TFF 2. Lig - 19. Hafta - SAMSUNSPOR'UMUZ - Gümüşhanespor

Başlatan mehmet yılmaz, 21 Ocak 2019, 15:13:11

« önceki - sonraki »

kıbrıslı_mete

Raqua55

Ilk yarin in sonuna +2 demeleri belli ediyor niyetlerini
2 tane Gol oldu en az +1 oradan var gumushane kalecisi her topta oyunu yavaslatiyor tek basina 3 4 dakika caldi oyundan.Onun yani sira surekli faul oluyor Ama +2 verilmeyen penalti. Efendi olunca Boyle oluyor. Verilmeyen kirmizi

55_OrHaN_55

Hakem elbisesi giyen vatandaşın niyeti belli de onu bu maça verenlere ne demeli bilmiyorum.

GurbetciFanatik

evolution55

55_OrHaN_55

Herhalde bunu da vermez diye güvendiler ama nedense verdi

GurbetciFanatik

GurbetciFanatik

en iyi adami cikariyor mal hoca yaaa.
Simdi burdan 3 puan aliriz seyircilerden kimse hocaya tepki vermez ona yanarim

muzaffer4

Rakip 10 kişi güçsüz zayıf ama skoru korumaya yönelik oyun oynuyoruz ileride bir türlü gol atamıyoruz

GurbetciFanatik

kıbrıslı_mete

Sarıyer Sakarya 1-1 bitti. 3 defa rakibi ilerde eksik yakaladık. Ama bu kadar aptalca son kararlar verilemez. 2.lig topçuları zaten bu zeka eksikliği yüzünden üst liglere atamıyor kendilerini. Hep kendilerine oynayarak, gol yapma, çalım atma derdindeler. Oysa doğru paslarla boş kaleye gol yapacaklar

55_OrHaN_55

Takımın en teknik, en verimli oyuncularını oyundan alıp takımı yine sabote etti hoca.

twitter

İzlediğim en mal takım olabilir bu samsunspor

Gönderin şu adamı hazırlık maçı gibi maç izliyoruz her maç

Otorite sahibi bir adam getirirn

GurbetciFanatik

9-1 bitecek maco dikn üstünde izledik yine Taner Hoca.
Ilyas Onur ileride süper ligde oyniycak kapasite adamlari cikardin.
Yine önde iken ciddiyetsiz cocukca hatalar yaptik.
Bu Hocayla devam nasil ediliyor anlamiyorum maca da bakiyorum 90 dakika seyirciden cit yok illa yenilincemi istifaya cagirlacak bu Hoca.

Neyse 3 puan ilac oldu yiine sariyer sakarya berabere bitti teselli bu

muzaffer4

Maç sonu ıslıklanınca anlamışlardır belki beceriksizler ordusu
Eğer maç 1-1 olsaydı son dakikalarda böyle mi oynayacaktık rakibi küçümsüyor muyuz ne yapıyoruz Abdülkadir top istemekten bıktı herkes gol atma telaşında kafasını kaldırıp da etrafa bakmadan oynuyoruz yazık yendiğimize sevinemedim haftaya sancaktepe deplasmanında aynı oyunu oynamayız inşaallah