Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

Ollivanders

Şehir takımlarının çıkması bizim için kotu oldu. Ne olursa olsun GBB 2. takım hüviyetindeydi. Bu bizim için onemliydi. Bizim peşimizde çıkan 2 takım da uzun suredir superlige hasret . Bu nedenle iyi transferler yapıp , iyi takım kurma şansları çok fazla. Onların devam eden yonetimleri var ve bizim yeni secilecek ne oldugu belli olmayan bir aday var. Ne yalan soyleyeyim bizim acımızdan kotu oldu. Dır dır konusmalarını dinlemek var şimdi.

cembaba

61. dk'ları 4 gözle bekliyorum...

brigand

acil transfere ihtiyacım var ! hem mersin hem ordu lanet olsun lan şampiyonda olamadık arada kaynadık gittik.  >:( >:(

Sonuna Kadar 55

hoşgeldin orduspor çok yakın antep gitmek zor ordu iyi oldu zaten hiç sevmem orduspor

berusa55

Bizim bunlar gibi çoşku yaşamamamız, abartmamız çok normal esasında. Baktığımızda gerek Mersin gerekse Ordu çeyrek asır sonra Süper Lig'e çıktılar  :D

Burak

Şirin Ana

Lig tv futbol tutkusu programından cep telefonuyla zar zor yakaladım

Gökberk55

Bir kadının yeri kocasının yanıdır hoşgeldin orduspor....   :)

berusa55

Monaco da düşer...  .:.:.  

5trawberry

Ne takımdılar ya.
Yazık oldu.
Şampiyonlar Ligindeki en gollü maç unvanı onlardaydı, o sene final oynamışlardı.

Monaco 8 - 3 Corogne

twitter

monaco-west ham-deportivo-sampdoria  :(

fındık

Alıntı yapılan: twitter - 30 Mayıs 2011, 07:14:26
monaco-west ham-deportivo-sampdoria  :(

Bir zamanlar şampiyonlar ligi finalisti Monaco
91 de şampiyon olmuş bir Sampdoria , ertesi yılda şampiyonlar liginde final oynamış
El TURKO Deportivoyu herkes biliyor zaten
İngilterenin futbolcu üretim merkezi west ham ( terry,  lampard ) daha var aklıma glen bu isimler

Burak

bu takımların düşmesi hakikaten kötü oldu . west ham futbol kültürü olarakta çok iyi bir takım aynı şekilde altyapısıda çok iyi . benden sana ek olarak ferdinand , defoe , joe cole , kanoute( orada parlamıştı )  ,

fındık

Bide o west hamın stadına bitiyorum ufak tefek eski meski ama harbi stad dı kutu gibi

cembaba

Alıntı yapılan: Sonuna Kadar 55 - 29 Mayıs 2011, 22:16:17
hoşgeldin orduspor çok yakın antep gitmek zor ordu iyi oldu zaten hiç sevmem orduspor

Hoşgeldin Orduspor. Ordu'yu hiç sevmem fakat, uzak bir deplasman olan Antep'ten daha iyidir.

SametYılmaz55

Westham diyince Yeşil sokak holiganları geliyor aklıma :( :( en çok westham ve deportivoya üzüldüm :( :(