Devre Arası Hazırlık Maçları

Başlatan mehmet yılmaz, 08 Ocak 2019, 01:01:43

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

Bafra'daki maçta Fatsa Belediye ile 1-1 kalmış, Nuri Asan Tesislerindeki maçta Erbaa'yı 3-2 mağlup etmiştik.
Antalya kampının ilk maçında ise PTT 1. Lig'in güçlü takımlarından Ümraniyespor ile oynadık.
İrfan, Bahattin ve M. Beşir'in golleriyle 3-1 kazandık. Doğrusu çok iyi bir skor olmuş.

http://www.samsunspor.org.tr/haberDetay.php?id=4018 

55_OrHaN_55

Bir üst ligde Ümraniye'yi sanırım hiç yenemedik. Hazırlık maçı da olsa bir alt ligde yenmek güzel. İnşallah bu başarıyı resmi maçlara da yansıtır, 17 de 17 yaparız. Bunun olmaması için hiçbir neden yok aslında. En güçlü dedikleri Sakaryaspor bile Erhan Kartal'ın bir anlık gafleti ve hakem sayesinde puanı kurtardı.

Stoper

Erbaaspor maçının ilk yarısını Nuri Asan'da izledim. İyi stopere ihtiyacımız var, Nuri şampiyonluk kovalayacak takımın 11'i olamaz.

Hatay'dan gelen Yılmaz hem futbolu hem de orta sahada ki liderlik özelliğiyle çok faydalı olacaktır. O ışığı verdi.

mehmet yılmaz

Bugün 14'te Gençlerbirliği maçı var. ger bir hava muhalfeti vs olmazsa resmi youtube kanalımızdan canlı olarak verilecekmiş.

55_OrHaN_55

Samsunsporumuz 2-0 önde goller Okan Dernek'ten. Son 5 dakika sanırım. Fakat Erkam omuzundan kötü şekilde sakatlanmış. Ayrıca Muhammet Beşir de penaltı kaçırdı.

_Jack Daniels_

2-1 bitti maç. İkinci golümüzü Enes atmış bu arada.

55_OrHaN_55

Doğru 2. golü Enes'in attığı sonradan açıklandı. Hazırlık maçı olmasına rağmen sert ve ciddi bir mücadele oldu. PTT 1. ligde kimsenin güç yetiremediği takımı üstelik penaltı kaçırdığımız halde yendik. İnşallah ligde de aynı şekilde önümüze geleni yeneriz.

55.hakan

Erkam'ın sakatlanması kötü oldu. Kötü bir şeyi yoktur umarım.

_Jack Daniels_

Rakipler ne kadar kapanırsa kapansın o kilidi bir şekilde açacaktır bizim takım. İlk devre olan sıkıntıların olmayacağını düşünüyorum ikinci devre.

maço

Erkam önemli umarım bişeyi yoktur.
Bu takımın penaltıcısı gerçekten Beşir mi? Yani o anda Beşir diğer 10 arkadaşından(kaleci dahil) daha mı iyi penaltı atıyor?

Stoper olarak Erdi ile ilgileniyormuşuz . Umarım olur. Bizde daha yeni çıktığı zamanlar da beğeniyordum ancak çok toydu hatası çoktu.
Bize karşı çok iyi oynadı 16 maça çıktı bu sene 3 golü var.
Alırsak da bence en büyük rakibimiz Keçiörenin de elini zayıflatırız.
Pas oyununda elimiz kuvvetlenir.

Shane_Falco

Alıntı yapılan: maço - 10 Ocak 2019, 16:09:11
Erkam önemli umarım bişeyi yoktur.
Bu takımın penaltıcısı gerçekten Beşir mi? Yani o anda Beşir diğer 10 arkadaşından(kaleci dahil) daha mı iyi penaltı atıyor?

Stoper olarak Erdi ile ilgileniyormuşuz . Umarım olur. Bizde daha yeni çıktığı zamanlar da beğeniyordum ancak çok toydu hatası çoktu.
Bize karşı çok iyi oynadı 16 maça çıktı bu sene 3 golü var.
Alırsak da bence en büyük rakibimiz Keçiörenin de elini zayıflatırız.
Pas oyununda elimiz kuvvetlenir.

Alt yapımızdan oyuncu. Ama maalesef bizdeyken genelde sol bek oynatılıyordu. Gerçi çocuk çokta oynatılmadı zaten.

eprianu

Hazırlık maçlarından şunu anlıyoruz; bu ligde herkes bize körü körüne defans yaptığı için zorlanıyoruz.
Ancak seneye 1. Lig'de bize karşı açık futbol oynayan takımları haşat edeceğiz İnşallah.

maço

Alıntı yapılan: Shane_Falco - 10 Ocak 2019, 16:23:00
Alt yapımızdan oyuncu. Ama maalesef bizdeyken genelde sol bek oynatılıyordu. Gerçi çocuk çokta oynatılmadı zaten.

Aslında bir iki kez sol stoper de oynadı. Ancak o dönemde çok fazla hata yapıyordu , fiziği de yetersizdi yaşı gereği.
Keçiören maçında geriden çok güzel oyun kurdu hamleleri de yerindeydi. Genel olarak takip edemedim malum.
Ancak bu ligte sakarya bir süre sonra düşecektir. Sarıyer'in kadrosu yetersiz ama bir iki takviye yaptılar, forvet de alacaklarmış. 30. haftaya kadar zorlayabilirler bizi.
Keçiören çok iyi top oynuyor. Avantajları , isimleri olmadığı için kimse motive olmuyor defansif açısında. Sırf onları zayıflatmak adına bile alınabilir.

diocid

Muhammet Beşir kendini iyice sıfırlayıp öyle gidecek anlaşılan, ekselansları bu takımda zorla oynadığı için hiç acımıyorum kendisine, inşallah hiç oynamadan sezonu bitirir..

ata55

Bugün Menemen Belediye ile maçımız var. Onu da yenip iyice moral buluruz umarım.