Unutulmayan maçlar ..

Başlatan timofte, 17 Mayıs 2005, 09:41:28

« önceki - sonraki »

celebi

Valla Samsunumun bir çok maçı unutulmaz ama beşiktaş maçının yeri ayrı.

AllydeenleaR

95 96 sezonunda askere bir gün gecikmeli gitmeme sebep olan ilk yarısını 2-1 geride kapayıp son dakikada serkan aykutun golüyle 3-2 kazandığımız gassaray maçı öncesiyle maçıyla özelliklede sonrasıyla  :D unutulmaz bir maçtı ey gidi o havuzun yol tarafının ağzı olsada konuşsa

Sadece Samsunspor

ey gidi ey bu şerefizler tarih mi bıraktıya valla bu mal yönetim yüzünden sadece tarihimizle geçineceğiz :cry:

veis

tarihimizde nice başarılar var nice unutulmaz maçlar var en önemliside yönetimi topçusu adam gibi adamlarla doluymuşuz şimdilerde yerlerinde yeller esiyor.

celebi

Ne demişler sağlam kafa sağlam vücutta bulunur

Lazoli

Alıntı yapılan: "camakf_55"benım unutamadıgım maclar yazılmıs barı babamın bana hep anlattıgı bı mac var onu anlatım kocaelı macı samsunda babamın gıdemedıgı tek mac arkadasının ladıktekı dugununden dolayı macta ılk yarı bıtıyo korfez 2-0onde devre arası stadın ustunu duman kaplamıs dumanda sıgara dumanı taraftar sıkıntıdan ıcıyo ıkıncı yarı bır baslıyor 3-2 yenıyoruz babam hep anlatır ne kadar pısman oldugunu o maca gıdememekte yılda 80ler sanırım

abu lafa cok güldüm walla :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D

mehmet yılmaz

4-0'lık fener maçlarından birisinden sonra tercüman gazetesi...

1985-88 arasındaki bütün maçlar unutulmazdı bence.

Sol Açık

Benim hatırladığım birçok maçtan en hüzünlülerinden birisi, Türkiye kupası'nı Sakarya'ya kaptırdığımız maçtı.
Ama ondan da hüzünlüsü Galatasaray'a yarı finalde elendiğimiz maçtı. İlk maçı 3-1 kaybetmiştik ki o maçın hakkı o değildi. 2.sini Samsun'da 1-0 almıştık ki o maçın da hakkı o değildi. Ben o maçın bitiminde sinirden ve çaresizlikten ağladığımı hatırlıyorum. Çünkü finali biz haketmiştik...

Sol Açık

Sevinçten kudurduğum maçlarsa hakkaten çok. Yani şu büyük denen takımları çok fazla yendiğimizden, genellikle eze eze yendiklerimiz unutulmuyor. Ama ben BJK'yi 4-1 ile dağıttığımız, Samsun'da oynanan maçı unutamam. Dağıtmamız sadece 4-1 olduğundan değildi. Sadece 4-1'de kalmasındandı...

celebi

Gazetedeki bir diğer başlık fener polisten yardım istedi şekilnde beter olsunlar namuzsuzlar süper lige çıkalım kaçacak delik arayacaklar.

selahattin55

FENERBAHÇEYİ dört sıfır yendiğimiz ilk maçta stad daydım 11 yaşımdaydım.o tarihi günleri canlı canlı seyrettim.heyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy gidi günler heyyyyyyyyyyyyyyyyyy.neydi o be. samsunda 4 istanbulda 1.birde kupadan eledinmi gel keyfim gel.

akınyılmaz

Alıntı yapılan: "selahattin55"FENERBAHÇEYİ dört sıfır yendiğimiz ilk maçta stad daydım 11 yaşımdaydım.o tarihi günleri canlı canlı seyrettim.heyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy gidi günler heyyyyyyyyyyyyyyyyyy.neydi o be. samsunda 4 istanbulda 1.birde kupadan eledinmi gel keyfim gel.

O DONEMIN UNUTULMAZ ESPIRISI
ARKAYI FENERLEYELİM... DEGILMI SELAHATTIN KARDES..

Kadir ÇELEBİ

Alıntı yapılan: "Timofte"Türkiye Kupası yarı finali ilk maçı
Şubat 1996, İstanbul - İnönü Stadyumu
G.Saray 3-1 Samsun
tek golümüzü frikikten timofte atmıştı.
gs nin goller de Hakan(2) ve saunders tan gelmişti sanırım..
son dakikada saunders ın attığı kafa golü gözümün önünden gitmez.
tribündeki 2500 samsunsporludan biriydim. gidiş-dönüş 500 bin TL. idi.
samsundan 10 otobüs gidilmişti o zamanlar lise son öğrencisiydim.
çıkışta da bir sürü olay çıkmıştı, bıçaklanmaktan zor kurtulmuştum.
**
rövanşı 1-0 kazandık ama elendik.
fanatik 'alkış samsunun final cimbomun' manşeti çekmişti..

''bu macı tv izledim yasım daha 10 hayatımda hungur hungur agladıgım hazmedemedigim tek mactı..''

celebi

Alıntı yapılan: "Timofte"Türkiye Kupası yarı finali ilk maçı
Şubat 1996, İstanbul - İnönü Stadyumu
G.Saray 3-1 Samsun
tek golümüzü frikikten timofte atmıştı.
gs nin goller de Hakan(2) ve saunders tan gelmişti sanırım..
son dakikada saunders ın attığı kafa golü gözümün önünden gitmez.
tribündeki 2500 samsunsporludan biriydim. gidiş-dönüş 500 bin TL. idi.
samsundan 10 otobüs gidilmişti o zamanlar lise son öğrencisiydim.
çıkışta da bir sürü olay çıkmıştı, bıçaklanmaktan zor kurtulmuştum.
**
rövanşı 1-0 kazandık ama elendik.
fanatik 'alkış samsunun final cimbomun' manşeti çekmişti..

Alıntı yapılan: "SamsunSpor_34"
''bu macı tv izledim yasım daha 10 hayatımda hungur hungur agladıgım hazmedemedigim tek mactı..''

Saundersin 90 + da gelen golü ile stadda şok olmuştuk resmen o müthiş kalabakla birlikte.çünkü 2-1 lik skor biizm için iyiydi.2. maçta ercan kaptan çaktı ama yetmedi

Baþkent_55

benim unutamadığım maçlardan biride sezonu hatırlayamıyotum istanbulspora 1-0 yenildiğimiz maç samsundaki yağışa rağmen tribünler tıklım tıklımdı ama biz ne yaptık 90 dk takımı destekleyeceğimize tahsin kosife küfür etmiştik ya kardeşim şunu maç sonunda yapsak daha iyi deilmi?????