BANKASYA 1.LİG 15.Hafta Güngören Belediyespor SAMSUNSPOR'UMUZ: 1-0

Başlatan berkay55, 29 Kasım 2010, 01:42:46

« önceki - sonraki »

kuzey55

Alıntı yapılan: Ölümüne_Samsunspor - 29 Kasım 2010, 20:22:07
4 atarız güngörene

orduya da 4-5 atıyoduk...böyle büyük konuşmayalım 3 puanı alalım da kaç olursa olsun

55(tuncay)55

Alıntı yapılan: kaptan 55 - 29 Kasım 2010, 15:20:10
güngörenede vuramıyosan,süper lig yalan olur..

işte bizim en büyük hatamız bu çabuk gaza geliyoruz çabuk karamsarlaşıyoruz bunlara gerek yok yavaş yavaş ve derinden ilerliyoruz hiç merak etmeyin biz bu sene gidiyoruz skor tahminim 0-2 ilk gol cenk sonra zenke tabiki staddaki yerimizi alıcaz takımımızın burada deplasmanda olacagını zannetmiyorum

KareAs55

Orduya 4 atamazmıydık , atardık herşey 90 dakikada oluyor. buldun mu atıcaksın 2-0 yakalasaydık  3 de yapardık 4 de yapardık

kuzey55

atardık elbet ama büyük konuşmakla olmuyo.3 puanı alalımda gerisi önemli değil

Serkan

KareAs55

Tabiki puan daha önemli ama şansları değerlendiremezsen pis bir gol yiyip bütün emekler boşa gidiyor işte  :(

furkan5534

cok kalabalık oluruz dıyorum  ;D stadları alır mıkı bizi ??? ınsallah az yer ayırmazlar bıze de dısarda kalmayız

celebi

ramcQ_55

güngören ilk gölü yedikten sonra salıyor kendini
eğerki ilk 15 dakikada golü bulursak sezonun en farklı galibiyetini alırız  

55'nci dk da 5.0 olur   

özkan

maç çıkışı huseyin kalpara salladı birisi bizim taraftardan hocada ne diyon sen diyip sallamadı bile taraftarın uzerıne yurudu biizm pısırık taraftar ne he hööğğk kim ne biri bişeymi dedi gibi tavırlara girerek susdu   :D klasik işte naparsın  ;)

mehmet yılmaz

Adem, Kenan, Ersin üçlüsünün eksikliğinde çeşitli alternatifler olacaktır. Belki Oğuzhan Azgar'ı sağ bek oynatır hoca. Turgay'ı da stoper. Jonathan'ı bu maçta da oynatacağını sanmıyorum. Alpaslan-Orhan ikilisini de sağ-sol bek gibi kullanabilir.

seckin55

beşnumara

Alıntı yapılan: seckin55 - 30 Kasım 2010, 17:22:24
Jonathan'ı sağ bek oynatırsa şaşırmayın ;)
onu yapamaz bence.Antepte neler olabileceğini gördü çünkü ;)
jonathan stoper oynamalı kemalle iyi ikili olacağını düşünüyorum.Turgayı da sağ beke çekmeli belli olmaz belki turgayı stoper oynatır ma bu sefer sağ beke kimi koyacak.Hakan koçaslan aklıma geliyor mazallah diyeyim.En iyi ihtimal jonathan stoper turgay sağ bek sıkıntı olmaz

kale5501

arkadaşlar oynanmadan maç kazanılmıyor artık anılın oynaması lazım bencede göbekte kemal ve canıtın oynar sag bektede turgay oynar diye düşünüyorum ama kalparada hiç belli olmaz bakarsın alpaslandan sag bek veya stoper yapar  ::)

red_white

ne kadar ilginç değilmi normalde herkes şu oynar diyebilmeliyken hüseyin hocanın kimi oynatabilceğini kesin söylüyemiyoruz  :o