aklıma geldi ulan bi eleman nereli diye.Adam Trabzonlu çıktı.Şuan çok garip duygular içindeyim sırtımdan vurulmuş gibiyim  :'(  :D

Benim gibi yap. Gir editöre önce takımın sonra oyuncunun içine et.  ;D

Jnr.Serkan

isyan

Konya Sekerspor'un kalecisi Gürsel Yaprakçı silahli catisma sonucu öldürülmüs  :-X
Allah rahmet eylesin, google'de baktimda 1-2 hafta önce Baba olmus  :( Allah yakinlarina sabir versin  :(

Gorkem

cembaba

Yahu şu Ordu kadar olamadık ona yanıyorum. Adamlar ne güzel kutlamalar yapmışlar. :S

King1965

son mactakı yenılgı olmasaydı bızım stadda şölen olacaktı keşke haftaalar onceden cıkmayı garantılemeseydık de rıze macında garantıleseydık belkı o zaman cosku son dorukta olurdu .. Ama herseyde hayır var derler Bu sene Süperligde Şampiyon oluruz..

fındık

Alıntı yapılan: CemBaba - 01 Haziran 2011, 10:22:19
Yahu şu Ordu kadar olamadık ona yanıyorum. Adamlar ne güzel kutlamalar yapmışlar. :S

Bize o kutlamaları kim yaptırmadı herkes iyi biliyor