STSL 2011-2012 / 20.Hafta | Trabzonspor - SAMSUNSPORUMUZ

Başlatan BabaYiğitSamsunlu, 08 Ocak 2012, 03:51:25

« önceki - sonraki »

cany

Normal sayılır 25tl
Bu sene  ordu_spor maçına 30tl vermiştik.stad da bi şeye benzesese bari

mehmet yılmaz

Gördüğüm kadarıyla Gekas'tan çok çekiniyorlar
Uğur Boral, Serdar Özkan...
Çok da rahat değiller açıkçası.
İnşallah oradan galip döneriz, her anlamda ihtiyacımız var üç puana.

celebi

masbene

puanlar, olmadı en kötü ihtimal puan ile döneceğimize inanıyorum

Kodalak

Alıntı yapılan: celebi - 10 Ocak 2012, 17:59:07
nerde gördün bunnları

bordomavi net te,

kimisi çekiniyor,kimisi giydiriyor,birde o kadar ahmakça laflar  edenler varki gülmekten kendimi alamıyorum,

babamın dediği gibi bunlar got kafalı...

masbene

harbi ya girdim az once okudum birkaç msj. futbolun çok dışına mesajlar var çok komik. samsun trabzonun ilçesiymiş falan. ezik düdükler

Kodalak

Alıntı yapılan: masbene - 10 Ocak 2012, 18:11:43
harbi ya girdim az once okudum birkaç msj. futbolun çok dışına mesajlar var çok komik. samsun trabzonun ilçesiymiş falan. ezik düdükler

:D o sitede biraz fazla kalmak akla zarar,bildiklerinide unutur kendinle ve hayatın tüm gerçekliğiyle hesaplaşmaya başlarsın,

burası neresi,biz kimiz v.s :D

**KaR6**

bir toplulukta yönetici sıfatını taşıyan bir insanın, toplulugun geri kalanının seviyesini belli edeceğine inanırım.. o yuzden içimden geçenleri yazmıyorum, sessiz kalma hakkımı kullanıyorum..

o malum sitenin yöneticilerine tek lafım var sadece, afkurun..

alex agbo

3 kuruşluk beyinleriyle artislik yapıyo hamsi kafalılar. asansör takımmış okuyun da öğrenin asansör ne demek. sonra bizi kimse niye sevmiyo evlat olsanız sevilmez .. olsanız çekilmezsiniz lan neyinizi sevsin millet.

angut herifler

mehmet yılmaz

Sorun biraz da o zaten. söz konusu sitenin yöneticileri nasıl bir kin, nasıl bir karın ağrısı sahibi olmuşlarsa ortalama üyeleri bile gaza getiren, hakareti alelade gören bir zihniyete sahip.

Artık, hangi Samsunsporlu ne yapmışsa bunlara, bilemiyorum. Kişisel bir sorunları olabilir.

masbene

yanlız şu var görünen o ki kendileri de sağlam bir pankart hazırlıyorlarmış bize. ama bildiğim kadarıyla bizimkiler de güzel birşey hazırlayacaklar

celebi

deplasman bölümleri nekadr kişilik bunların
td bir post

Alıntı yapılan: arafilboykaç mesaj var full çeker , sığmayız diyen.Cidden merak ediyorum samsun taraftarı 1000 kişi gelecek mi ?

deplasman tribününün full çekme ihtimali vermiyorum  trabzonda, 500-600 kişi olursunuz güzel rakamdır o ayrı.

Kodalak

Alıntı yapılan: masbene - 10 Ocak 2012, 18:17:32
yanlız şu var görünen o ki kendileri de sağlam bir pankart hazırlıyorlarmış bize. ama bildiğim kadarıyla bizimkiler de güzel birşey hazırlayacaklar

bize gönderme yapcaklar diye yazıyorlar size heryer bankasya diye,

bunların alayını,tugayını, velhasıl tümm......

Sioux

Beyinleri değişik işliyor onların
Onlara sevmeyen herkesi otomatikmen fenerli ilan edebilecek kadar sığ ve sığırlar.
fenere de size de sokim.

masbene

burak a adım attırma, ilerde de sağlam forvet olsun trabzona rahat 3 atarsın arkadaş. matematiğe bile gerek yok