Teknik Sorumlu | Tarkan Demirhan

Başlatan AntZ, 17 Eylül 2011, 12:41:20

« önceki - sonraki »

AntZ

17 Eylül 2011, 12:41:20 Son düzenlenme: 29 Nisan 2012, 03:43:39 Cheregi

Doğum Tarihi  : 16 Ağustos 1968
Doğum Yeri    : ÇARŞAMBA

GökhanÇağlar

vay be Çarşambalı oldugunu bilmiyordum...

sosaka

bir dönem Çarşambaspor'u da çalıştırmıştı.

06 onur 55

Su anda samsunsporumuzda genel koordinatör olarak gorev yapıyor tam samsunspor aşığı

ChucKeR

tribüne gönderildi. yine sabırlıymış. ben olsaydım geceyi nezarette geçirirdim.
böyle tff başkanının hakemi de böyle oluyor.

feveran

gerçek samsunsporlular samsunspor_x samsunspor_x samsunspor_x

GökhanÇağlar

Kurul tarafından; Samsunspor kulübü idarecisi Tarkan Demirhan'ın 04 ocak 2012 tarihinde oynanan Gençlerbirliği - Samsunspor Spor Toto Süper Lig müsabakasında, müsabaka hakemine yönelik hakareti nedeniyle 60 gün hak mahrumiyeti ve 20.000 TL para cezası ile cezalandırıldığı açılandı

Tarkan hoca fena söğdü galiba hakeme.

Musti

Ne bu ya!...Ne yapmış olabilir ki en yüksek cezayı kesmişler. Neler neler yapanlara 15 gün ceza veriyorlar sonra da kaldırıyorlar. İddianamede adı geçenlere bile bu kadar ceza verilmedi. Resmen adama bu sene hiç çalışma diyorlar. Ayıptır yazıktır günahtır. Resmen ince ince kıyıyorlar.

Theofanis Gekas

ya şu ülkede futbolda herşeyi silip yeniden başlasak hakemi kötü pfdksı kötü bu ne biçim ülke kardeşim

ngonge

Alıntı yapılan: GökhanÇağlar - 06 Ocak 2012, 19:07:43
Kurul tarafından; Samsunspor kulübü idarecisi Tarkan Demirhan'ın 04 ocak 2012 tarihinde oynanan Gençlerbirliği - Samsunspor Spor Toto Süper Lig müsabakasında, müsabaka hakemine yönelik hakareti nedeniyle 60 gün hak mahrumiyeti ve 20.000 TL para cezası ile cezalandırıldığı açılandı

Tarkan hoca fena söğdü galiba hakeme.

Çok şaşırdım tam bir komedi! Güç yetirdiğine çalışıyor bu TFF denen kurum.

Serkan

Bu taraftarın Tarkan hocanın arkasında durması gerekli...

lucarelli

Millet şike yapıyor süper lige devam ediyor, bizim Tarkan Hocaya verilen cezaya bak. Bu ülkede herşey yapanın yanına kar kalıyor.

cembaba

Tarkan Hoca'ya maç öncesi saat hediye ettik. Gerçek bir Samsunspor'lu kendisi. Sonuna kadar arkasındayız...

Tufan

cezaya itiraz edilir muhakkak indirime gidilecektir epey ağır olmuş 2 ay sahaya girememe cezası. sanırım çok temiz küfretti hakeme Gençler maçında.

06 onur 55

Tarkan demirhanla konuşma imkanım oldu hakeme sadece yeter atık 17 mac oldu salın yakımızı demiş 3-4 kez raporda satılık hakemler olarak yazmış o.ç hakemler yazıklar olsun