İyi Ki Geldin Kemal Tokak...

Başlatan beşnumara, 11 Mayıs 2011, 01:39:24

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: CemBaba - 11 Mayıs 2011, 03:05:55
Ana Sayfa'ya direk haber olarak koymalıyız. Müthiş bir röportaj olmuş. Eline, yüreğine sağlık abi :)

Kemal ve Hakan Bayraktar röportajlarını pazar günü ekleyeceğiz anasayfaya; bir de Zenke röportajı var ;)

Kemal söylemesi gerekenleri söylemiş, artık top oluşacak olan yönetimde. Kalırsa mükemmel olur, giderse daha doğrusu gönderilirse de para kazandırmış olur. Benim gönlüm elbetteki bizde kalmasından yana.

usare

İnşallah kalır. Söylediklerine güvenmek lazım. Artık orda burda çıkan haberlere üzülmeyelim.

fındık

Saha içinde nasıl durması ve davranması  gerektiğni bilen tam bir yetenek bence

Ollivanders

Beşnumero harika bir roportaj olmus. Seviyoruz seni Kemal :)) Beşnumero seni de seviyoruz he :D

Ekrem

'' Yönetim eğer öyle bir teklifle gelirse hiç düşünmem atarım imzayı. Bu şehri çok seviyorum, bu taraftarı çok seviyorum ve bu camia hak ediyor bu tür başarıları. ''

Süper bir röportaj olmuş elininize  sağlık ... SEviyoruz seni Kemal  >l< >l<

Ahmeti

Kemal'den duymak istediğimiz sözlerdi bunlar Fatih kardeşim emeğine sağlık

Jnr.Serkan

Mükemmel bir röportaj olmuş.bir futbolcunun ideali olması çok güzel.İnşallah seni Fenerde Galatasarayda değilde direk Manchaster United'da görürüz ve gurur duyarız.

Ertuğrul Sağlam

Harbi on numara ropörtaj olmuş. Tşk Fatih, Tşk Kemal.

Samsunspor futbolcusuna verdiği sözleri zamanında yerine getirsin. Bu şehirde Bu taraftar önünde oynamayı istemeyecek Türkiye'de futbolcu tanımıyorum....

kumköylü ahmet

Cok Güzel hareketler Bunlar Super

yirmiuc

Gerçekten harika sorular sormuşsun, tebrikler.

Turuncu

Fatih abi süper ropörtaj olmuş Tebrikler.

Stoper

Emeğinize sağlık .
Kemal'i seviyoruz ve kalmasını çok istiyoruz .
İnşallah süper ligde bizimle beraber olacak .

alperen

Fatih abi çok güzel röportaj olmuş,emeğine sağlık..

GökhanÇağlar

adamsın Kemal, efsane olacaksın Samsunspor'da..

beşnumara

Röportajla ilgili bazı detayları söyleyeyim.Kemal yazdığım gibi Samsunsporun futbolcusu.Yönetim satmadığı müddetçe bizde.Kendisi ve ailesi de bizde devam etmesini çok istiyor.
Kemal'in kendine güveni tam.Her takımda 11 oynarım diyor Türkiyede.Süper ligdeki stoperlere baktığımızda zaten bunu anlayabiliyoruz.Cumartesi akşamı gaziantep-manisa maçını izledim.Ligde 3. sırada yer alan gaziantepsporda kemal gibi bir defans yok.Düşünün yalçın o takımda 11 oynuyor.
Kemal'in durumu ne zmaan ne olacağı belli olmaz.Teklifler çok ciddi.Yönetimin hedefleri ne onu sormak lazım aslında.Ben dün bu röportajı gerçekleştirirken bile bazı gelişmeler devam ediyordu kulüp adına.Bizler,Kemal ve ailesi istiyor ki bizde en az bir yıl daha oynasın ama gidecekse zaten kulüp iyi para kazanıp gidecek.Üstelik bize gelirken bonservisini eline alan bir oyuncudan yüksek bir para kazanmış olacağız.
Her ne olursa olsun Kemal'in bize verdiğinin yanında bizim ona verdiğimiz söz edilmemeli bile.Ne kadara oynadığını duysanız gülersiniz gerçekten de ama yine de motivasyonunu bozmadan devam etti taraftarın gönlünde taht kurdu.
Taraftar için söyledikleri laf olsun diye değil kesinlikle.Samimi duygularla söyledi bunları.
Ne diyeyim kendisi ve Samsunsporumuz için hayırlısı olsun.İnşaallah en iyi yerlerde görürüz kendisini.