5- Turgay Gölbaşı

Başlatan yönetici, 10 Ağustos 2009, 22:10:28

« önceki - sonraki »

brigand

ortasahada defansif özelliği olan tek oyuncu. sürekli tek kalıyor ortasahada. hocanın bunu haftalardır görememesi çok ilginç :-\

Ollivanders

Al sagdan ver sola ... Alırım baba paramı . Yanlıs birsey yapmadım ki.

Kaya

Çıldırttı dün gece beni  :( O kadar yoruldu ki kollarını sağa sola hareket ettirip emir vermekten,asıl yapması gerekeni unutup maçı resmen izledi.Turgay kaptan olmanın gereğinin sadece saha içinde maçı yönetmek olduğunu düşünerek büyük hata yapıyor.Aslında o da yaptıklarıyla mevkisinin adamı olmadığını çok iyi gösteriyor.Asla bir orta saha oyuncusu değil oynayabileceği ve maksimum verim sağlayacağı yer Kemalin yanında stoper mevkii.Anıldan orta alanda yararlanbilmemiz açısından da ayrıca Turgayı stopere monte edebiliriz.

cem 55

bende turgaya taktım bazen öyle hatalar yapıyoki insanı çıldırtıyo basit oynaması gerekirken fanteziye kaçıyo top ayagına dolanıyo bence biran önce kendini toparlamalı bu haliyle ancak iyi bir yedek olur

YaşarDoğu

Çok kötü performans segiliyosun , eski savaşcı gücün yok.Sol ayakla uzun-kısa top atmalarında adamı kanser eden cinsten.

sadece55

Bir kaç hafta dinlendirilse eski hırsı yerine gelir diye düşünüyorum..

Kaya

Yendik daa napalım der kendisi...

Fecr_55

Kaptanlik pazu bandini devretmesi gerekiyor artik..Surat ifadesinden gerginligi anlasiliyordu, neyi varsa artik..

Ollivanders

saim55

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: Fecr_55 - 28 Kasım 2010, 22:30:03
Kaptanlik pazu bandini devretmesi gerekiyor artik..Surat ifadesinden gerginligi anlasiliyordu, neyi varsa artik..
abla surat ıfadesınden ; hiç bıse yapamıyorum ,rezıl oluyorum barı gergın ve ısteklı gıbı gorunım de fazla goze batmıyım dıye dusunuyo ama yeter artık cok cıddı sekılde orta sahadakı pas trafıgını bozuyo ve ılerıye de hıc bır katkı yapmıyo.ayrıca kosuyo gıbı gorunsede ıstatıstık tutulsa emınım takımın en az kosan oyuncusudur. dıkkat edıyorum ılk hamlesını yapıyo basarısız olunca ızlıyo pozısyonu.turgay sen kosmassan ne işe yararsın kı ????????????????

Ollivanders

Kaya

Bugün yine çok yoruldu..Arkadaşlarına direktifler yağdırmaktan saha içinde kendisininde bir futbolcu olduğunu unuttu.Stoper dışında hiç bir mevkide oynayamaz,ordada ne yapar?

oguz_5528

Yanındaki adam gibi rahat oynasa böyle maloz olmayacak

Burak

Çok etkisizdi bugün agbetu korneri kullanırken arkasını dönüp gitmesine ise anlam veremedim ?