Turgut Doğan Şahin (Ankaragücü'ne Transfer)

Başlatan **KaR6**, 10 Ağustos 2009, 22:44:53

« önceki - sonraki »

Ollivanders

Ben her türlü yorumumu yaparım Turgut çok iyi oynadı demiyorum zaten Çok kalite topçuda demiyorum , şu görüntüde en iyi hücum gücümüz diyorum.
Başka alternatifin yok çünkü..

lik basta bu yorumu yapacaksın o zaman . Onemli olan samsunsporluluktur. Futbolcu korumak kollamak degil. Samsunsporluluk duygusunu ikinci plana atanlarda haddini bilecek. Sende bunu bil.

LisandroLopez

İyide kardeşim burası tüm Samsunspor'lulara açık bi forum değil mi ?
Ben kendi yorumlarımı yaparken sana mı danışacam İster yıldız derim ister Süperstar derim.
Beğeniyorsam benim fikrimdir beğenmiyorsam yine benim fikrimdir.
Benim her fikrime sen cevap vermek zorundamısın ?

Ollivanders

28 Mart 2010, 16:53:35 #857 Son düzenlenme: 28 Mart 2010, 16:56:21 Serpico55
Sen nasıl fikrini soyleyeceksen bizde fikrimizi soyleyecegiz. Sana fikrini soyledin diye kızan yok . Ancak mac icinde ne gorduysek onu yazdık. Yukarda turgut hakkında yorum yapanlarda turgut hakkındaki yorumlarını yaptılar. Sen bu yorumların ve maglubiyetin pesine amma karalamıssınız mac boyu depar attı dersen yanlıs anlasılır.

LisandroLopez

Alıntı yapılan: Serpico55 - 28 Mart 2010, 16:53:35
Sen nasıl fikrini soyleyeceksen bizde fikrimi soyleyecegiz. Sana fikrini soyledin diye kızan yok . Ancak mac icinde ne gorduysek onu yazdık. Yukarda turgut hakkında yorum yapanlarda turgut hakkındaki yorumlarını yaptılar. Sen bu yorumların ve maglubiyetin pesine amma karalamıssınız mac boyu depar attı dersen yanlıs anlasılır.

Dediğim gibi herkes fikrini söyleyecek orası beni ilgilendirmiyor ama bakıyorum yorumlara baya aşağılanmış adam..
Maç içinde kötü olabilir , Ben '' Ruhsuz'' , ''isteksiz'' diyenlere cevap olarak , senin dediğin ''maç boyunca'' yerine '' son dakikada bile depar attı'' cümlesini kurdum.
Mağlubiyete Senden benden başkası üzülmez birbirimizi bi futbolcu için yemeye çalışmaya gerek yok.
Üstelik yanlış anlaşılacak birşey de yok , maçtan sonra futbolcu hakkında yorum yapılmaz diye bi kaide varmı ?
Varsa yapmam bi dahakine...

**KaR6**

umarım darbedendir o eli belinde gezmesi, yorgunluktan el belde geziyosa Allah müstehakını versin, ne diyeyim..

Ollivanders

sen yorumunu yap kardesim biz zevkle takip ederiz.

LisandroLopez

Alıntı yapılan: Serpico55 - 28 Mart 2010, 16:59:29
sen yorumunu yap kardesim biz zevkle takip ederiz.

Her zaman.

edmontdante

Alıntı yapılan: LisandroLopez - 28 Mart 2010, 16:27:11
Amma karalarmışsınız be daha iyisi var koyunda o çıksın yapsın birşeyler o zaman.. Altay maçını canlı izledim son dakikada bile depar atan Turgut vardı sahada..
Daha ne yapsın bu adam yanındaki oyuncular yakışmıyorsa !!

Kızmaya gerek yok.Kimi beğenir kimi beğenmez.Daha önceki mesajlarımda da belirttiğim gibi fikirler karşılıklı ve birbiriyle zıt.Tartışmaya kavgaya gerek yok.Bakış açıları çok farklı iki tarafında.Mesela  sen "SON DAKİKADA BİLE DEPAR ATTI DAHA NE YAPSIN" yönündeyken benim görüşüm "MAÇ BOYU TEK BİR  DEPAR ATTI ADAM AKILLI ONDA DA ELLERİ DİZLERİNDE  KIÇINDAN SOLUYORDU" yönünde.Ben ve benim gibi düşünenler "AMMA DA KARALARKEN" zıt yöndeki düşünce sahipleri ise "AMMA DA ŞİŞİRİYORSUNUZ" bence.

Allah aşkına ne yaptı bugün de  "DAHA NE YAPSIN" diyebiliyorsun.

LisandroLopez

Tek Turgut değilki hiç biri birşey yapmadı.. Benim demek istediğim her kötü sonucun ardından Turgut'a yüklenmenin mantıksız olması.
Madem bu adam yıldız değil sürekli eleştirmeye gerek yok.
Başka eleştirilecek çok futbolcu var takımda.
Seyircisiz oynamanında çok etkisi vardı bence.

KocumVolkan

napılıp edilip iyi bir fiyata satılmalı..

Kaptan

Alıntı yapılan: **KaR6** - 28 Mart 2010, 16:59:24
umarım darbedendir o eli belinde gezmesi, yorgunluktan el belde geziyosa Allah müstehakını versin, ne diyeyim..

mart ayı

edmontdante

Her kotu sonuctan sonra Turgut a yuklenıldıgını dusunmuyorum.ayrıca konu bu degıl.konu Turgut'un gereksız sısırılısı ve kafasına gore takılması.takım ıyıyken de boyleydı kotu sonuclardan sonra da.

LisandroLopez

Alıntı yapılan: edmontdante - 28 Mart 2010, 19:48:49
Her kotu sonuctan sonra Turgut a yuklenıldıgını dusunmuyorum.ayrıca konu bu degıl.konu Turgut'un gereksız sısırılısı ve kafasına gore takılması.takım ıyıyken de boyleydı kotu sonuclardan sonra da.

Ben düşünüyorum her kaybedilen maç sonrası Turgut koşmadı Turgut mücadele etmedi Turgut o pozisyonu kaçırdı vs vs..
Belki eleştriler doğru olabilir fakat her zamanda olmamalı..
Play off'a doğru ilerlerken Turgut'dan iyisi yoktu , Şimdi Turgut'tan kötüsü yok..

Jnr.Serkan

lisandrolopez turguta yapılan her yoruma cevap verme ihtiyacımı duyuyorsun ?

Akyol

Turgut oldukça formda bence avrupa'ya transferini ciddi ciddi düşünmeli  ;)