Turgut Doğan Şahin (Ankaragücü'ne Transfer)

Başlatan **KaR6**, 10 Ağustos 2009, 22:44:53

« önceki - sonraki »

Dartagnan

Alıntı yapılan: kaptan 55 - 07 Eylül 2009, 14:27:14
o zaman ya bize ya giydikleri formaya garezleri var.

bence her ikisine var ustad ...

Allah ım su adamlar yuzunden maca gitmek istemiyorum dilerecem  >:(  mersin macindan cikarken buyuk yemin ettim ama size ragmen ben yine o stadyumdaki yerimi alacam.

Sahtekar serefsizler.

Sonuna kadar SAMSUNSPOR!!!!

Recep

Alıntı yapılan: şimşek_55 - 14 Ağustos 2009, 23:07:26
Bu takımın  kuskusuz en ıyı oyuncusu.
ya biz senin uüzünden kanser olmak zorundamıyız kim istiyorsa seni trabozon mu bursa mı
defol git gayet net ve açık yada bazıları dayısına söylesinde alsın onu zaten bu doğan görünümlü şahinde dayıları sayesinde yeşil çime ayak basabiliyor yoksa televizyonda bile maç seyrederken top gelecek diye kanepenin arkasına saklanır
inşallah burayı okuyorsundur DEFOL düş yakamızdan

eLLis

İlk golü bunun yüzünden yedik az rakibi bunaltsa adamlar çıkamayacak ordan maç umrunda değil sanki

supernatural_55

bu kadar da olmaz bence turgut bilerek oynamıyo istemiyo oynamak madem öyle git de biz de rahatlayalm işkence çektrmek mi hoşuna gidiyo anlamadm ki.öteki zaten yolun sonuna gelmiş o şımarıklıkla ancak halı sahada top oynamaya çağırırlar bizden başka takımda 18e bile almazlar onu ya bizde 11de çıkıyo ne hikmetse..

Dartagnan

Alıntı yapılan: eLLis - 07 Eylül 2009, 17:10:53
İlk golü bunun yüzünden yedik az rakibi bunaltsa adamlar çıkamayacak ordan maç umrunda değil sanki

usta kafayı yedim ya o pozisyonu gorunce deli oldum atlayıp sahaya bi gecires
m geldi . >:(

CriminaL

Alıntı yapılan: recep55 - 07 Eylül 2009, 17:08:13
ya biz senin uüzünden kanser olmak zorundamıyız kim istiyorsa seni trabozon mu bursa mı
defol git gayet net ve açık yada bazıları dayısına söylesinde alsın onu zaten bu doğan görünümlü şahinde dayıları sayesinde yeşil çime ayak basabiliyor yoksa televizyonda bile maç seyrederken top gelecek diye kanepenin arkasına saklanır
inşallah burayı okuyorsundur DEFOL düş yakamızdan

dayımın sayesinde nasıl yeşil sahalara ayak basabiliyor ? ne alaka anlamadım doğrusu

Recep

Alıntı yapılan: CriminaL - 07 Eylül 2009, 17:21:47
dayımın sayesinde nasıl yeşil sahalara ayak basabiliyor ? ne alaka anlamadım doğrusu
dayının sayesinde yazmadım orayı iyi okursan dayıları sayesinde diyorum
bu adamı bu kadar beğeniyorsanız söylesin dayınıza alsın dedim
senin yada  sizin dayılarınız bu takımın başından gitti ama turgutun daha çok dayısı var burada

Dartagnan

Alıntı yapılan: recep55 - 07 Eylül 2009, 17:36:34
dayının sayesinde yazmadım orayı iyi okursan dayıları sayesinde diyorum
bu adamı bu kadar beğeniyorsanız söylesin dayınıza alsın dedim
senin yada  sizin dayılarınız bu takımın başından gitti ama turgutun daha çok dayısı var burada

dayılarının  oldugu zaten su götürmez gerçek .... Ne desek bos ya bu duzen devam ettikce bize basari uzak !!!

