TFF 2.LİG 17.HAFTA - Sakaryaspor - SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan Mert, 08 Aralık 2018, 21:01:31

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

10 Aralık 2018, 14:40:25 #15 Son düzenlenme: 10 Aralık 2018, 15:49:28 mehmet yýlmaz
Sakaryaspor istatistiklerimiz şu şekilde:
Toplam 26 resmi maç oynamışız.
11 galibiyet bizim
9 galibiyet onların
6 maç berabere bitmiş. Attığımız gol 31 yediğimiz 30.

Mağlubiyetlerden biri 20 Ocak 89 kazası nedeniyle hükmen 0-3.
Deplasmanda 6 kere Sakaryaspor kazanmış.  5 kere biz kazanmışız. 2 maç berabere...

Ligde ise toplam 24 maç
11 galibiyet bizim
8 galibiyet onların
5 maç berabere... Attığımız gol 30 yediğimiz 27.
Deplasmanda 5 kere sakaryaspor kazanmış.  5 kere de biz kazanmışız. 2 maç berabere bitmiş.

Ben kesinlikle yenilmeyiz, büyük ihtimalle kazanırız diye düşünüyorum.

maço

En çok korktuğum takım sahaya çıkana kadar Oğuz ya da Savaştan birinin sakatlanması.
Diğerlerinin bir şekilde alternatifi var.

Mert

Sakaryanın maçlarını izleyip bizim takıma göre analiz yapabilecek kardeşlerim,abilerim var mı? Heyecan basıyor yavaş yavaş ben sadece sakarya taraftarından çekiniyorum

Kaya

Sakaryaspor kadro kalitesi olarak bizden bir alt seviyede ama malesef inanmışlık ve takım birlikteliği olarak da bir üst seviyede olan bir takım.

Üç tane maçlarını izleme fırsatım oldu. Bize göre daha takım oyunu ve birliktelik ile skora gidiyorlar. Bizim herkesin bildiği gibi bireysel yetenekler ile sonuca gittiğimiz ortada.

Bu tür maçlarda bizim gibi takımların kazanabilmesi için yapması gereken,oyunu elde tutup (sıkıştırıp) bireysel yeteneklerin anlık patlamaları sonucu skor almak olacaktır. Maç 0-0 gittiği her dakika kazanmaya yakın olan taraf biz olacağız.

target_t.t.b

Yan toplarda iyiler fizik olarak yüksek bir takım zaten.forvette berk ismail gerisinde ferhat yazgan sakarya da öne çıkıyor.ferhat ın uzaktan şutları çok etkili.bir de dilaver var bizimden yakından tanıdığımız.adam eksiltmede ve topu etkili kullanmada çok başarılı.işimiz kolay değil.ama yenilmeyecek bir takımda değil.yan toplardaki etkileri bakımından furkan ın boy avantajı dolayısıyla kalede furkan ihtimalinin değerlendirilmesi gerektiğini düşünüyorum.forvette beşir ile başlamak yan toplarda defansif anlamda da (korner vs.) bize olumlu katkı sunabilir diyorum.tam enes in maçı gibi gözükse de hocanın erhan ı kesmeyeceğini düşünüyorum.inşallah 3 puanla döneceğiz.

fanatik samsunsporlu

Erhan Şentürk geçen sene 6 gol attı Sakaryaspor'a.Bizde de atar umarım.Şansı tutuyor sanki Sakarya'ya.Sakarya'da Zahit ve Ferhat iyi adamlar.

maço

Erhan Şentürk ü kanat çıkaracağı için Sakarya gibi bir deplasmanda bence Enes'le başlayabilir.
Enes son vuruşları ve pasları ne kadar yapamasa da erhan kartala yardıma gelmesi açısından önemli.
Stoperleri çok iyiymiş. İyi bir Bahattin karşısında ne kadar iyi olabilirler, tabi iyi bir Bahattin karşısında.
Oğuz savaş ve İlyas'ın ortasahada pres kırıcı pasları olursa galip dönebiliriz .
Beşiri keşke götürmese tabi ama öyle bir imkan yok.
Karta dikkat edelim saçma sapan itirazlardan basit hareketlerden uzak duralım.
En azından beraberlik , yenilmeyelim.

Mert

Yayın hakkında bilgisi olan var mi?Sanırım sakaryaspor yönetimi müsade etmiyormuş

_SoN_

Alıntı yapılan: Mert - 11 Aralık 2018, 21:14:05
Yayın hakkında bilgisi olan var mi?Sanırım sakaryaspor yönetimi müsade etmiyormuş

Trt spor diye bir haber duyuru vs bir konu hatırlıyorum, aslı varmıdır yokmudur emin değilim.

Sercan

Onların yerel kanalı var. Kanal264 olması lazım, maçları oradan yayınlıyorlar. TrtSpor işini yalanladılar.

Raqua55

Bence bu seneki Ilk gercek deplasmaniz. En azindan 1 puan demek isterdim Ama biz o hakki gumushane ve Sariyer maclarinda ki yedigimiz sacma sapan gollerle kaybettik. Kazanmak zorundayiz. Baska bir alternatif yok.

ata55

AlıntıDeğerli Sakaryasporlular;

Pazar günü sahamızda oynayacağımız Samsunspor karşılaşması herkesin bildiği üzere 6 puanlık maç olup bizim için son derece önemlidir. Hatta son dönemlerin en önemli karşılaşmasıdır. Ancak dostluğumuz içinde bir o kadar önemli maçtır.

Mazisi başarılarla dolu iki kulüp bugüne kadar bir çok kez aynı kaderi paylaşmıştır.İki şehir takımınında geçirdiği trafik kazalarında verdiği şehitleriyle Türk futbol tarihinin en acı günlerinden birilerini yaşamışlardır.

Geçtiğimiz 10 sene içerisinde Samsunspor ile karşılaşmadığımız için sosyal medya üzerinden resmi hesaplar dışından yapılan yorumlara ve paylaşımlara kimsenin aldırış etmemesi beklenmektedir.

Geçmişte yaşanan dostlukları kimse unutmasın, Samsun ve Sakarya dost iki takımdır. Misafirlerin baş üstünde yeri vardır ve sonuç ne olursa maç sonunda dostluk kazanacaktır!

Saygılarımızla;
TATANGALAR

muzaffer4

Maç yayını hakkında yeni bir gelişme var mı şuan yok gibi gözüküyor

yilmazselcuk55

Taraftar Baskısında onarın kalacağını düşünüyorum.Ayağa Top  yapıp ve bulduğumuz kontralardan ilk golü atabilirsek farklı kazanırız. Stoperleri Ağır biraz.

Sol Açık

Alıntı yapılan: ata55 - 12 Aralık 2018, 12:55:52

Açıkçası, Mersin ile play-off finaline kadar aramız oldukça iyiydi diye biliyorum. O finaldeki facia kararlarının sebebini halen net bilmiyorum ve o kararları bende (eminim pek çok Samsunspor taraftarında da) bir acıdır. Ama sadece o kararla Sakaryaspor camiasını ve tarihini mahkum etmek de doğru olmaz diye düşünüyorum.

Bizim bu ligdeki asıl rakibimizle oynayacağız. "Bize rakip olabilecek" bir camiayla oynayacağız.
Saygıda kusur etmeden, rakibin hakkını verip, 3 puanı da bileğimizin hakkıyla alıp dönmemiz gerekir...