2012-2013 sezonu ara transfer dedikoduları

Başlatan 55.hakan, 24 Aralık 2012, 00:11:18

« önceki - sonraki »

06 onur 55

yazıyorum bunlar olur diye umuyorum Bilal KISA , Hakan BAYRAKTAR , GEKAS , Bide olmaz olmaz ama Kemal TOKAK

06 onur 55

Alıntı yapılan: Serkan - 24 Aralık 2012, 14:01:08
yalan filan ama ekigho bu ligde iş yapar abiler.
Serkan efendi sen ekigo yu al düğününde oynat halay başı olarak evlat olsa sevilmez

Shane_Falco

Alıntı yapılan: samuray - 24 Aralık 2012, 19:15:09
transfer olmasada kiralık olabilir herhalde kemal herşey dönüp dolaşıp ekonomik sıkıntıya bağanıor malesef

Kiralık alınca transfer etmiş olmuyormuyuz ?

cany

Kemal kadroya giremiyom takım bulmam lazım demiyo da  al_sana

red_white

Son vuruslari hernekadar pek iyi olmasada bu ligte onu tutacak defasn oyuncusu yok ileriye topu tasir gekasta golu cakar

Hokkabaz

Bilal Kısa bu lige gelirse yatıp para kazanmaya gelir. Orta sahaya tam anlamıyla beyin lazım şu an olabilecekler arasında Murat Akın, Anıl Taşdemir var. Bursa'dan Forssell kumaşı iyi ancak bir türlü patlama yapamadı o kiralanabilir. Yine Bursa'dan Barış Örücü var o da iş yapabilecek orta sahalardan. Elazığ'dan Arif Şahin de olabilecekler arasında. Bir ön liberoya ihtiyaç var. Takımı rahatlatabilecek, topu ayağına aldığında kaptırmayacağını bileceğimiz. Bunun için en büyük aday Hakan Bayraktar tabi. Nurullah Sağlam tutuyordu onu takımda. Giray Bulak'ın takımda kalması için çok ısrarcı olacağını sanmıyorum. Canberk'i önde kullanabilmek için bir sağ bek lazım. En önemlisi takımın gol atması için forvet lazım. Abdülkadir Özgen, Gekas, Ekigho filan falan diye gider liste. Kumar oynayabilecek konumda değiliz. Alacağımız adamların net katkı yapması lazım. Bekleyip göreceğiz artık.

samsunmania

Arkadaşlar, ağzınızdan bal damlıyor, hepimiz güzellikler istiyoruz da bütçemizin durumu belli. Biraz ayaklarımızın yere basması lazım. Saydığımız oyunculara talip olan nice kulüpler var. İnşallah dediğimiz gibi olur,hepsini alırız. Bir de bize genç ve hırslı oyuncular da lazım. Bunlara 2-3 yıllık imza attırmamız lazım ki tahta kapanırsa bunlarla lige devam edeceğiz. Süperlige çıktığımız sene oyuncularımız en az 2 yıldır beraber oynuyorlardı. Kiralık tabii ki alacağız ama fahiş fiyatla illa da isim alacağız diye durumu zora sokmanın da bize faydası yok. Kilit bir kaç transfer isim olsun yeter. Örneğin forvet.Örneğin ortasahanın ortası. Bir dahaki yıla da hazırlıklı olmalıyız. Büyük başkanımız Kazım Bey'in 13 milyoncuğu ensemizin dibinde.

King1965

Emin başkan tüm transfer dedikodularını yalanladı .

feticalik

ben hala Umut Sözen diyorum. Kayserispor alacaklarına karşılık bonservissiz yolluyor..

Hokkabaz

Gençlerbirliğinden bir oyuncuyla ilgileniyormuşuz. Bu oyuncu Ekigho değilmiş. Aradığımız kriterlerde  Onur Bayramoğlu ve Mehmet Kara var.

Sioux

Mustafa Kayabaşıdır o.
Basına da yansıdı.

55.hakan

Gekas'ın transferi olmayacak gibi demiş başkan 290 bin euro az değil gerçekten kendisinin de fedakarlık yapması gerekli.ama babamızın oğlu mu ki yapsın gerçi.

Desiqner

Ah be gekas.Şöyle havadan 4-5 milyon düşmezki...  :rulet:

seyf55

bizim acilen samsun u sevenler adına bir sistemleşme adına bir araya gelip her kesimden taraftar futbolcu yönetim esnaf şehir insanı zengini fakiri kalbi samsun için çarban herkes samsunspor a bir sistem gelmelidir paralı başkan değil projeler lazım devamlılık için paralı baskan bugun gelır yarın gider sonra temlık öderiz

lucarelli

AlıntıMersin İdmanyurdu'nda transfer çalışmaları
Kırmızı-lacivertli kulüp, 10 futbolcuyla yollarını ayıracak.
AA muhabirinin aldığı bilgiye göre, ligin ilk yarısında istediği performansı yakalayamayan Mersin İdmanyurdu'nda Teknik Direktör Giray Bulak, yönetim kurulunun istediği transfer raporunu hazırladı.

Bulak'ın verdiği rapor doğrultusunda bir araya gelen yönetim kurulu, takımla yollarını ayıracakları futbolcuları belirledi. Kırmızı-lacivertli kulüp, bu kapsamda kaleci Sehic'in yanı sıra Yattara, Bueno, Murat Erdoğan, Hakan Bayraktar, Abdullah Halman, Mustafa Sarp, Taylan Eliaçık, Nurullah Kaya ve Robak ile yollarını ayrılacak.

Devre arasında 5-6 futbolcunun transfer edilmesini kararlaştıran kulüp yönetiminin, kadroya dahil etmek istediği, ancak isimleri açıklanmayan futbolcularla temasa geçmeye başladığı bildirildi.