Ben Özledim Galiba Seni...

Başlatan mehmet yılmaz, 06 Nisan 2009, 18:17:38

« önceki - sonraki »

özkan

Formadan şarıl şarıl ter damlatan futbolcuları özledik..!!!

vanlioglu

Her galibiyetten sonra zafre turu atmayı; ligtv'nin başında masa sandalye dağıtmayı; memleketin dışında, bi takımımız olduğunu milletin gözüne soka soka hatırlatmayı; cincon, fener, bjk, pontusrum'a kafa tutmayı vs.vs. SANA DAİR NE VARSA ÖZLEDİK  SAMSUNSPORUMM..... bizde taraftarız bi sivaslı bi kayserili bi bursalı gibi bizde çekeriz cefa ama sefa'nın anlamını unuttuk yitirdik artık.

AntZ

guvener55

stad anonsunu yapan adamın turkcell süper lig .... hafta maçı demesini özledik

Akyol

55 numara video olmuş arkadaşım emeğine yüreğine sağlık.

AntZ

Alıntı yapılan: AKYOL55 - 16 Nisan 2009, 14:53:01
55 numara video olmuş arkadaşım emeğine yüreğine sağlık.

Sağol kardeşim bir 55 numara daha geliyo az kaldı  ;)

Akyol

onda da sitemizin adı olursa süper olur fikir tabi bu videoda sitemizin de adının yazılı olması ayrı bi hava katmıştı  ;)

AntZ

Alıntı yapılan: AKYOL55 - 16 Nisan 2009, 20:36:41
onda da sitemizin adı olursa süper olur fikir tabi bu videoda sitemizin de adının yazılı olması ayrı bi hava katmıştı  ;)

Tabiki kardeşim Samsunspor.Biz demek Samsunspor demek, Samsunspor için düşünen, üzülen, sevinen insanlar demek. Ne mutlu ki o bütünün parçalarıyız  ;)

Pergani 55

video çok güzel teşekkürler. Özledik Samsunsporu

baha55

selam MERHABALAR YENİDEN ARKADAŞLAR ;
YAKLAŞIK 2 YILDIR SİTEYE GİRSEMDE YAZMIYORDUM...SAMSUNSPORUMUN BU HALİ YIKMIŞTI YORULMUŞTUM HEVESİM KAÇMIŞTI...AMA BU BAŞLIK VE BU KONUYU OKUYUNCA HELEDE ŞARKIYLA SAMSUNSPOR KLİBİNİ İZLEYİPDE AĞLAYARAK TEKRAR YAZMAYA BASLAMAMAK OLMAZDII...
EVET ARKADASLAR BEN ÖZLEDİM  GALİBAA   HEMDE ÇOKKKK...
-MİKROFONLARIMIZ SAMSUNDA
-TS MAÇLARINI,
-EZİKBAHÇE MAÇLARINI
-SAMSUNSPOR GOL ATTIGINDA MARATONDAN YUVARLANMAYI
VALLAHİ ÖZLEDİM ...
içimizdeki yangını çok güzel ifade eden bu başlık için tesekkürler

beşnumara

baha kardeşim seni aramızda tekrar görmek güzel bir şey.zaten önceki konuçmalarımızda samsunsporun bu durumu beni çok üzüyor moralim çok bozuluyor onun için pek takip etmeyecem gibi bir şeyler demiştin(yanlış bir şey yazdıysam kusura bakma) samsunspor olmadan olmuyor değil mi? bi yere kadar dayanabiliyorsun ama ne yapalım hepimiz böyleyiz bırakacağız takip etmeyeceğiz kim ne yaparsa yapsın diyoruz ama bırakamıyoruz işte :'(

baha55

saolun kardeşlerim...evet öyle  söylemiştim kardeşim çünkü inanın  cok etkileniyordum cok üzlüyordum baska bişey düşünemz  hale  gelmiştim..her perşembe günü  hafta sonu yaklasırken o haftaki maçın heyecanı sarardı  bütün hücrelerimi, sabırsızlanırdım maçı izlemek için. ve  maçdan sonra yenildigimizde o hafta inanılmaz kötü gecerdii...
üniv. deyken samsunsporumun müslüm can ın tek goluyle   ezikbahçeyi 1 - 0 yendiği maçtan sonra okulun kantinin de  müslüm can diye  bagarmıstım 2 samsunlu ezikbahçelilere  laf atmıstık seslerini bile  çıkaramamıslardıı....özledim  wallahiii....
herkeze tekrar selamlar arkadaslarr...

berusa55

20 Haziran 2009, 17:50:32 #57 Son düzenlenme: 21 Haziran 2009, 01:30:05 berusa55
Tekrar aramıza hoş geldin dostum. Yılmak pes etmek yok. Bizler buradayız ve Samsunspor sevdamız için mücadeleye devam.

Kais

baha55

sağolun kardeslerim abilerim, inşallah  hep birlikteyiz artık...
ben edirne kesandayım buraya atandım..artık burdan bütün deplasmanlara gideriz  hep birlikte...