5- Turgay Gölbaşı

Başlatan yönetici, 10 Ağustos 2009, 22:10:28

« önceki - sonraki »

orucreis

Ben görmeyeli turgayın yeri baya değişmiş yaw.Nesin sen ön liberomu sol açıkmı forvetmi yada orta sahamı hele o kaçan gol  >:( >:( >:( >:(
güle güle sana güle güle....

ngonge

Turgay o golü atsa kahraman olurdu. Bir maç -bir pozisyon için değil genel anlamda incelemek lazım Turgay'ı.

Sene içinde yetenekleri kısıtlı olsa da mücadelesi ile bence bu sezon takdiri haketti. Ama gariptir ki yeteneklerinin farkında olmadan uç işler peşinde koşuyor ve ona karışanı yok. Hakan Bayraktar oyundan çıkınca hala ileride ne işi vardı çok merak ediyorum, zira ortasayı tamamen boşalttı.

Belik saha dışında kaptan olması ile faydalı fonksiyonu vardır ama süper ligde 11 oyuncusu olamaz. Belki yedek olur oda kendini toparlar ise.

erkutdem55

Dünyada kaç tane takım var acaba 1. kaptanı için ancak yedek olur denilebilen.Ben de tamamen aynı fikirdeyim.Çok cins bir takımız hakikaten.

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: erkutdem55 - 16 Mayıs 2011, 23:45:16
Dünyada kaç tane takım var acaba 1. kaptanı için ancak yedek olur denilebilen.Ben de tamamen aynı fikirdeyim.Çok cins bir takımız hakikaten.
abi malum takımın kaptanı dün jübilesini yaparken 18'e alınmamış  ;D ;D

mehmet yılmaz

Almanya kökenli; gurbetçi oyuncu. Takımdaki üçüncü sezonu bitti. Sağ bek, stoper ve son olarak da orta saha oyuncusu olarak görev yaptı. Yetenekleri kısıtlı, Süper Lig için yeterli değil ancak takımda mutlaka olmalı. Çünkü kaptan ve sevilen bir kaptan. Efendi, çalışkan. Almanca bilmesi, hocayla köprü kurması adına da önemli.

silopilimuhsin

Nöbetçi golcü var buda nöbetçi kaptan olsun

Sioux

forma şansı bulamaz ama takımda kalır bence.

eren55

Vasatı aşamayan bir futbolcu.Süper Lig'i kaldıramaz.

deli 55

Alıntı yapılan: eren55 - 11 Haziran 2011, 02:46:46
Vasatı aşamayan bir futbolcu.Süper Lig'i kaldıramaz.
aynen.bence takımda kalmamalı.hele son rize maçından sonra iyice gözümden düştü.resmen adamlar yürüyerek geçti yanından.zaten süperligi kaldıracak kapasitesi yok.

hacettepeli

sen daha gitmedin mi reis?   al_sana

SerhaT55

bence bu takımda forma şansı bulamaz süperlig topçusu değil .

LisandroLopez

Bu adam en kötü dönemimizde de bizimleydi bu kadar haksızlık etmeye gerek yok.11 oynar mı oynamaz mı hoca karar verecek.
Yeri geldi stoper yeri geldi sol bek oynadı görevden hiç kaçmadı, cezalı duruma düşmedi.Takım içinde de çok seviliyor.

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: LisandroLopez - 04 Temmuz 2011, 16:45:01
Bu adam en kötü dönemimizde de bizimleydi bu kadar haksızlık etmeye gerek yok.11 oynar mı oynamaz mı hoca karar verecek.
Yeri geldi stoper yeri geldi sol bek oynadı görevden hiç kaçmadı, cezalı duruma düşmedi.Takım içinde de çok seviliyor.
turgay en kotu donemımızde bızımleydı cunku yetersızdı.yanı bız kotu oldugumuz ıcın turgay bızımleydı.sankı barca ıstedı de o gıtmedı...

ama fazla arayı bozmadan gondermek ya da madem takım ıcınde sevılıyo, 1 sene daha tutulup daha sonra yolları ayırmakta mantıklı olabılır.

LisandroLopez

Alıntı yapılan: ahmetsefa55 - 04 Temmuz 2011, 16:53:02
turgay en kotu donemımızde bızımleydı cunku yetersızdı.yanı bız kotu oldugumuz ıcın turgay bızımleydı.sankı barca ıstedı de o gıtmedı...

ama fazla arayı bozmadan gondermek ya da madem takım ıcınde sevılıyo, 1 sene daha tutulup daha sonra yolları ayırmakta mantıklı olabılır.

En ağır haksızlık da bu bence.Kötü olduğumuz için bizimleydi diyosun, geçen sezon da kötü müydük bizimleydi?
Fena maçlarda çıkartmadı, oynamadığı bi D.Bakırspor maçının ilk yarısını hatırlıyorum, kaleye gidemedik.
Süper lig performansını da hiç izlemedik, ha kötü maçlarıda oldu mu, oldu.Ama bu kötü oyuncu olduğu anlamına gelmez.
Süper lig kadrosunda rahat bulunacaktır.

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: LisandroLopez - 04 Temmuz 2011, 16:57:20
En ağır haksızlık da bu bence.Kötü olduğumuz için bizimleydi diyosun, geçen sezon da kötü müydük bizimleydi?
Fena maçlarda çıkartmadı, oynamadığı bi D.Bakırspor maçının ilk yarısını hatırlıyorum, kaleye gidemedik.
Süper lig performansını da hiç izlemedik, ha kötü maçlarıda oldu mu, oldu.Ama bu kötü oyuncu olduğu anlamına gelmez.
Süper lig kadrosunda rahat bulunacaktır.
geçen sezondan kastın 10. olduğumuz sezon ise evet Samsunspor tarihinin en kötü sezonlarından birini geçirmiştik  ;)

fena maçlar çıkarmadı diyosun.katılmıyorum.en fazla 5 maç iyi oynamıştır.( o kadar da yoktur da aklımdan kacanlar olur dıye 5 dedım ) iyi oynuyo diyosak turgayın kapasitesi için söylüyorum tabiki.yoksa o da yetersizdi.

süperlig performansı ınsallah ıyı olur da benı utandırır ancak bank asya da kotu dıye elestırdıgımız futbolcu superlıgı nasıl kaldıracak gorecegız.belkı yenı hoca onun ıcınde ıyı olur.

evet bencede süperlig kadrosunda yerını alacaktır ancak bu ıyı oldugu ıcın degıl , kaptan oldugu ve takımda sevılen bır karakter oldugu ıcındır.