SAMSUNSPOR - Beşiktaş Maçları

Başlatan fanatik, 09 Ocak 2007, 22:11:52

« önceki - sonraki »

fanatik

09 Ocak 2007, 22:11:52 Son düzenlenme: 26 Mayıs 2011, 22:46:19 samsuni
Arkadaşlar bu gün internette gezerken youtube de Beşiktaşın 5 kırmızı kart görüp bizim fazla atmayıp 4-0 yendiğimiz maçın görüntülerine rasladım ve bir zamanlar neydik şimdi ne olduk diye aklımdan geçti işte size o maçın görüntüleri

YouTube - Broadcast Yourself.

HIRÇINLAR

ORDAYDIM SAMSUNDAN sadece 2 kişi gitmiştik istanbulda yaşayanlarla beraber yaklaşık 200 kişi idik.görüntüleri hazırlayanlara ve yayınlayanlara teşekkürler.fazla söze gerek yok yaşamak lazım.

Cüneyt AVAR

piyanist

Askerliğimin bitmesine 10 gün vardı izin alamamıştım.Tekirdağda idim.Maçtan sonra bejekelilerin kafasını kırıp 7 gün oda hapisi yatmıştım

volkaaan

görüntüyü hazırlayanlara gercekten tesekkürler bu iş bukadar işte o zaman lar iidik ama bjk da gercekten cok sert oynadı daha cok atardık ama yakısanı yaptık fazla atmadık mac sonunda serkan aykut da demişti zaten daha cok atardık ama atmadık die

Sempatik Bengülü

ne maçtı valla hiç bir zaman unutmadım unutamamda.ben çok keyif almıştım o maçtan.bütün bjk.arkadaşlarımı çok kızdırmıştım hep onlarmı beni sinir edicekti intikamım kötü olmuştu teşekkürler samsunspor.gerçekten çok süper bi maçtı.

King Of The North

Biz o maçta 4 değil 14 gol atardık da adamlar top oynamadı ki hepsi bacak kırmaya oynadı,bizimkiler de delikanlı çocuklar 4 taneyle bıraktı.

kayacan

Daha iyi günler gelecek inşallah sanki birdaha böyle günler göremeyecekmişiz gibi yazılmışta.

Tribün_ali

mezbanede romen mahallesinde macı izliyorduk kahvahanede mahalledeki abilerle o zaman ne sevinmiştik bee uyamadım o akşam

yaman55

55samsunlu55

maçın sonucunda büyük keyif almıştım ama, istanbul medyasının tetikçilerinin, hele o kazım kanat denilen itin yorumlarını duydukça deliye dönmüştüm. o kırmızı kartları gösterdi diye hakemi linç ettiler. sanki beşiktaş mağdur edilmiş gibi gösterip samsunsporun başarısına gölge düşürmek için ellerinden geleni yaptılar. o kazım kanat ibnesini gerçek hayatta görsem bir yumrukta öldürürüm herhalde.

ozkan17

wallahıya ne guzeldıo babam ben ve krdesım bızde ordaydık serefsızler gercı bıze kartopu atıyodu ama olsun o zevk wallaha hıcbıseyde yok yafff :D  :D  :D  :D

celebi

O maçta ben İstanbul dışındaydım ancak bir beşiktaşlı arkadaşımla izlemiştim. arkadaş sinirinden az daha televizyonu kıracaktı.hey gidi günler

erkan55

o macta serkanin ilk golü unutulmazdi

AntZ

Çok değil 3-4 sene önce BENİM TAKIMIM kendilerine büyük diyen birilerine sahayı dar edmiş, o takımın futbolcuları kaçacak delik aramış çareyi sahadan kaçmakta bulmuşlardı. Adam gibi futbol oynamaktansa yapmadıkları çirkefliği bırakmayıp sahadan kaçmışlardı. Üstüne birde hakeme yüklenerek yıllarca 4 gol yemelerini içine sindiemeyenler şampiyonluğun kaçmasınıda bu maça bağlamışlardı.

Biz maçta 3 kırmızı kart olduğunu onlarında tartışmasız olduğunu, son 2 kırmızı kartın maçı bitirmek, biran önce kaçmak için görüldüğünü anlatsakta duyulmadı (duyulmak istenmedi), üstü kapatıldı. Oysa her şey bariz bir şekilde ortadayken senelerce ağladılar durdular.

En çokta Cem Papila için üzülmüştüm. 4 büyüklerle! oynadığımız maçlardaki hakemlerin o takım oyuncularından tek farkı farklı renk forma giymeleriydi. İlk defa böyle delikanlı bir hakeme rastladım onuda sakız ettiler ağızlarna.

Bu açıklamalardan sonra bakalım biraz olsun yüzleri kızaracakmı. Açıkçası pek sanmam...

Yasin Sülün: 'O maçta isim vermek istemiyorum ama oyundan bilerek atılan arkadaşlarımız oldu. Ve nedense bunun cezası da olmadı.'

Beşiktaş'ın 2003-04 sezonunda 2. yarıya 8 puan önde başlayıp, şampiyonluğu Fenerbahçe'ye kaptırması büyük olay yaratmış, herşey hükmen kaybedilen Samsun maçıyla başlamıştı. O maçta ilk onbirde sahaya çıkan Yasin Sülün, o maç hakkında yıllar sonra Fanatik'e konuştu. Söyledikleri yenilir, yutulur cinsten değildi...

Eski bir defter
tekrar açılıyor
Benim için en büyük değer Beşiktaş'ta 100. yılda şampiyonluk yaşamaktı. Belki de 100 yıl konuşulacak ve ben de çocuklarıma ve torunlarıma bunu anlatacağım. 101. yılda 8 puanlık avantaja rağmen şampiyonluğu kaçırmamız ise kabus gibiydi. Özellikle Samsun maçı unutulmazdı. O maçta isim vermek istemiyorum ama oyundan bilerek atılan arkadaşlarımız oldu. Ve nedense bunun cezası da olmadı. Kafamızda 'Acaba bizi şampiyon yapmayacaklar mı, üzerimize oyunlar mı oynanıyor?' gibi sorular oluştu. Medyada da bazı iddialar ortaya atıldı. O zaman bu konulara ben hiç girmedim. Yöneticilerimiz hakeme yüklenmek yerine o maçta kırmızı kart görenlere ceza verseydi, camiamız için daha hayırlı olurdu.. Ama vermediler.

İşte o maçta kırmızı kart görenler
Zago     25.Dk
İbrahim  42.Dk
Ahmet    44.Dk
Pancu    69.Dk
İlhan    85.Dk

celebi

Zaten bir şerefsizlik olduğu belliydi. :evil: