Turgut Doğan Şahin (Ankaragücü'ne Transfer)

Başlatan **KaR6**, 10 Ağustos 2009, 22:44:53

« önceki - sonraki »

Ollivanders

Alıntı yapılan: 35ama55 - 04 Eylül 2009, 13:47:53
Bu haber benden sevgili abim Edmondante'ye gelsin  :D :D

Duygularınız karşılıklı değil mi Engin abi sende hasretle bekliyorsun Turgut'u  :P :P

eminim bekliyordur . ailecek bekliyoruz turgutu :)

edmontdante

Alıntı yapılan: 35ama55 - 04 Eylül 2009, 13:47:53
Bu haber benden sevgili abim Edmondante'ye gelsin  :D :D
Duygularınız karşılıklı değil mi Engin abi sende hasretle bekliyorsun Turgut'u  :P :P

Evet kardeşim çok haklısın : )) Dört gözle bekliyorum.Hasreti bitiyormuş.Hikayeye bak.İnsan sevdiğine hasret duyar yada ona hasret kalır.Madem ki seviyordun  niye gözgöre göre attırdın kendini Sakarya'da.

ali ihsan

Alıntı yapılan: edmontdante - 28 Ağustos 2009, 14:22:18
Ben yaşça genç arkadaşlarıma bu konuda suç bulamıyorum.Kimi izlediler ki?Onların gördükleri son dönemlerine gelmiş Celil ve Serkan.Ne Timofte gördüler,Ne Ertuğrul,Ne Ercan,Ne Osman,Ne Bünyamin,Ne Tanju,Ne Rıfat,Ne Jovanovski.Hatta belki de isimlerini bile duymadıkları var mesela Osman AKYOL.Ama birazda suç buluyorum.ÇÜnkü yukarıda bahsettiğim Futbolun sonuna gelmiş Serkan ve Celil bu halleriyle bile bunlardan farklıydı her türlü.

Bu kadronun yanında Turgut ancak kale arkasında top toplardı ....

55JNR55

07 Eylül 2009, 00:30:25 #78 Son düzenlenme: 07 Eylül 2009, 01:48:06 Amsterdamli
Bunun kadarını görmedim mersin maçı karnesi burda;

-Göstermelik kafa toplarına çıktı kafasını geri çekti
-Takım arkadaşları sıkıştığında pas almamak için adeta saklandı
-Takımın dengesini bozdu hiç bir şekilde istekli değildi
-Rakibe ayağını sokmadı ayak uzattığı bir kaç pozisyonda porselen ayağı kırılmasın diye geri çekti
-Sürekli yer değiştirmek zorunda kaldı beyefendiye hiç bir oyun stili uymadı
-Takım arkadaşları ter dökerken onun forması haala ace kokuyordu

ama suç onda mi hepsi onda değil tabii ki bunu ısrarla takımda ilk 11 e çıkmasını sağlayan yönetim ve teknik adamda...

Jnr.Serkan

07 Eylül 2009, 00:33:33 #79 Son düzenlenme: 07 Eylül 2009, 01:48:31 Amsterdamli
bugünde geçmişteki günler gibi yine birşey yapmadı...

beşnumara

07 Eylül 2009, 00:37:18 #80 Son düzenlenme: 07 Eylül 2009, 01:48:56 Amsterdamli
tugut seni de seni bu takımda torpille tutanı da mersin maçında oyundan almayıp 90 dakika bize işkence çektiren hocanı da.... >:(
seni futbol stardan keşfedip altyapıya getiren adamın ben taaa aklını... >:(

gozgoz yýlmaz

Turgut Mersin maçının en iyisiydi
Fuleleriyle rakip defansı mahvetti
Tüm hava toplarını aldı
Etkili ortalar kesti
Kanat bindirmeleri çok iyiydi
Sorumluluk aldı
Daha önceki maçalardaki gibi bön bön bakmadı etrafına

Dermişim....

edmontdante

Futbol oynayacağına ,ısınırken  travestiler gibi şortun paçalarını yukarıya doğru çekti sanki donla dolaşıyor gibi.Bir Allahın kulu da çıkıp ona "adam ol lan" diyemedi.Mesela Kaptan Kenan.Bir diğeri de tişörtün kollarını omzuna kadar çekmiş bir arayış içine girmiş.Bilin bakalım bu kim olabilir.Tabiki Sercan.

55erhan55

turgut 3 senedir oynadığı takımızda üstüne bişey koymak yerine her sene geriye gidiyo ama ne yapacan sercan turgut sefa gibi futbolcu müsvettelerine adam yoksuzluğundan tahammül ettik ama artık düşşekte bu futbolcuların bu takımda oynamsını istemiyorum

Ollivanders

Allahından bul .sahtekar .Kaçak dövüşmeyi iyi bilen kazma futbolcu

Dartagnan

Karı gibi oynayan,2 arkadası  adamdan top almak icin savaşırken izlemeyi iyi bilen ve guzelce uygulayan,ordulu taraftarların bile ne b.k oldugunu anladigi ve orduspora olası bı transfer halınde onlara yutturma sansımız kalmadıgı ıcın bır o kadarda kırıldıgım yeteneksız futbolcu bozuntusu !!!

gozgoz yýlmaz

Tam bunu yazacaktım, yaşa...

Bugün Haber Gazetesini özellikle aldım. Çünkü biliyordum ki KESİNLİKLE Turgutla ilgili bir haber yapıp, onun istekli oyunundan söz edeceklerdi. Yanılmamışım. Turgut'un isteğine basayım, külahımın isteklisi. Onun ne istediği açık aslında, basacaksın köteği.

Takım haini, emek hırsızı gamsız sırık.

kaptan 55

tutturmuşlar bizde yıldız çok sefa,sercan,turgut >:(üçünü toplasan bir yıldız eder mi? bence hayır.

kaptan 55

o zaman ya bize ya giydikleri formaya garezleri var.

berusa55

Doğan görünümlü şahinler en azından bir işe yarıyor; gaza basınca gidiyor. Bizim bu çocuğa demediğimiz kalmadı tribünden ama adamda tın yok. Şaka gibisin Turgut şaka!