Turgut Doğan Şahin (Ankaragücü'ne Transfer)

Başlatan **KaR6**, 10 Ağustos 2009, 22:44:53

« önceki - sonraki »

şimşek_55

Senın Sercan dedıgın  adam Samsunspora  kufur  etmıs  ona- veya buna kufr etmesı onemlımı  sence.  SEnın formanı yere atan , senın takımın ıcın ınsallah kume duser dıyen bu adam degılmı. Bu butun ben SAmsunsporluyum dıyenlere aslında bır kufur degılmıdır. Ettıyse kufur  almıstır cevabını  yada alacaktır. Bırak onuda  bız dusunelım.

gozgoz yýlmaz

Turgut da girse ilk baksa 16 sayfa olmuş. Der ki helal bana, ne adammışım. Ama bu 16 sayfanın 2'si şimşek55'in turgut'un iyi futbolcu ( hatta takımın en iyisi ) olduğunu iddia etmesiyle diğer hepimizin nedense birkaç minik bölüm boyunca turgut'un bir numarasını göremediğimizi söylememizle geçmiş.

Turgut'un tipi ofsayt bir kere ama onu geçtim, Turgut vasat bir genç. d Spor'un şapşalak spikeri dışında kimsenin süper bir isim demediği birisi.

Turgut rezil bir futbolcu değil arkadaşlar, -rezil için bkz. sercan- ama asla bir süper yetenek, geleceğin yıldızı falan da değil.

şimşek_55

Buyuk yetenek degıl  , ama  deparları  ıyı.   Kontra oynarsa takım ıyı , dıger sıstemlerde barınamaz  yerı yok bencede  Goz Goz kardesım

gozgoz yýlmaz

Alıntı yapılan: _Jack Daniels_ - 16 Eylül 2009, 21:01:02
Rize maçının en iyilerindendi Turgut. Beğeniyorum şahsen. :)

Turgut, evladım sen misin? Tek mesaj ve o da bu, vay anasına sayın seyirciler  ;D

Alıntı yapılan: şimşek_55 - 17 Eylül 2009, 18:44:17
Buyuk yetenek degıl  , ama  deparları  ıyı.   Kontra oynarsa takım ıyı , dıger sıstemlerde barınamaz  yerı yok bencede  Goz Goz kardesım

Birader senin ruh sağlığın sallapati galiba, neler neler yazmışsın daha önce... İftardan önce ilaç kullanma bence!

Alıntı yapılan: şimşek_55 - 14 Ağustos 2009, 23:07:26
Bu takımın  kuskusuz en ıyı oyuncusu.

Alıntı yapılan: şimşek_55 - 14 Ağustos 2009, 23:18:28
Olusturulmuyor .Gecen sene de ısteyenlerı vardı Turgutun . Tam bır kontraatak oyuncusu

Alıntı yapılan: şimşek_55 - 14 Ağustos 2009, 23:40:32
Ya ne alakası  var aykırı  bırseyler  neden yazayımkı  bunlar tamamen  benım dusuncelerım. Turgut bana gore bu takımın en ıyı oyuncusu.   Oynamıyor  etmıyor  bılmemne  yapmıyor  para kazanıyor+ super lıg oynuyorya ? Sen gerısını napacaksın. Bu ısı  ben  zevkıne  yapıyorum para ıcın yapmıyorum dıyen bır  profesyonel futbolcu varmı bu devırde?

Alıntı yapılan: şimşek_55 - 10 Eylül 2009, 19:26:26
Turgut  yeteneklı ıyı bır oyuncu . Kuması ıyı. Yalnız  cok ıyı kontraatak oyuncusu. Normal sıstemlerde  pek varlık gosterememesı normal. Bu takımın  ıyı oyuncularından  suphesız. Amcası kım dayısı kım benı ılgılendırmez. Ancak gelen  her hoca oynatıyorsa vardır bır hıkmetı

şimşek_55

Soyledıgım  her sozun arkasındayım merak etme.

gozgoz yýlmaz

O zaman sen ne dediğini bilmiyorsun bile...

