SamsunSpor Duvar Kağıdı Çalışmalarım...

Başlatan Levent öcal, 13 Aralık 2010, 16:14:49

« önceki - sonraki »

kalptenþimþek

AntZ

Alıntı yapılan: samsuni - 13 Aralık 2010, 19:16:21
Çelebi de çift takımlıymış, bugün itiraf etti
Hatta o takımın sitesinde adminmiş, beleş akbili, otobüs kartı falan varmış. Onları satıp rant elde ediyormuş..

celebİBB
;D :D 8)

İBB ne TS liler? Biriniz cevap verin  :D

cembaba

vay arkadaş makarayı kaçırmışım :) F5 Serkan hahahahahaha :D 8)

cembaba

Bu arada duvar kağıdı demişken bu çok güzel duruyor yapabilirsiniz ;)

mehmet yılmaz

Yeni bir müracaat...

10565 murat  murat_quaresma_q7@hotmail.com

Reddettik tabii ki, şaka mı bunlar anlamıyorum!  >:( >:(

cembaba

Alıntı yapılan: samsuni - 13 Aralık 2010, 20:37:13
Yeni bir müracaat...

10565 murat  murat_quaresma_q7@hotmail.com

Reddettik tabii ki, şaka mı bunlar anlamıyorum!  >:( >:(

Abi ne yapacaksın takım iyi olunca, bir de internette reklamımız falan çok oldu. Ondan yani... Bir gün herkes anlayacak doğruyu ;)

Serkan

abi artık referans üyelik sistemine geçelim.

kalptenþimþek

tapınak şövalyeleri tarzında üyelik kabul töreni yapılabilir.. :-\ boyunlarına kadar kukuletalı Oniki üstdüzey üyenin oluşturduğu halka arasında dizçökmüş üye adayı alınır. Uzun bir kılıc kuşanmış üst yönetici tarafından üye adayına Samsunspor kitabına el bastırılarak yemin ettirilir.. ??? üst yönetici üyeliği uygun bulursa kılıcı adayın kafassına dürterek üyeliğini onaylar..dosta güven,düşmana korku.. aramıza hoşgeldin Sadece Samsunsporlu nidalarıyla tören sona erdirilir >l< :-*

Derya

Alıntı yapılan: Fecr_55 - 13 Aralık 2010, 18:27:13
Derya'm, cak bi tane:)) bi Samsunsporlulugum var gurur duydugum, hele bunlar sayesinde daha da bir gururluyum..

canım benim kafalarımı basmıyo anlamıyorumki bilmem hangi takımın aşığım yazdıktan sonra samsunspor sevdalısıyım yazmaya utanır insan.oda yok...aha böyleleri salavat getirerek alcak bu kutsal takımı ağızlarına.böyle ağızlarına hiç almasalar daha iyi yaaa bakma işte

edmontdante

Bir baktım yeni isim ama rengi siyah.Geldiğiyle gittiği bir olmuş.Bu ara musallat oldu bu tipler. samsunspor_x samsunspor_x

Derya

Alıntı yapılan: Ant55 - 13 Aralık 2010, 18:28:34
Keşke atmasaydıkta azıcık sizden delikanlılık öğrenseydi  :)

delikanlı olmaya olamazda kafası bassaydı azıcıkda olsa taraftarlıktan bahsederdik ama kuş beyni onuda anlamazdı.onun sözüm ona göstermelik yatığı duvar kağıdı çalışması hazırlayan parmaklarını kırarım

Serkan

süphanallah ibretlik paylaşımlar geliyor ( =

Cagdas Ünver

Birtanede ben paylaşayım bari. Kendi çalışmamdır.

Ertuğrul Sağlam

14 Aralık 2010, 16:33:47 #43 Son düzenlenme: 14 Aralık 2010, 16:35:30 6 Ertuðrul Saðlam
Alıntı yapılan: CemBaba - 13 Aralık 2010, 19:49:28

Bu arada duvar kağıdı demişken bu çok güzel duruyor yapabilirsiniz ;)

Eee Cembaba; uğraştırmasan bizide şurada bir link ile paylaşsan bu duvar kağadını olmazmı?  ;)
Veya Çağdaş Ünver gibi kolay indirebileceğimiz birşey yapsan!...

berusa55