Turgut Doğan Şahin (Ankaragücü'ne Transfer)

Başlatan **KaR6**, 10 Ağustos 2009, 22:44:53

« önceki - sonraki »

LisandroLopez

Alt yapıdan oyuncu çıkarmakta zorlanan takımımızda son yıllarda çıkan en yetenekli oyuncu olduğunu kabul etmeliyiz en azından.

beşnumara

en yetenekli değil de alt yapıdan çıkan pek olmayınca ve hızı da olunca bir şeyler beklediğimiz oyuncudur yoksa yeteneğin "y"sine katılamam

Dartagnan

Alıntı yapılan: sogutlubahce55 - 25 Mart 2010, 23:39:42
Alt yapıdan oyuncu çıkarmakta zorlanan takımımızda son yıllarda çıkan en yetenekli oyuncu olduğunu kabul etmeliyiz en azından.

orası tamam ustad benım gıcıgıma gıden gıresunda vasat goruntu sergılemesıne ragmen, murat basmadık yer bırakmazken  halk mıydı haber mıydı orda turguta 6 puan verılırken murata 5 puan verılmıs.Bu turguta dısardan gelen destek cok fazla bız bu adama gol kacırıyor kendını vermıyor dıye dert yanarken dspor dan bı adam cıkıp dogustan golcu nasıl dıyebılıyor? Serkan aykuta tanju colaga dese anlarım ama bu adam dogustan golcu falan degıl.Bana dıceksın kı bu adam su andakı takımda en golcu adam dogrudur bı soz soyleyemem,ancak Ne yaparsa yapsın ne kadar gol atarsa atsın bu adam golcu falan degıl.(sahsı gorusum tabııı :P )

Ollivanders

Alıntı yapılan: beşnumara - 25 Mart 2010, 23:50:18
en yetenekli değil de alt yapıdan çıkan pek olmayınca ve hızı da olunca bir şeyler beklediğimiz oyuncudur yoksa yeteneğin "y"sine katılamam

buna baska birsey ekleyemem kardesim hersey net.:)

LisandroLopez

Turgut neden kaybediyor biliyormusunuz ? Mücadele etmiyor , eder gibi görünmüyor..
Hani bazı futbolcular vardır mücadeleyi seviyormuş gibi heryere koşar ama kendini yormadan..
Turgut bunu yapsa taraftar daha çok sevecek ama Turgut'da böyle bir özellik yok.
Futbolda artık mücadele eden seviliyor ki buna en büyük örnek Murat Yıldırım.
Turgut biraz gamsız bir oyuncu bu şartlarda gamsızlığına göz yummak zorundayız çünkü elde başka bir alternatif yok.
Buradan anlayın işte Eski Samsunspor olamadığımızı..

babasamsunlu

26 Mart 2010, 10:43:25 #815 Son düzenlenme: 26 Mart 2010, 10:48:54 babasamsunlu
Alıntı yapılan: sogutlubahce55 - 26 Mart 2010, 00:02:28
Buradan anlayın işte Eski Samsunspor olamadığımızı..

Evet doğru cümle bu..Eski Samsunspor değiliz..Güçlü değiliz..Hiç bir alanda sözümüz geçmiyor..Hani bir arkadaşımız yazmış ya "yüzde 45 lik kısım" diye..Mevcut iktidara yüzde  45 oy veren bir şehir olmamıza rağmen bu kadar bizi ezmeye çalışıyorlarsa gerçekten çok güçsüz kalmışız..

Ne diyeceğimide bilemiyorum..Üzülüyoruz çıldırıyoruz..Sanki bir karabasan çıkmış üstümüze.... bağırıyoruz ama sesimizi kimse duymuyor..

edmontdante

Yıldız mıldız değil kardeşim.Yıldız dediğin ne demek hepimiz biliyoruz.Gelecek vaad eden bir oyuncudur doğrudur,bazı özellikleri vardır o da doğrudur.Ama  yıldız değildir.Şu anki kadromuzda 2-3 oyuncudan biridir o da doğrudur.Yıldız dediğin bir Arda bir Emre Belözoğlu'dur.Çıktıkları gibi daha 18 yaşında alır takımı taşırlar.