şimşek_55

oguz_5528

Neden bu kadar turgut hakkında kötü eleştri yapılıyor anlamıyorum herif her maçta ilk 11 çıkıyor biraz pozitif takılın, daha çok genç madem her ayağına topu aldığında gol atmasını istediğiniz bir golcu istiyorsanız bulun oynatın:S..Turgut bu sene 10+ gol atacaktırr..

Yaman55

Alıntı yapılan: oguz_5528 - 22 Eylül 2009, 22:41:50
Neden bu kadar turgut hakkında kötü eleştri yapılıyor anlamıyorum herif her maçta ilk 11 çıkıyor biraz pozitif takılın, daha çok genç madem her ayağına topu aldığında gol atmasını istediğiniz bir golcu istiyorsanız bulun oynatın:S..Turgut bu sene 10+ gol atacaktırr..

Samsunspora 10 penaltı çalarlarsa atar

doðan

önce haklı olduğun yerden başlayalım dostum ; her maç 11 oynuyomu .. evt oynuyo biz bu adamı bi sınıflandıralım bakalım.. ne oynar turgut forvet diyenler el kaldırsın??? alkış ... bilemediniz ... açık topçusu sağ yada sol .. boş alan bulacak uzun top alacak basacak gidecek adam geçmeye çalışacak ve geçecek bi bakacak onun hızına  yetişen topçu yok ):) bi orta nereye ... kaleye ... şimdii bu çocuktan topçu olur mu evet hemde alası ama bu çocuk bi ŞÜKRÜ hocanın elinden geçecekti yada ne bileyim ŞENDOĞAN hocanın yada aklıma gelmeyen diğer kıymetli hocalarımın ... daha yiyeceği ekmek var yani ... ama bizim beklentimiz fazla .. inanın ki kızmıyacağım ona top kaybetsin ; adam geçemesin ; orta yapamasın ; ama gencecik yaşıyla fiziğiyle bizi mücadele ettiğine inandırsın .. kaçamak güreştiğini görmediğimiz sanıyorsa .. o zaman biz körüz kardeşlerim 6 nokta derneğinde buluşalım .. >SAYGILAr

edmontdante

Neden bu kadar turgut hakkında kötü eleştri yapılıyor anlamıyorum herif her maçta ilk 11 çıkıyor biraz pozitif takılın, daha çok genç madem her ayağına topu aldığında gol atmasını istediğiniz bir golcu istiyorsanız bulun oynatın.

Anlayamamanın sebebi belli,yeteri kadar izlememişsin.Her ayağına topu aldığında gol atmasını istemeye gelince öyle bir beklenti zaten yok.Bu tafartar henüz 2 maç oynamış Hakan HACIBEKTAŞOĞLU hakkında 2 maçta ne gördü de bu kadar övgüyle bahsediyor hakkında.İşte bunun cevabı Turgut'un bu kadar eleştirilmesinin sebebidir.

oguz_5528

Alıntı yapılan: doğan - 22 Eylül 2009, 22:59:50
önce haklı olduğun yerden başlayalım dostum ; her maç 11 oynuyomu .. evt oynuyo biz bu adamı bi sınıflandıralım bakalım.. ne oynar turgut forvet diyenler el kaldırsın??? alkış ... bilemediniz ... açık topçusu sağ yada sol .. boş alan bulacak uzun top alacak basacak gidecek adam geçmeye çalışacak ve geçecek bi bakacak onun hızına  yetişen topçu yok ):) bi orta nereye ... kaleye ... şimdii bu çocuktan topçu olur mu evet hemde alası ama bu çocuk bi ŞÜKRÜ hocanın elinden geçecekti yada ne bileyim ŞENDOĞAN hocanın yada aklıma gelmeyen diğer kıymetli hocalarımın ... daha yiyeceği ekmek var yani ... ama bizim beklentimiz fazla .. inanın ki kızmıyacağım ona top kaybetsin ; adam geçemesin ; orta yapamasın ; ama gencecik yaşıyla fiziğiyle bizi mücadele ettiğine inandırsın .. kaçamak güreştiğini görmediğimiz sanıyorsa .. o zaman biz körüz kardeşlerim 6 nokta derneğinde buluşalım .. >SAYGILAr
Alıntı yapılan: edmontdante - 22 Eylül 2009, 23:04:41
Anlayamamanın sebebi belli,yeteri kadar izlememişsin.Her ayağına topu aldığında gol atmasını istemeye gelince öyle bir beklenti zaten yok.Bu tafartar henüz 2 maç oynamış Hakan HACIBEKTAŞOĞLU hakkında 2 maçta ne gördü de bu kadar övgüyle bahsediyor hakkında.İşte bunun cevabı Turgut'un bu kadar eleştirilmesinin sebebidir.

