Yönetimin Transfer Çabaları

Başlatan fatih55ankara, 10 Haziran 2009, 13:06:46

« önceki - sonraki »

fatih55ankara

10 Haziran 2009, 13:06:46 Son düzenlenme: 17 Temmuz 2009, 00:29:59 MeL_55
                                                    BÜYÜK ZİRVE
Samsunspor Kulübü Başkanı Hakkı Tomaç, İkinci Başkan Erkut Tutu ve yöneticiler Tahsin Kosif, Ömer Çoruh, dün Trabzon'a giderek Spordan Sorumlu Devlet Bakanı Faruk Nafiz Özak ile görüştüler. Türkiye Futbol Federasyonu'nda transfer tahtası kapalı olan Samsunspor'da, yönetim bu sıkıntıyı ortadan kaldırabilmek için büyük mücadele veriyor. Bu amaç doğrultusunda dün Trabzon'a giden Samsunspor Kulübü Başkanı Hakkı Tomaç,İkinci Başkan Erkut Tutu ve yöneticiler Tahsin Kosif, Ömer Çoruh, Spordan Sorumlu Devlet Bakanı Faruk Nafiz Özak ile bir araya geldiler. Transfer yasağının önünün açılması için Bakan Özak ile Kırmızı-Beyazlı yöneticiler arasında geçen görüşmenin gayet olumlu sonuçlandığı öğrenildi. Yöneticiler, akşam geç saatlerde Samsun'a geri döndüler.

pitbul055

bunlar çömlekçiye eğlenmeye gitmişlerdir

Sadece Samsunspor

Kodalak

Bide transfer tahtasını açarlarsa o eğlencenin bir anında  ;D

Ondan sonra bize eğlencelik olur herşey

55.hakan

transfer yapmamız şart inşallah açılır şu yasak

safser

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Alıntı yapılan: pitbul055 - 10 Haziran 2009, 13:18:14
hesaplar kimdendi acaba.zaten para yok diye ağlıyorlar.cuma günü mendil açarlar artık ;D :P

King Of The North

Faruz Özak sırtlarını sıvazlayıp göndermiştir,umarım olumlu gelişmeler olur,Gençlik Spor Genel Müdürlüğü hesaplarından,bakalnlıktan Trabzona ve Ordu'ya aktarılan paralarla Samsun'a gelen paralara bir bakın aradaki 15-20 kat fazlayı görünce görüşmeden ne sonuç çıkacağı zaten belliydi diyeceksiniz.

bankocu55

Ertuğrul Sağlam

Alıntı yapılan: pitbul055 - 10 Haziran 2009, 13:18:14

Arkadaşlar anlıyorum espiri olduğunu ama böyle önemli bir konuyu neden bukadar alaya alıyorsunuz onu anlamıyorum. lütfen sevip sevmemek başka ama verilen emeği ve mücadeleyide görüyorsunuz. Hadi diyelim Hakkı Tomaç geçmişte Samsunspor'a zarar verdi çaldı ve yedi (oda kesin değil) diğer yöneticilerimizin mücadelesine Samsunspo'u düştüğü durumdan kurtarma çabasına bari saygı gösterin....

atakan

Alıntı yapılan: %100 samsunspor - 10 Haziran 2009, 15:53:43
Arkadaşlar anlıyorum espiri olduğunu ama böyle önemli bir konuyu neden bukadar alaya alıyorsunuz onu anlamıyorum. lütfen sevip sevmemek başka ama verilen emeği ve mücadeleyide görüyorsunuz. Hadi diyelim Hakkı Tomaç geçmişte Samsunspor'a zarar verdi çaldı ve yedi (oda kesin değil) diğer yöneticilerimizin mücadelesine Samsunspo'u düştüğü durumdan kurtarma çabasına bari saygı gösterin....
%100 haklısın.ortada bir emek bir çaba var.konuda oldukça önemli

beşnumara

Alıntı yapılan: %100 samsunspor - 10 Haziran 2009, 15:53:43
haber gazetesinin verdiği bir haber.nerden biliyosun böyle bir şeyin gerçekleşip gerçekleşmediğini? bu tür haber can ile ilgili de yapıldı ama aslı varmıydı? hayır. onun için arkadaşlarımız makara yapıyor.mümkünse bu siteye haber gazetesinin haberleri konmasın. amaçları belli.kimlere hizmet ettikleri belli.

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Bosuna gitmisler bizimkiler,bana söyleselerdi, gitmeyin bosuna o bakan dan hayır gelmez,o sadece samsunspor haricindeki diger karadeniz takımlarina bakar derdim.ama bir daha gitmezler benim bu mesajımı okurlarsa...ama tatile gittiler se baska???

Kais

ben bu transfer sorunun halledileceğini düşünüyorum.yaş sınırıda 23 olmuşken e artık yabancı oyuncuz olur.

ali ihsan

Bu  kadroya takviye yapamazsak 27-28 . hafta itibariyle küme düşmemiz garanti olur.

Lafla peynir gemisi yürümez sayın Tomaç,icraat zamanı icraat ...