Futbol Direktörü - Fuat Çapa

Başlatan KocumVolkan, 20 Ekim 2021, 17:30:29

« önceki - sonraki »

GurbetciFanatik

Uzun lafa gerek yok

MAL

binikalamadım

değişen bir şey yok başarısızlıklarına devam ediyor...10 kişi kalmış dengin bir takımı yenemeyen hocadan ne hayır gelecek ki bize...

Raqua55

Az önce Trt Spor'a bağlandı.Adamın sesi bile güven vermiyor... Hüseyin Eroğlunu gönderip bu adamı Futboldan sorumlu yaptık. Sabır yarabbim.

brigand

Bu vasıfsız kişinin kulübün içinde yetkili olması bile durumun vehametini göstermeye yeter. Başka denecek söz yok.

Raqua55

Sana helal olsun takdir ediyorum.Bu kadar başarısız olup bu sektörden milyonlarca para kazanıyorsun. Gerçekten anlatsana nasıl başardın bu denli piyasa yapmayı?

Sadece Samsunspor

Bence baskan kendine fedai ariyordu fuat capa yi buldu.

Raqua55

Karaktersiz ve beceriksiz. Daha neler söylemek isterim fakat tutuyorum kendimi.Futbol cahili.

brigand

Bununla ilgili yapacağım tek tespit var. Yüksel Yıldırım bunun hakkında; kurnaz, şark kurnazı, Rize maçında kurnazlık yaptı belki beni tutarlar diye, karaktersiz vs. vs. vs. gibi bir ton hakaretvari söz söylemişken beraber çalışıyor olmaları ve bunun pişkin pişkin duruyor olması net şekilde bilgi veriyor kendisi hakkında.

Raqua55

2-3 tane yerli transfer nasıl yapamadık fuat?? Gökhan sazdağı, Umut bozok, Yusuf erdoğan? Sadece aklıma gelen bunlar. Ya senin ben cibiliyetini... .. Burayı okuyorsan özelden yaz.