12- İlyas Yılmazer

Başlatan ahmetsefa55, 05 Eylül 2012, 14:42:09

« önceki - sonraki »

isa55

babasamsunlu

12 numarayı giyecekmiş ;)

Desiqner

12 numarayı bi hamamlayıp giydirin çocuğu Ekigho'dan devraldı sonuçta  :-\

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: hakanelgun - 05 Eylül 2012, 20:25:12
Musa Sinan'ın akrabası mı acaba?

Evet, babaları amca çocuklarıymış..

Jnr.Serkan

Akan abiyle konuşurken hoşgeldin dedim,hoşbulduk abi dedi.İşin garibi benden büyük neyse : )

emre

Akan Abinin fiziksel üstünlüğü çocuğa sana bile abi çektirmiş  :)

cgr

Benden baska kimsenin dikkatini cekmemis demek ki :)

oynadigi kisa surede seri ve bileklerine hakim bir oyuncu olarak gordum... En azindan Mehmet Sak'a 50 basar...

Kaya

Sessiz ve derinden  >l<

berusa55

14 Ekim 2012, 01:04:03 #23 Son düzenlenme: 14 Ekim 2012, 01:30:01 berusa55
İlyas Yılmazer'de ilk 11 için ısrarlı olunmalı bence. Kupa maçında daha fazla süre aldığı için izleme fırsatımız da oldu; Konya maçında da son dakilarda görev aldı ve bence çok etkili bir oyuncumuz.

Çocuğun ayağına top çok yakışıyor ve sanki top ayağına geldiğinde takım pozisyona girecekmis havası olusuyor.

cgr

Yine diyorum. Belirli bir süre sonra ilk 11'in değişmez ismi olacak. Bileklerine inanılmaz hakim ve oyun zekası çok iyi. Uzaktan çok sert şutlar çekebiliyor... Kumaşı çok iyi kısaca...

ahmetsefa55

çok güzel bir arapası attı musa ya.
orda canberk olsaydı atardı.musanın gücü yetmedi.

işte erhan hoca zamanında doğru değişikliği yapsaydı belki de galiptik..

maço

bu çocukta iş var ,orta sahada bile düşünülebilir kanattan ziyade

lato

Dayının biri isyan ediyordu İlyas kim de onu oyuna alıyorsun diye sanki Musa Sinan'ı lig başlamadan önce tanıyordu çok sabırsız insanlarız adam attığı pasla maçı çevirtebilirdi ön yargılardan bir kurtulsak takımı da daha az strese sokacaz ama nerdee

ChucKeR

2 maçta yetersiz gördüm, halil ibrahim en azından fiziğiyle işi idare edebiliyordu. bu arkadaş bank asya için çok cılız kalıyor, yeteneklerini göstermesine engel oluyor bu durum.

minci

Birşeylere sahip olduğu belli ancak fizik olarak çok yetersiz. Fizik olarak güçlenebilirse iyi adam olur. Bu adam bizde kiralıkmı?