Enes İslam İlkin

Başlatan elexir, 16 Ağustos 2017, 13:01:50

« önceki - sonraki »

_Jack Daniels_

Takımda kalacakmış herhalde. Saman alevi gibi anlık parlayıp sonra sönen oyun tarzına devam eder uzunca süre.

Kaya

Sağ bekte alternatif olarak da oynayabildiği  için takımda tutulacaktır.

ea55

Yeteneklerine ihanet eden adam yıllar sonra ağlarsın...

Stoper

Vanspor'a kiralık gönderildi. Orada ki performansı nasıl olacak bakalım.

_SoN_

Çok yetenekli ama nedense bir türlü tecrübe ile yeteneklerini doğru kullanmayı öğrenemedi, kendini geliştirmesi lazım, benim beğendiğim bir kanat oyuncusu, bir gün Samsunspor'da büyük yıldız olacak, yeterki tecrübe ile pişirsin şu yeteneklerini.

ngonge

Gizli transferimiz oldu. Kaç yıldır kiraya verilmesini istiyordum, umarım düzenli oynayarak heyecanını yener ve maç oynama alışkanlığı kazanır. Bizde oyuna girmesi sahaya el bombası ile girmekten farksız.

55_OrHaN_55

Keşke kiralık vermeseydik. Burak Çalık'tan daha etkili olurdu bence. Burak formunu yakalayana kadar lig bitecek.

ata55

Yakından tanıyan herkesin hemfikir olduğu bir şey var. Çocuk aptal. Zeka seviyesi düşük. Hiç bir halt olmaz. Alt liglerde bir müddet oynar, yok olur gider maalesef.

Stoper

Yüksel Yıldırım, "Ben Samsunspor'a başkan olduğumda bana dediler ki; Enes diye bir oyuncumuz var yıldız olacak. Biz Enes İslam'ı yıldız yapmaya çalışıyoruz; Enes kendine bakmıyor. Oyuncuyu zorla kendine bakmasını sağlayamazsınız. Messi öyle bir anda Messi olmuyor."

Sadece Samsunspor

Genc diye diye 4 sene gecti nerdeyse. Yeni oyuncular cikaracagiz onlarla ilgilenelim

maço

yazık edecek yeteneğine .
theo walcott olacak adamdı :)

_SoN_

Enes bu sene kadromuzda olacak bildiğim kadarıyla, inşallah bu sene yeteneklerini sahaya olumlu yönde yansıtır. Bu sene kazanan oyunculardan olur.

Ayberk

Ronaldo efekti eklediği gol ve gol sevinci müthişti 😁😂😂

Sadece Samsunspor

Enes artik senelerin acisini cikart. Golu muhtesemdi

Stoper

Serkan Aykut kaçmış içine :)
Ümraniyespor maçında kariyer golü attı.