Erkurt Tutu

Başlatan cembaba, 27 Aralık 2014, 22:04:08

« önceki - sonraki »

Levent ÖCAL

Nasıl ki Süper Lige çıkaran başkan olarak kulüp tarihine geçtiyse, yine aynı şekilde en başarısız başkan olarak da o tarihte yer alacağı kesin.

celebi

Alıntı yapılan: Levent ÖCAL - 24 Ocak 2017, 08:58:21
Nasıl ki Süper Lige çıkaran başkan olarak kulüp tarihine geçtiyse, yine aynı şekilde en başarısız başkan olarak da o tarihte yer alacağı kesin.

jean

Kim ne derse desin ben basarili buluyorum super lige ciktigimizda kalsaydi boyle olmazdik

samsunsporlu1994

Alıntı yapılan: jean - 24 Ocak 2017, 20:38:23
Kim ne derse desin ben basarili buluyorum super lige ciktigimizda kalsaydi boyle olmazdik

Kesinlikle katılıyorum,tek eleştirebileceğimiz konu sezon başı yapılan yanlış sezon planlaması. Başka eleştirilecek bir durumları yok. Bizi bu durumlara düşürenleri herkes iyi biliyor.

celebi

Ned Stark

Bu gün için gelinen nokta  da Sayın Tutu  yönetime talip olduğunda herşeyi biliyordu ..
Tıpkı bıraktığında ve yeniden talip olmadığında da bildiği gibi ..
Samsun da bulunan idari erkan ve otorite Artık ne derseniz tutu ve ekibine  güveniyorsa bizde zaruri de olsa güvenmek zorundayız
Çünkü ne alternatifimiz ne de alternatif isteyenimiz  var

ngonge

Bir şekilde Ekigho ve Ivanov'u tutmaları lazımdı. Şimdi 10 tane de transfer yapsalar, kaybedilen puanlar geri gelmiyor.

kamuri

çık masaya yumruğunu vur hakkımız yeniyo de bi şeyler yap sus sus ne olacak

ata55

ona verilecek talimatın ötesinde hiç bir şey yapamaz. acı ama gercek.

ata55

ts dostluk ezikliği, üni fbnin makamda kabulü ve son olarak da bjkillerle forma alınması. erkut tutunun işleri.  >:( >:(

Karabudun

Alıntı yapılan: ngonge - 29 Ocak 2017, 12:11:52
Bir şekilde Ekigho ve Ivanov'u tutmaları lazımdı. Şimdi 10 tane de transfer yapsalar, kaybedilen puanlar geri gelmiyor.

yirmiuc

Her maçta tribündeki seyirci sayısı artıyor.
Bilet fiyatları değiştirilmemeli.

ata55

Alıntı yapılan: ata55 - 20 Şubat 2017, 15:18:05
ona verilecek talimatın ötesinde hiç bir şey yapamaz. acı ama gercek.
erkut tutu budur. herkesi yalar, para bulur. o işi iyi yapar. umuyorum ki ligde kalırız yoksa o vebali ödeyemez.

tactician

kesinlikle haziran'da bırakmaları gerekiyor.
Ya da karşılarına güçlü bir aday çıkması...
Çok başarısız oldular.
Bu sene bu konuda doğru karar verdiler/vermişler diyebileceğimiz engin korukır ile yaşanan gecikmeli ayrılık sonrası takımın başına osman özköylü'yü getirmeleri dışında (ki onu da kendileri mi ikna etti, yoksa siyasi erk mi bilinmiyor) tek bir konu hatırlamıyorum.

jean

Bence kalmali yine baskan arayisina girersek vakit kaybederiz yarindan itibaren baslarlar transfere ins