TFF 2. LİG 2019/2020 11. HAFTA | Zonguldak Kömürspor 0 - 2 SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan _SoN_, 30 Ekim 2019, 11:11:58

« önceki - sonraki »

minci

Alıntı yapılan: 55_OrHaN_55 - 03 Kasım 2019, 16:10:12Bu maçta Samet Asatekin ilk 18'e alınmamış. Eğer sakat veya cezalı değilse bravo teknik adamımıza. Sonunda mantıklı düşünen birini bulmuşuz.

Sonuna kadar size katılıyorum. İnsan kendi oyuncusuna, kendi takımına neredeyse küfüre varacak kadar kötü söz söylermi? Nekadar ayıp. Bir insana işe yaramaz çöp denir mi. Bunlar son derece onur kırıcı sözler. Bu bize hiç yakışmıyor. Adminden rica etsek böylesi kötü sözlere müdahale etse nasıl olur. Lütfen...

Lusage

Son 5 dakikada oyuna giren Onur, neredeyse 90 dakika sahada kalan Kubilaydan daha etkili oldu. Acaba neden?

Karabudun

Alıntı yapılan: _SoN_ - 03 Kasım 2019, 15:47:30Benim anlamadığım bu ligin son sırasındakide , hiç iddaası olmayanda, orta sırada herhangi bir takımda, bize gelince neden bu kadar pislik çirkef kesiliyor,neden bu kadar ölümüne mücadele ediyor, sanki adamların son maçı ve ligte kalacaklar, sank,i bu maçı alsalar şampiyon olacaklar, her deplasmanda bunu görüyoruz.

Ligde namı olan, cidden büyük denilebilecek tek camiasın. Bu ligdeki takımların en az dörtte üçü seni yendiği takdirde şampiyon olmuş gibi sevinecek. Bizim anlam yüklemediğimiz maçlar için herifler ciltler dolusu kitap yazar yeter ki kazansın. Kupada bizi elediklerinde Aydınsporlu bir amcanın yıllar sonra ilk kez gerçekten Aydınsporlu olduğunu hissettiği için ettiği teşekkürü unutmam. Adam gayet de ciddiydi. Onun için takılmayın. Ortada bir ayıp varsa da rakiplerin değil, bizimdir. Ne işimiz var  bizim burada?

_SoN_

Manisanın çok önemli iki deplasmanından önce aradaki puan farkını korumamız ve özellikle başımızda hocamız yokken (mevcut yöneticiye,yardımcı hocaya teşekkürler) böyle bir deplasmandan 3 puanla dönmemiz önemliydi.Şimdi önümüzdeki kendi evimizde oynayacağımız maç ve afyonda deplasmanına gidecek manisa maçları ayrı bir değer kazandı,yine söylüyorum,mesele bizim kendi maçlarımızı kazanmamız, iyi yada kötü futbol farketmez, yeterki KAZANALIM, bu maçtada böyle çirkef bir futbolla bizi adeta sakatlamaya oynayan bir deplasman takımı karşısında kazanan takımımızı tebrik ediyorum.

Stoper

Bu kötü zeminde 3 puan muazzam.
Afyon ve Zonguldak deplasmanlarini kayıpsız geçtik. Afyon'un kuru ayazı, Zonguldak'ın kötü zemini.
İkinci yarı, kış sezonu çok daha zor olacaktı.

jean

Ilk golde top cizgiyi gectimi tartismali 2.gol oncesi yuzde yuz ofsayt yine isimiz yolunda gitti ama umitli futbol yine yok deplasmanda onemli olani aldik insaallah ilk devre 3 puan farkla biterse umutlanabiliriz

55_OrHaN_55

Bu maçta ilginç şeyler de oldu. Hem çizgi tartışmalı gol kararı lehimize çıktı, hem penaltı öncesi ofsayt verilmedi, hem de lehimize penaltı verildi. Şaşırdım doğrusu.

eprianu

2. golde bana ofsayt yok gibi geldi. Orta kameradan izlediğimiz için öyle görünüyor. Bahattin son adama göre pozisyonunu sürekli kontrol etti.

ata55

Ne olursa olsun kazanmak önemliydi. Kazandık.
Bu arada Zonguldaklıların Muzaffer Badalıoğlu pankartı çok duygusaldı.

Sadece Samsunspor

1.golumuz gol arkadaslar. Topu cikaran adamin ayagi baya icerde. Icerden ceviriyor. Benim gozlemim bu eminim