Turgut Doğan Şahin (Ankaragücü'ne Transfer)

Başlatan **KaR6**, 10 Ağustos 2009, 22:44:53

« önceki - sonraki »

Nuri Asan

Alıntı yapılan: 35ama55 - 22 Aralık 2009, 21:02:25
bence zamanı geldiğinde satmak lazım Turgut'u, belli bir yerden sonra ilerleme yapamayacakmış gibime geliyor

İyi bir fiyata gidecekse olabilir,bunda herkez hemfikirdir galiba.Sezon sonu sözleşmesi bittiğinde bedava gider tek korkum o.O yüzden sözleşmesi uzatılmalı sonra parasını kim verirse gitsin.Ama beleş gitmesin.Hala bu takım İlhan-Tümerin sıkıntısını çekiyor.O sene iyi bir fiyata satılacakken bedavaya gittiler ve maddi anlamda çok büyük bir kayba uğrattılar.

babasamsunlu

ya  bu takım şu ilhan mansız dan Sonra bu turgut u da futbolcu yaptı ya helal olsun vallla.
büyüksün Samsunsporum...

berlinli55

belkide transfer periyodu geldi diye birden golleri siralamayi basladi

edmontdante

Kendini toparladı.Ordu'da attığı gol çok kaliteydi ve  özgüveninin olduğunu gösterir nitelikte.Güçlü olduğu sürece  bu takımda iş yapar.Ama ancak güçlü olduğunda umarım kendisi de bunun farkındadır..

cembaba

Alıntı yapılan: edmontdante - 22 Aralık 2009, 23:57:53
Kendini toparladı.Ordu'da attığı gol çok kaliteydi ve  özgüveninin olduğunu gösterir nitelikte.Güçlü olduğu sürece  bu takımda iş yapar.Ama ancak güçlü olduğunda umarım kendisi de bunun farkındadır..

o kadar bu adama baskı yaptık toparlanamamıştı bir türlü. Yurttaki oda arkadaşıma dedim gösterdim bu hafta attığı golü, hangi lig bu dedi :D

**55

turgutdaki bu değişimi hocaya bağlıyorum.

celebi

turgut iyi koşabiliyor son vuruşları kötü idi bizim kendisini eleştirfiğimiz yanı son vuruşlarındaki beceriksizlikti çoğu zaman şimdi her ikisinide birleştirdiği görülüyor. hep böyle devam turgut

ugrass

ilhan mansız gibi bir forvetimiz olsa kotümü olurdu =)

Akyol

Turgut deyince aklıma hep Can Ulun'un sözleri geliyor! Söz dinleyen,saygılı bir yapısı olduğunu söylemişti ama hayatta şu keşkeler yok mu... Keşke Ankara'da o hareketi yapmasaydı, gençliğine ve tecrübesizliğine veriyorum. Burhan'da da Turgut'da da gözle görülür yükseliş var, güç ve cesaret geldi ikisinede. 2.yarı kaldığın yerden devam Turgut sendeki yeteneğin farkındayız sende farkına varmaya başladın gerisi gelsin...

kumköylü ahmet

sBc-1984

Demekki boşuna sahip çıkmıyormuşuz turguta  ;)

Kaptan

çükünü taraftara gösteren yada göstermeye yeltenen birine sahip cıkmaya devam et

sBc-1984

Alıntı yapılan: Kaptan - 23 Aralık 2009, 14:37:16
  çükünü taraftara gösteren yada göstermeye yeltenen birine sahip cıkmaya devam et

Kanıtlarmısın ?

Sercan

Alıntı yapılan: sBc-1984 - 23 Aralık 2009, 21:57:51
Kanıtlarmısın ?

Son zamanlardaki performansı gerçekten iyi ama Hacettepe deplasmanına bu takımın peşine gelmiş taraftara yaptığı hareket adamlık değildi.Bu bütün Samsunspor taraftarına yapılmış bir harekettir bence.

Ollivanders

Alıntı yapılan: sBc-1984 - 23 Aralık 2009, 21:57:51
Kanıtlarmısın ?

usta kanıtlar mısını mı var bu işin bu iki goz gordu olan biteni