Son Hafta: SAMSUNSPORUMUZ 0-1 Diyarbakır

Başlatan kral55, 25 Mayıs 2005, 00:18:32

« önceki - sonraki »

timofte

AlıntıSağlam, rakibini kutladı..

Ligin son haftasında sahasında Diyarbakırspor'a 1-0 yenilen Samsunspor'da, teknik sorumlu Ertuğrul Sağlam, ''Kazanmak isteyen ve iyi oynayan rakibimizi kutluyoruz'' dedi..

Ertuğrul Sağlam, maçın ardından yaptığı açıklamada, rakibin ligdeki konumu itibariyle önemli bir karşılaşma olduğunu ifade ederek, ''Onurları ile şerefleriyle mücadele veren oyuncularımız, Diyarbakırspor karşısında galip gelmek istedi. İyi oynamamıza rağmen kaybettik. Diyarbakırspor bizden daha fazla mücadele verdi. Kazanmak isteyen ve iyi oynayan rakibimizi kutluyoruz'' diye konuştu.

Sağlam, seyircinin kendilerine yönelik olumsuz tepkisini ise ağır bulduklarını söyledi.  

ngonge

sağlam ; "iyi oynamamıza rağmen kaybettik" bu açıklama üzerine soruyorum  size çok kötü oynadık diyorsunuz.bu bir tezat değil mi?

Fecr_55

helal olsun sirinler_1965..
agzina, dü$üncelerine, yazan ellerine saglik..sana bütün yüregimle katiliyorum..kim ne derse desin, dü$meliydi diyar..ve taraftar olarakta utanmamiza hic ama hic gerek yok..hem neden ki yani..utanmasi gereken birileri varsa oda oyuncularimiz, teknik heyetimizdir..o kadar...

kral55

İlk defa samsunun maçını radyodan da dinlemedim.Sadece sonucunu öğrendim.
Burada tesadüfen alışveriş sırasında samsun hakkındaki yorumları dinledim.Çok üzüldüm.Normalde o lafları diyenlre haddini bildirirdim ama bu defa utandığım için samsunsporlu olduğumu gizledim.
Hani nerde şerefiyle mücadele nerde.

ÇarŞamBaLı

olsun bu mac o kadar onemlı değildi dusen dussun bız ligde kaldığımıza dua     edelım mıllet bızı ırgalamaz

curva55

Ben klasik sorumu sorucam tribünler nasıldı???

sejoe

Tribünlerde yine her maçtaki kadar seyirci vardı. Taraftar takımın atak geliştirme eğilimi gösterdiği pozisyonlarda, takımı ateşleyebilmek için elinden gelen desteği vermeye çalıştı. Hani bazıları bu sezon seyircinin destek değil de daha çok köstek olduğundan bahsedip durdular. İnanın seyirci o formanın onurunu kurtarmak için sahaya çıkıp mücadele etmeye bile hazırdı. Seyirci sahadaki futbolu gördükçe adeta kahroldu. Bir takım kadro olarak eksik olabilir ve oynadığı her maçı da kazanacak diye de bir şart yoktur. Ama sahaya çıktığında gereken mücadeleyi göstermelidir.Eğer bir takım 90 dakika boyunca bir gol pozisyonuna bile giremiyorsa bu çok büyük bir ayıptır.(Sonuçta karşısındaki takım barcelona, chelsea vs değil diyarbakırspor).Sanırım bazı futbolcularımız bu hayatta onur,şeref,haysiyet gibi paradan daha önemli değerler olduğunu unutmuş.

Bir de ertuğrul hocamız "iyi oynamamıza rağmen kaybettik" demiş. Sanırım hocamız yan sahadaki yabancılar pazarı-polisgücü maçıyla staddaki maçı birbirine karıştırdı ya da ben yanlış maçı seyretmiş olmalıyım :twisted:

salihcakir

"Kazanmak her şey değildir. Kazanmak için elinden gelen her şeyi yapmak.. İşte o her şeydir!.."
Pete Cava

samsunsevdalısı

Alıntı yapılan: "samsunkopat""Kazanmak her şey değildir. Kazanmak için elinden gelen her şeyi yapmak.. İşte o her şeydir!.."
Pete Cava

tebrik ederim  samsunkopat, amiyane bir tabir lakin ''cuk'' diye oturan cinsten bir söz ...
daha fazla söz bırakmıyor

cem and naz55

dün maca gittim utandım acaba üstündeki o formanın şerefini kac bin dolara sattılar yazık stattda her macta olduğu kadar taraftar vardı hiç utanmadılarmı

yirmiuc

samsunsevdalısı

Alıntı yapılan: "yirmiuc"2trilyon az para mı ?

2 trilyonda neyin nesi

timofte

Alıntı yapılan: "Skip to my lou"Ben klasik sorumu sorucam tribünler nasıldı???

son haftalara göre daha fazla taraftar vardı bana göre bu maçta.
maraton tribünleri doluydu en azından. kale arkalarında boşluk vardı

recai

ne mac satması kardsim yaaa
ayıp su soledikleriniz..
ilk yarı yenilseydik sahamızda yine mi mac satmıs olcaktık..
destekten bahsedenler simdi ne diye kostek oluyolar!!! neye dayanarak bunnları soluyosunuz ki.. sene basından beri kac galibiyeti adam gibi aldık.. ayıptir... sene  basından beri 5 kurus alamayan futbolcudan mac kazanmasınıu istiyosun ha.. bırak allah askına.. para alıncaksa sike varsa sakarya tesvik veriridi.. bole diyardan para mara alma olayları sacmalıktan oteye gitmez! takıma zarar ceriyosunuzzz.. rizelinin biri sayıp sovuyo, yok kurtlere yardım bilmem ne.. Kurt olunca insan olmuyomu!!! ben oz be oz karadenizliyim!! ama ne kurt ne turk muhabbeti yaparım.. adamlara kurtculuk yapıyo diye sovenlerin yaptıgı turkculuk lazcılık deilmi?? bu davranıslar bizi samsunpor taraftarı olarakta dısarıya seviyesiz olarak tanıtır.. Biz samsunsporluyuz samsunluyuz.. ole tribunde satılmıs i...ler, bilmem neler diye bagırmak ...  nede taraftarlıktır.. destek se hep destek protestoysa uygarca protesto !! kendimize gelmeliyiz biraz.. saygılar..
(kaba seyler yazdım sa ozur dilerim arkadaslar..)

Anonymous

Hafta sonu oynanan maç Samsun'a hiç yakışmadı. Tarihinde Türk Futboluna yaptığı işlerle öne çıkan klüp bu sefer resmen maçı sattı diyebiliriz. Hemde Diyarbakır'a... Gözü kapalı Samsun havada karada diyarı yener dedim ama nerdeeee. İşin kötüsü bide Samsunun yenildiğini stadda bizim maçı izlerken öğrendim. 5 tane gol attık.. Samsun sayesinde sevinemedim.