19 - Darryl Bevon Roberts

Başlatan zevgar, 27 Ağustos 2012, 15:19:45

« önceki - sonraki »

alperen

Güzel bi kafa vuruşuyla galibiyet geldi,tebrikler Roberts

samsunmania

31 Mart 2013, 21:27:53 #211 Son düzenlenme: 31 Mart 2013, 21:57:37 samsunmania
Bu adam ileride müthiş top tutuyor. Oyundan çıkınca sıkıntıya girdik. Güzel futbolunu golle süslemesine de çok sevindim.

Sadece Samsunspor

Tam bir forvet değil ama kötüde oynamıyor iyi bence şuan.

Musti

Attığı ikinci golle Samsunspor'un 1.Lig tarihindeki 800. golünü atmış oldu.

5trawberry

Hoca bu adam çıktığı zaman Ortasaha düşüyor, kaç haftadır akıl edemedin mi.

Gorkem

fanatik samsunsporlu

herkesin  çıkmasını beklediği anda golünü attı.inşallah böyle devam eder

erkutdem55

Bu maç çok iyi oynadı.Bütün topları tuttu.Gol vuruşu da çok güzeldi,mesafe vardı kaleye.Böyle oynamaya devam ederse çok katkı sağlar.

Kaya

seyf55

Ben geçen hafta da dedim bu adam gol atamıyor ama çok mücadele ediyor top saklıyor beğeniyorum demiştim çoğu kişi geçen hafta sallıyordu Roberts e, bu hafta da dikkatimi çekti orta saha da topu kaptırdı topun peşinden defansa kadar koştu mücadeleyse bunu roberts cok ıyı yapıyor 2 3 haftadır ve en önemlisi bugün bizim için ligin en önemli golünü attı, taraftarımız da yorumlardan anladığıma göre roberts in mücadele ettğini koştuğunu bu hafta anlamış tebrikler :)

Levent ÖCAL

Adamda birşeyler yapma isteği var en azından mücadele edip topu ilerde tutmamızı sağlıyor. Sezonun 2. yarısı iyi yaradı Roberts e. Gol için de teşekkürler ummadık taş baş yardı adeta.  >l<

##kdc##

bu adam bizi son maçın, son saniyesinde ligde tutan golü de atsa sene sonunda kaybolup gitsin bitsin  :)

beşnumara

Demek ki robertstan gol beklemezsek gol atabiliyormus :)
en uçta iyi oynuyor. zaten en iyi yaptigi is de o. Top tutar servis yapar takimin ileri cikmasini saglar..
Ayagina kafana kurban..

Burak

Dün akşam piazzada gördüm çocuğunu oyun parkında oynatıyordu 3-4 yaşlarında bir çocuğu var. Ufak bir sohbet ettim kendisiyle gerçi klişe sorular sordum ama yine de samimi davrandı. Koşmasından çaba göstermesinden memnun olduğumuzu ama kendisinden daha çok gol beklediğimizi beyan ettim. Küme düşmek istemediğimizi de aynen ekledim. Dün çok şanssızdık diyor kendisi Urfa maçı için . Sempatik birisi iyi birde aile reisine benziyor . Kişiliği düzgün birisini  :ok

5trawberry

Kim ne derse desin, takımın en zeki futbolcusu. Aldığı parayı sonuna kadar da hakeden adam.
Helal olsun.