52- Samet Hasan Yıldıran ( Ünyespor Kiralık )

Başlatan ChucKeR, 19 Mart 2012, 19:10:18

« önceki - sonraki »

Kaya

Samet'in bu teknik özellikler ile yanına ve geriye oynama stilinden kurtulup,sürekli dikine oynaması lazım.Bu eksiğini kendisi de biliyor.Sürekli çalışıp seneye hazır izleriz inşallah

fındık

Samet bu sene kendini gösterecek diye umut ediyorum.

Sioux

A2'ye gönderilmiş. Hayal kırıklığı oldu.

Desiqner

Samet'in babası bonservisini almak istiyormuş kulüpten.Kulüp ise kiralık göndermek istiyormuş.
Galiba a2'ye gönderilmesine kırılmışlar.Onlar içinde büyük hayal kırıklığı olmuştur.Sonuçta Süper Lig'de oynadı bu çocuk geçen sene.
Sitedeki bazı abilerim kızabilir ama Samet > Yankı diyorum.

Kaya

Samet'in A2 ye gönderilmesinden dolayı geçen seneden beri gençleri izleyen birisi olarak çok üzüldüm..Umarım hoca doğru karar vermiştir. :-\

samsunsporlu1994

Hoca söyledi zaten Armağan ve Samet Hasan Yıldıranın maç temposundan ve fizik kondisyonlarını yetersiz gördüğü için takımdan gönderdi. Sametin babası da bonservisini almak istiyorsa alsın. Hoca takıma almadı diye böyle bir tavır çok yanlış.Gider 3.Ligde oynar 1 sene kiralık seneye daha kuvvetli daha iyi bir konumda tekrar takıma döner. Hoca Canberk,Mehmet Yılmaz,Başaran,Doğan,Murat gibi arkadaşlar takımda oynatıyor şu an.Demek ki Samet Hasan Yıldıranın kamp performansı hocayı tatmin etmemiş.Hoca da çalışmak istememiş bu çok normal.Oyuncunun profesyonel davranıp A2de çalışması gerekiyor.

minci

Ne kadar saçma. Küstüm oynamıyorum. Kendilerini ne sanıyorlar? Koyunun olmadığı yerde keçiye Abdurrahman Çelebi dendi diye. Dur bakalım biraz piş, kuvvetlen ve kendini kanıtla. Ondan sonra birtakım isteklerde bulunabilirsin. Geçmiş yıllarda senin gibi birşey olduğunu zannedenleri gördük. Bunların içinde Armağan da vardı. Diğerlerini saymıyorum bile. Acaba bu adamların şimdi ne yaptıklarını nerede olduklarını dahi pekçoğumuz bilmiyoruz. Bunlarda o dönemin yetenekli adamlarıydı ama meslek ahlakı ve mesleklerine karşı saygıları yoktu. Bu yüzden kaybolup gittiler. Sonuç ortada. Babası bonservisini istiyormuş. Bonservisini alsa ne olacak. O yaştaki bir çocuğu nereye gönderip ondan verim alacak, önümüzde Armağan örneği dururken. Babasının yapması gereken oğlunu kışkırtmak değil, onu motive etmek olmalı. İnsan kendine yaptığı kötülüğü dişardan hiç kimse yapamaz sözü ne kadar doğruymuş.

King1965

ünyesporla 2 yıllıgına anlastı