Turgut Doğan Şahin (Ankaragücü'ne Transfer)

Başlatan **KaR6**, 10 Ağustos 2009, 22:44:53

« önceki - sonraki »

edmontdante

Alıntı yapılan: celebi - 15 Ağustos 2009, 17:21:05
hay turgut gibi kafanıza taş düşsün diyeceğim valla ya :D

ya hu arkadaşlar bu sene belkide turgut bu sene vazgeçilmezlerimiz arasına girecektir ya neden hep böyle olumsuz olumsuz. ;)

Alıntı yapılan: celebi - 15 Ağustos 2009, 17:26:16
geçmişi unutalım geleceğe bakalım :D

Evet haklısın kardeşim.Bu güne kadar yaptıklarıyla bu kadar abartılı övgüyü hakedecek bir adam değil.Arap atı,bilekleri şöyle yumuşak,takımın en iyisi gibi.Bundan sonra yapacak ki bir şeyler övülsün.Hiçbirşey yapmadan kaçak dövüşerek övgü alması bizleri çileden çıkartan

celebi

şimşek_55

Alıntı yapılan: celebi - 15 Ağustos 2009, 17:26:16
geçmişi unutalım geleceğe bakalım :D

Senı umutlu gordum Celebı.   :) Insallah utandırmaz  bızı Turgut

Baskent_Samsunspor

süratine teknik te katarsa on numara topçu olacak patlama bekliyorum bu sezon bakarsın gol kralı olur

edmontdante

Alıntı yapılan: Baskent_Samsunspor - 17 Ağustos 2009, 14:00:11
süratine teknik te katarsa on numara topçu olacak patlama bekliyorum bu sezon bakarsın gol kralı olur

Önce epey bir BEYİN katması lazım

Baskent_Samsunspor

oguz_5528

Bu çocuk çok şanssız..bu sene 10+ gol bekliyorum ben ama olumsuz değilim bizi ipten alacak yetenekte bence.

m.ozturk

kendi evimizde bi gol atsa açılacak daaaa

esedullah

çok pozisyona giriyor buda onun iyi bir futbolcu olduğunun delili ama son vuruşlarında sıkıntı var onuda düzeltirse çok mükemmel bir futbolcu olabilir...

Mehmetcan

beyler turgut a çok yüklenenlerimiz var oda Samsunspor un bir oyuncusu elinden geldigini yaptıgına inanıyorum

kaan

Alıntı yapılan: Mehmetcan - 28 Ağustos 2009, 12:35:44
beyler turgut a çok yüklenenlerimiz var oda Samsunspor un bir oyuncusu elinden geldigini yaptıgına inanıyorum
Yanlış düşünüyosun elinden geldiğini hangi maçta yaptı takım arkadaşları koşarken bi örnek verirmisin?

Mehmetcan

belkide taraftar ile yakın olmadıgı icin onu yerden yere vuruyorsunuz

abduş

bence turgut iyi bir futbolcu vuruşları kontrolleri olsun yani :-X

edmontdante

Ben yaşça genç arkadaşlarıma bu konuda suç bulamıyorum.Kimi izlediler ki?Onların gördükleri son dönemlerine gelmiş Celil ve Serkan.Ne Timofte gördüler,Ne Ertuğrul,Ne Ercan,Ne Osman,Ne Bünyamin,Ne Tanju,Ne Rıfat,Ne Jovanovski.Hatta belki de isimlerini bile duymadıkları var mesela Osman AKYOL.Ama birazda suç buluyorum.ÇÜnkü yukarıda bahsettiğim Futbolun sonuna gelmiş Serkan ve Celil bu halleriyle bile bunlardan farklıydı her türlü.

europe_55

Bence Serkan ve Celil ile kiyaslanamaz bile...