TFF 2.LİG 32.HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz - Utaş Uşakspor A.Ş

Başlatan Kaya, 14 Nisan 2019, 00:08:06

« önceki - sonraki »

evolution55

Bizim 3.golü atmamıza yasak mı var??? Bir tane gol yesek telaş olacak neden bu rölantiye alma çabası???

GurbetciFanatik

Bir daha kendi sahamizda oynicagimiz maclara maximum 5 bin kisi gitsin.
Takim rahat oynuyor baski fazla olmadan  :D

55_OrHaN_55

Muhammet ve Enes'in de birer gol atmalarını isterim. :)

havzalı55

55_OrHaN_55

Beşir bana inat 2 tane yüzde yüzlük golü kaçırdı yine. Olmayacak bu :)

twitter

cıvık cıvık oyun

furkan bi değişik oynadı yoksa bu maç bile kafa kafaya biterdi

jean

Son iki macta son dakikada yemeseydik su an liderdik gelde yanma arkadas

55_OrHaN_55

Alıntı yapılan: jean - 21 Nisan 2019, 17:42:23
Son iki macta son dakikada yemeseydik su an liderdik gelde yanma arkadas

Bu maçtan önceki üç maçta da öne geçip koruyamadık. En dandik takımlar bile kazara 1 gol atsalar skoru korumayı becerebiliyorlar. 

eprianu

Ben takımı beğendim. Mükemmel değildik belki ama iyiydik. Sahada iyi bir mücadele vardı. Daha da güzeli bu mücadelemizi maçın tamamına yaymayı başardık, oyundan düşmedik. Karşılaşmanın son dakikaları oynanırken, 4-0 önde olmamıza rağmen hala hücum yapıyorduk. Son haftalarda en çok bu durumdan yakınıyorduk.

Haftalardır eleştirdiğim Samet ve Bahattin de iyiydi. Belki de maçın başında tribünlerden gelen tepkiler etkili olmuştur, bilemiyorum. Ama şunu bir kez daha gördük ki, ileri uç elemanlarımız istekli oynadığı zaman çok rahat gol bulabiliyoruz.

Bu maçın hayal kırıklığı savunmamızdı. Çok fazla pozisyon verdik ve Furkan gününde olmasaydı kalemizde 2-3 gol görebilirdik.

Sonuç olarak bu takım Play-Off'larda isterse, adam gibi mücadele ederse çıkarız. Bu durum iyi mi kötü mü bilemiyorum ama maalesef futbolcu topluluğunun o günkü durumları bu sezonun sonucunu belirleyecek.

Shane_Falco

Maçı izlemedim ama herkes maçın yıldızı Furkan diyor. 4-0 biten maçın yıldızı kaleci oluyorsa işler yolunda gitmiyordur arkadaş.

oguz_5528

Hala çok pozisyon veriyoruz play-off için sıkıntı olabilir.ayrıca böyle boş maçlarda yıldız olan Furkan önemli maçları pas geçiyor .Kadro genişliğinden faydalanmak için play-off'a kadar her futbolcuya şans verilmeli mesela Beşir gibi

Sadece Samsunspor

Bu mac defans berbatti ileri uc iyidi ama 7 8 bile olabilirdi beceriksizlik hala var

orucreis

Takımın rahat oynaması bence uşak ın asılmaması oldu. Çok rahat top çevirdik, oynadık.
Taraftar ilk dakikalarda takımın sürekli geri dönmesinden bunaldı. Selime olan üzücü olaydan sonra uşak kafa olarak biraz dağıldı ama ilk dakikalarda takım herhangi bir hedefi olmayan rahat takıma bile ileri çıkıp oynayamadı. İlk şutumuz 20 küsür dakikada geldi. Golü bulduktan sonra uşak iyice dağıldı bizimkiler şov yapacak takımı buldu gerçi onu da pek beceremediler ya.
Takımda aşırı bir lavobalilik ve isteksizlik var. Bunu şu 2 hafta da kırmak gerekiyor. Yoksa seneye yine köy kasaba gezeriz.

s_uzunkaya

maç kolay filan olmadı. 1-0 dan sonra baskı ve baskı sonrası defansımızın zaaflarıyla 3 tane 6 pastan kaçırılan goller vardı. üzerimize gelen takımlar gümüşhanede olsa inegölde olsa hacattepe de olsa pozisyon üretebiliyor ve gol bile bulabiliyorlar. bu maçtada furkan olmasa golü yer gardımız düşer ve maç berabere biterdi.gol yemedik ve 2 yi bulduk sonra maç uşakspor için savruk, kopuk, futboldan uzak bi hale döndü ve fark geldi. maalesef play off un kalbur üstü takımlardan olması ve stresi bizim defansı iyice düşürecektir.

maçlarımız belli, ilk yarıda gümüşhane, sancaktepe, inegöl, sarıyer, sakarya ikinci yarıda diyarbakır, gümüşhane, k.ören, sarıyer, hacettepe maçlarını inceleyip nasıl baskı altında defansın hata yaptığını, adam kaçırdığını ve pozisyonlar verdiğini  analiz etsinler. benim gördüğüm maç sıfır sıfırken bize karşı kapalı oynayan takımlar golü yiyince ancak golü düşünen futbol oynamaya başladıkları ve karşımızda golü düşünen bir takım olduğu zamanda rakip gücsüz dahi olsa pozisyona girebildikleri ve çoğu maçta gol yiyerek maçı berabere bitirdiğimiz yönünde. bir tek bizi k.ören iki maçtada kapanmadan direk yenmek için oynadı ve yendi.

uzun lafın kısası bize karşı galibiyeti düşünerek çıkan takımlar bu defansla bizi yener. acil yukarda saydığım maçlar seyredilerek defansa çözümler bulunmalı. yoksa play of lar bizim için büyük hezimet olacaktır.

ngonge

Maçın özetini izledim, maç için çok fazla söylenecek bir şey yok zaten.

Sadece İsmet Taşdemir'in bir yönetim zaafiyeti olduğunu günden güne daha çok hissediyorum. Erhan Şentürk yine kaptan olarak çıktı mesela maça. Geçen maçta psikolojisi bozuk olduğu için maça çıkmak istemeyen oyuncuya yine kaptanlık pazubandını veriyorsun? Şaka değil bu, profesyonel oyuncular. Bir maça çıkmak istememek ciddi bir meseledir. Eğer psikolojine dayalı maça çıkmayan oyuncuyu takıma kaptan yapıyorsan, oyunculardan direnç bekleyemezsin. Kaptan dediğin oyuncu sahada takımı taşıyan lider adamdır. Bu iş zayıflık kabul etmez.