Turgut sağ açık ya da sol açık oynadığı için zaten taraftar nefret etti ondan yapamıyor yapamadığını göre göre de hoca oynatıyor..Turgut'u besleyecek iki oyuncu koy arkasına bak nasıı turgut şaha kalkıyor..Hakan Hacıbektaşoğlu iki maç oynadıı taraftar beğendi tamam ..eee geçen senelerde turgut gol attığında deplasmanlarda takıma puan getirince turguttaa beğeniilirdi süper topçu denildi neyse .. hiç belli olmaz abiler bakarsın çocuk her maç gol atmaya başlar savaşır taraftarın gönlünü alır futbol bu bakarsın haftaya sakatlanır sezonu kapatır hiç belli olmaz;ama inşallah daha iyi olacak diyelim..

55.hakan

turgut son vuruş adamı değil orta yapıp asist yaparsa yapar onu da kanattan gelirken yapabiliyor ancak adamı kannattan geçtikten sonra şut mut çekmeyecek boş adama servis yapacak yoksa saç baş yoldurur bol bol

edmontdante

Alıntı yapılan: oguz_5528 - 23 Eylül 2009, 00:15:50
Hakan Hacıbektaşoğlu iki maç oynadıı taraftar beğendi tamam ..eee geçen senelerde turgut gol attığında deplasmanlarda takıma puan getirince turguttaa beğeniilirdi süper topçu denildi neyse .. hiç belli olmaz abiler bakarsın çocuk her maç gol atmaya başlar savaşır taraftarın gönlünü alır futbol bu bakarsın haftaya sakatlanır sezonu kapatır hiç belli olmaz;ama inşallah daha iyi olacak diyelim..

Hakan 2 maç oynadı taraftar beğendi.Çünkü çocuk mücadele ediyor kaçmıyor.Böyle devam ederse zaten taraftarın gözdesi olur.Ama dediğin gibi belli olmuyor bu işler.Para problemi herşeyin önüne geçiyor.

Turgut'un deplasmandan pek puan getirdiğini hatırlamıyorum.Deplasman maçlarını forumdan takip ederken Daha çok hatırladığım cümle "Şimdi stadtan  arkadaşla konuştum Turgut yine 2 adımdan atamamış %100 golü"

Biz her maç gol atmasını değil adam gibi davranmasını,önünde Murat YILDIRIM savaşırken aptal gözlerle bakmamasını istiyoruz başka bir şey değil.Bu çok zor bir şey değil.20 yaşında birinin koşması mücadele etmesi çok zor birşey olmasa gerek

55JNR55

Açıkcası Samsun'un çocuğu oynasın biz de o da kazansın diyoruz ama yok işte abi olmuyo öyle o işler Samsun'un çocuğu Samsun'lu diye afedersiniz götü havada fink atarken el evladı geliyo köpek gibi koşuyosa el'in eline bakmaya muhtacız biz ha muhtaç'lık derken memnun değilmiyim turgut gibi karı gibi oynayacağına milleti diline beynine ******* diye kazıtacağına köpek gibi mücadele etsin parasını alsın hakkıyla da transfer olup gitsin biz onu selamlamasını biliriz başka forma giymişken...