FM 2013

Başlatan cembaba, 06 Kasım 2012, 22:32:09

« önceki - sonraki »

Shane_Falco

Hakan Arslan'ı 8.5 trilyona Beşiktaş'a sattıkdan sonra bu oyunda daha büyük başarı elde edilemeyeceğini düşünüp oyunu bırakmış bulunuyorum :))

usare

Crackler çalışıyormu ki?

Burak55

hala düşmemiş internete, bulamıyorum ne umutlarla ındırmıstım :D

lucarelli

Arkadaşlar oyun çok ucuzladı. 30TL'ye bile satıyorlar. Crackle uğraşmayın.

ult55ras

cracki beklerseniz çok yaşlanırsınız. 30 tl verip alıp bence. bende hayatımda ilk defa bir oyuna para verdim.

usare

30 tl verecem de öğrenci belgesi falan istiyorlar.

ismail

Alıntı yapılan: Burak55 - 02 Şubat 2013, 02:22:30
hala düşmemiş internete, bulamıyorum ne umutlarla ındırmıstım :D

gönderdim hocam tekrardan..ben oynuyorum oyunu sıkıntı yok.isteyene atabilirim

Burak55

oyun kapanıyor sürekli, crash dump hatası veriyor :(

germencisse

Alıntı yapılan: usare - 02 Şubat 2013, 13:42:08
30 tl verecem de öğrenci belgesi falan istiyorlar.

Öğrenci kimlik kartınla gidersen problem olmaz..

ismail

Alıntı yapılan: Burak55 - 02 Şubat 2013, 20:01:32
oyun kapanıyor sürekli, crash dump hatası veriyor :(

oyun hatalarından anlamıyorum kardeşim kusura bakma bişey diyemeyeceğim..ben oyunu torrent-oyundan indirmiştim

Burak55

Bende torentten ındırdım ama hata veriyor :(

usare

Alıntı yapılan: germencisse - 03 Şubat 2013, 13:48:47
Öğrenci kimlik kartınla gidersen problem olmaz..
Öğrenci değilim ki :)

Atakumlu

Samsunspor la 1.lig sampiyonlukları , Türkiye Kupaları Kazandım ve kazanmaya devam ediyom en zengin klupler arasında ilk 30 dayım , hedefim Şampiyonlar ligi şampiyonlugu ama daha nasip olmadı
Türkiye Milli takımıyla da Avrupa Şampiyonlugu , Konfederasyon kupası şampiyonlugu ve son olarak Dünya Kupasını kaldırdım milli takım bazında daha alabilecegim kupa kalmadı ...
(Oyunda ne bir sefer gir cık yaptım ne de rakip takımın hocalıgına gectim , Hic bir hile yapmadan kazandım bunları )

özkan

Yav fm sıktı artık yıllardır sanki,farklı bişeyler ne bilim biraz daha hatta daha daha fazla bişeyler menajerin elinde olsa daha bi çekici olur oyun.Valla ben samsunsporla ş.l.ni alınca bıraktım.kasada en son 10 milyon tl vardı.tarık menteşoğlu açıklama yaptı,10 milyon tl nerde diye  :deli:

AhmetDenizci

İvan Ergic ve İbrahim Akın ikisi de serbest transfer olarak makul bir maaşı kabul edip sözleşme imzalıyorlar. Kesinlikle tavsiyedir. İlk senede çıkmamda büyük rol oynadılar.