Okan Karabulut (Karşıyaka'ya Transfer)

Başlatan mehmet yılmaz, 30 Ağustos 2009, 16:40:57

« önceki - sonraki »

55sirinler55

Alıntı yapılan: %100 samsunspor - 04 Eylül 2009, 13:16:39
Okan hepsinden iyi görünüyor Antremanlarda...

yeni kaleci serkan nasil???

Sioux

Okan şimdilik iyi gidiyor, yediği gollerde pekbir suçu yok. Kaleyi kaplıyor.

gozgoz yýlmaz

Kalede ciddi bir sorun oluşturmadı. Açıkçası bizi şaşırttı. Yediği goller genelde savunma hatalarından kaynaklı. Adem ve Hacı Hakanla birlikte tuttu takımda.

gkhn

Kalesinde güven veren kalecimiz..İlk başta bende pek güvenemedim ama kötünün iyisi olduğu kanaatindeyim...

babasamsunlu

son yılalrda gelen en düzgün kaleci...en azından yenmeyecek golü yemez kanaatindeyim..inşallah bi sıkıntı yaşamz çünkü yedeği cengiz. :):)

beşnumara

nazar değmesin tütütütütü.. ;D

55JNR55

Alıntı yapılan: beşnumara - 04 Ekim 2009, 15:48:54
nazar değmesin tütütütütü.. ;D

bu gün bizi kurtaran adam'dı diyebiliriz Bolu çok yüklendi kalemize net pozisyonları okan sayesinde atlattık...

YaşarDoğu

Bolu maçındaki defansımızın evlere şenlik olmasına rağmen kritik kurtaıslarıyla macın görünmeyen kahramanlarından...

seckin55

Maşallah kalecimize.Allah eksik etmesin ;) ;) ;)

Yaman55

bolu maçını alan adam

mehmet yılmaz

Oyunun ilk devresinde Boluspor'un etkili hücumlarını seyrettik. Ancak günün kusursuz ismi kaleci Okan'ın sağlam duruşu ve ciddi anlamda iyi kurtarışları vardı. Maçın en iyi oyuncularındandı Okan. Böyle devam eder inşallah...

faça55

Bu çocuk hepimizi yanılttı. Kova çıkar diye bekledik ama panteroviç :)

Burak

ben yaşlı zannediyordum yaşı da kaleci için gençmiş bugün bolu maçında o kurtarışları yaparak bolunun maça ortak olmasını engelledi helal olsun

berusa55

Bravo Okan. Gün geçtikçe kaleye ısınıp formunu buluyorsun. Hep böyle devam etmen dileğiyle...

mehmet yılmaz

AlıntıOkan: "Her şey daha güzel olacak"

Son üç haftada başarılı sonuçlar alan kırmızı beyazlı ekibin genç file bekçisi Okan Karabulut Adanaspor deplasmanı öncesi Haberexen.com'a konuştu.

"Şimdiye kadar aldığımız kötü sonuçlar transfer tahtasının son anda açılmış olması ile yeni sezona hazırlanamamış bir şekilde başlangıç yapmamızdan kaynaklandı" diyen genç file bekçisi Okan Karabulut, Rize deplasmanının ardından herşeyin değiştiğini ve artık çok daha iyiye gideceklerini söyledi.

Takım yavaş yavaş oturuyor

Karabulut," Rize deplasmanında 2-0'dan skoru 2-2'ye getirmemiz herkesi kendine getirdi. Takımda yeni transferler ile daha önceki futbolcular arasında kaynaşma ve ısınma dönemi geçmesi gerekiyordu. Şimdi takım oturmaya başladı. Daha da iyi olma yolunda ilerliyoruz. Bunu son haftalarda ki sonuçlarda da yavaş yavaş görmeye başladık. Rize maçının ardından sadece Hacettepe''de 1 - 0'lık sonuç yaşadık. Transferlerin ardından yeniler ve eskiler birbirini tanımıyordu. Bu sıkıntılar aşıldığında takımda gün geçtikçe güçleniyor. Artık önümüzde ki günler daha iyi olacak ve iyi bir seri yakalayacağımızı düşünüyorum" dedi.

Adanaspor maçı sıkıntılı olabilir

Ayrıca ligdeki diğer oynanacak maçları da Haberexen.com için değerlendiren Kaleci Okan," Bank Asya liginde bütün takımlar birbirini yenebiliyor. Önümüzde Adanaspor ve Buca maçları var. Bunlar bizim için biraz sıkıntılı olabilir. Ayrıca İzmir deplasmanı Altay maçıda aynı şekilde. Konyaspor'da Bank Asya ligindeki güçlü ve dişli bir takım. Onlarla yapacağımız maçında zor olacağını düşünüyorum" şeklinde konuştu.

Deplasmanda puan almak şart

Takımın özgüveninin yerine gelmesi için deplasmanda puan almanın şart olduğunu kaydeden Okan,"Turhan hocamızın emeklerinin karşılığı yavaş yavaş alınmaya başladı. Ancak bir deplasmanda 3 puan almalıyız ki özgüvenimiz tam olarak yerine otursun. Bu seri yakalanması açısından da önemli. Samsunspor uzun zamandır deplasman fobisi yaşamış bir takım. Bunu kıracağımıza inanıyorum. Sonuçta sahaya her maçımızı kazanmak üzere çıkıyoruz " ifadelerini kullandı.

Kaynak: Mustafa BİLİK/ Haberexen.com