CriminaL

abimden alıntı yapıp yazdığın için sordum bende.abim kişisel görüşünü yazmış o beğenir, ben beğenmem dayım beğenmez yada beğenir bilemem orasını.ayrıca bizim söylememiz ile de dayım bir oyuncuyu takımına almaz buna kendi karar verir.burada biz dayımızın adına birşeyler yazmıyoruz yada konuşmuyoruz.yazdıklarımız tamamen kendi fikir ve düşüncelerimiz.bunlar saptırılmazsa seviniriz.

**KaR6**

Dartagnan

Recep

Alıntı yapılan: CriminaL - 07 Eylül 2009, 17:41:52
abimden alıntı yapıp yazdığın için sordum bende.abim kişisel görüşünü yazmış o beğenir, ben beğenmem dayım beğenmez yada beğenir bilemem orasını.ayrıca bizim söylememiz ile de dayım bir oyuncuyu takımına almaz buna kendi karar verir.burada biz dayımızın adına birşeyler yazmıyoruz yada konuşmuyoruz.yazdıklarımız tamamen kendi fikir ve düşüncelerimiz.bunlar saptırılmazsa seviniriz.

gene çelişiyorsun yazdığın yazıyla bırak o zaman cevabı abin versin sen abinin beğendiği her futbolcuyu beğeniyormusun bırak abin kişisel görüşünü gene bana yazsın

gozgoz yýlmaz

Turgut'un dayısı Erkut Tutu'dur.
Ayrıca burada Turgut denen yürüyen cesedin "takımın kuşkusuz eni iy oyuncusu" olduğunu iddia eden biri varsa elbette karşı görüş belirtilir.

Özyazanlar başlığna yazmıştım, tekrarlayayım.

Perşembe günkü antrenmanda sağ bek Serkan Eyuboğlu; hoca onu oynatacak ama Serkan'a tıpkı Kenan, Can, Hasan ve Kolomç'a olduğu gibi hiç ısınmayan Tahsin Kosif, hocaya gelerek değiştir hoca diyor.

Hocanın 11'indeki isim banko Volkan lkin bu sefer de Sercan denen şahsiyet yoksunu çocuğun hamisi, kalkanı İsa Turan müdahale ediyor.

Turgut, Tutu'nun, Sefa Çoruh'un has adamları.Hoca pasifize edilmiş, doğruları biliyor ama uygulayamaz.

Samsunspor'a acilen doğruları yapacask ama yumruğunu da masaya vuracak bir hoca lazım. İyi insan olmak iyi hoca olmak değil. Öyle olsa camii imamlarınını teknik direktör yaparlardı.

Ollivanders

Korku filmi gibi ... Veya kurtlar vadisi nasıl birseyle karsı karsıyayız biz ya .  >:( >:( >:(

edmontdante

Alıntı yapılan: gozgoz yılmaz - 07 Eylül 2009, 17:54:42
Turgut'un dayısı Erkut Tutu'dur.
Ayrıca burada Turgut denen yürüyen cesedin "takımın kuşkusuz eni iy oyuncusu" olduğunu iddia eden biri varsa elbette karşı görüş belirtilir.

Özyazanlar başlığna yazmıştım, tekrarlayayım.

Perşembe günkü antrenmanda sağ bek Serkan Eyuboğlu; hoca onu oynatacak ama Serkan'a tıpkı Kenan, Can, Hasan ve Kolomç'a olduğu gibi hiç ısınmayan Tahsin Kosif, hocaya gelerek değiştir hoca diyor.

Hocanın 11'indeki isim banko Volkan lkin bu sefer de Sercan denen şahsiyet yoksunu çocuğun hamisi, kalkanı İsa Turan müdahale ediyor.

Vay SAMSUNSPOR'um vay.Ufak hesaplar peşinde koşan adamların elinde kalmışsın.Sercan oynasa ne olur Turgut oynasa ne olur lan SAMSUNSPOR kaybolduktan sonra.Ben hep dedim bu takımdan şahsı için zerre menfaat uman varsa Allah belasını versin.Haysiyetsizler.

MUrat YILDIRIM'ın  tek başına sürüklediği pozisyonda attığı şutun kaleciden dönmesinden sonra 2 adım önündeki topa adım dahi atmayan Turgut'u hala koruyan ve bunu bizzat kendi gözleriyle gören  ve görmezden gelenler düşün bu takımın yakasından artık.