Çok büyütme olayına gelince yeteri kadar büyütüldüğü su götürmez gerçek.Şu giresun maçında bile hiç bir şey yapmamasına rağmen  10 üzerinden 7 almış ve takımın en fazla puan alan ismi daha ne kadar büyütülebilir.

Biz de herkes yıldız ama.Sercan yıldız,Turgut yıldız,Sefa yıldız,Hakan yıldız,Oktay yıldız  ama takım nerede .Küme düşme hattıyla 2 puan.Bu kadar yıldızla ooooo bizim uçmamız lazım.

mehmet yılmaz

turgut olsa olsa koyunun olmdığı yerde abdurrahman çelebi olan keçi olur, ya da körler ülkesinin tek gözlü kralı... serkan aykut, celil 18 yaşlarındayken üstelik süper ligde taşıyorlardı bu takımı, turgut belki giresunspor, orduspor, çorumspor standardındaki takımlar için yıldız sayılabilir ama bir samsunsporlu olarak bu takımda çok sevdiğim murat da dahil yıldız falan göremiyorum ben de...

Nuri Asan

Şimdi Serkan-Celil-Cenk-Ertuğrul demişken bir noktaya değinmek istiyorum.

Bu futbolcuların hepside bize karşı oynadılar,hangisi ramazan sal kadar,erol kapusuz kadar ve diğerleri... kadar terbiyesizlik yaptılar?

Eski Samsunspor değiliz,süper lige çıksak eski Samsunspor olabilirmiyiz çok zor.

LisandroLopez

Siz ne derseniz diyin arkadaşlar ben İstekli ve Hevesli Bir Turgut'u izlemekten zevk alıyorum :)

ali ihsan

Yıldız görmesek yedireceklerde biz kimleri gördük o çimlerin üzerinde ...

Turgut'un kırk fırın Bafra pidesi yemesi lazım yıldız olmak için  :D

sadece55

Alıntı yapılan: LisandroLopez - 26 Mart 2010, 22:30:31
Siz ne derseniz diyin arkadaşlar ben İstekli ve Hevesli Bir Turgut'u izlemekten zevk alıyorum :)

Katılıyorum istekli olunca tadından yenmiyor :)

edmontdante

26 Mart 2010, 23:07:05 #822 Son düzenlenme: 26 Mart 2010, 23:08:53 edmontdante
Alıntı yapılan: LisandroLopez - 26 Mart 2010, 22:30:31

İstekli olduğu kaç maç sayabilirsin bana??
Afedersin ama bunun şeyinin keyfini mi bekleyeceğiz biz.
Şut atmaz,kafa vurmaz,frikik atmaz,gol vuruşu çok iyi değil.Topsuz oyunda yok,pres yapmaz,top kovalamaz.
Ne yapar?Keyfi gelirse  koşar.
Böyle yıldızlık olur mu?
Evet bu takımın en etkili hücum gücüdür.Ama yıldız değildir,yada keyfinden yenmez bir oyuncu değildir.Şöyle söyleyim Top Celil'in ayağına geldiğinde  herkes "Bayar geçer" der.Ya penaltı yaptırır ya yaptığı orta gol olur,ya da atar.Peki Turgut topu aldığında bu kadar emin misiniz bir şeyler yapacağından.Serkan Aykut'a orta gelirken daha gelmeden anlarsın gol yapacağını vücudunun aldığı şekilden.Peki ya Turgut gol pozisyonuna girdiğinde ne düşünürsün?

Bence şişirmeye gerek yok.Takımın en etkili ismidir.Çok yetenekli olmayan,tek düze bir oyuncudur.Sürati sebebiyle gelecek vaad eder.Ama üzerine bir şeyler ekleyemezse sıradan bir oyuncu olarak kalır.

LisandroLopez

Evet çok yetenekli olmayabilir ama şu eldeki kadroda , Samsunspor şartlarına göre en iyi oyuncu olduğunu söyleyebiliriz.
Ve kafasına esince yada sizin tabirinizle Şeyinin keyfi gelince (Bence) izlemek güzel oluyor Turgut'u..

Kaya

Daha öncede söylediğim gibi o sadece bir 9 numara gelecekte hiç bir esamesi okunmayacaktır...