Ben Özledim Galiba Seni...

Başlatan mehmet yılmaz, 06 Nisan 2009, 18:17:38

« önceki - sonraki »

veis

samsunspor demek kırmızı beyaz demek degil hayatdemek yaşam demek.bir insanın hafta sonunu belki cennet bahçesi belkide cehennem ateşine çeviren olgudur.yıllardır pazarlarımızın ne tadı var nede tuzu.ama bu yürek samsunspora herzaman aç ve herzaman aynı umutla bekliyoruz.güzel günler gelecek çünkü biz bunu çoooook hakediyoruz.

veis

bide lütfen mehmet abi şarkı felan dinleme bu aralar yıkıyorsunuz bizi :'(

mehmet yılmaz

07 Nisan 2009, 08:58:23 #17 Son düzenlenme: 07 Nisan 2009, 09:04:47 samsuni
Alıntı yapılan: Ant55 - 07 Nisan 2009, 02:13:48

Umarım Beğenirsiniz

http://video.google.com/videoplay?docid=-1180030777021074770

Kardeşim ellerin dert görmesin. Çok güzel olmuş. Yalnız birşeyi ıskalamışsın sanırım. 02.32'de başlayan pozisyonda golü atan kişi Serkan Aykut ama GS forması ile BJK'ye attığı gol o. Düzeltme imkanın varsa mutlu olurum.

Alıntı yapılan: iak5529 - 07 Nisan 2009, 02:27:16
Son olarak ben mikrofonlarımız SAMSUN da diye bir radyo haberi dinlemedim siz içerdeki maçları izlemiyormuydunuz yoksa :P şehir dışında üniversite yılları ya da iş nedeniyle uzak kalmadan dolayı gerçekleşen bir olaydır sanırsam :-*[/b]

4 sene Samsun dışında öğretmenlik yaptım, lanet olası yerde radyo bile çekmezdi de uydudan dinlerdik maçları; askerde de bekledim mikrofonlarımız Samsun'da cümlesini. Bir de tabii illa öyle demesi gerekmiyor, diyelim ki Gaziantep deplasmanındayız. Mikrofonlarımız Gaziantep'te diyor ve spiker "evet, sevgili dinleyiciler, Samsunspor Serkan Aykut'un attığı golle Antep'te bir kez daha öne geçti" :) :(

celebi

kaptan 55

King Of The North

Tele Lig bile izlemiyorum çoğu zaman, şartların kötü olduğu anlarda bile takımımız savaşırdı,heyecanlanırdık.Şimdi mumla arar olduk maziyi.

serdaryavuz

abicim tabiki çok özledim samsunspor umun o günlerini evimdeki digitürk ü iptal ettiğim de bana sormuştu telefondaki bayan neden iptal ediyosunuz şunu yapalım bunu yapalım diye ama ben ne dedim ona samsunsporu çıkarabiliyomusun yapamazsın gelinceye dek süper lige elvada demiştim inşaallah çok uzun sürmeyecek geri döneceğiz  ama kardeşim şu klib ide izleyince içim bir kez daha cız etti ne diyeyim  :'(

Baskent_Samsunspor

07 Nisan 2009, 11:13:24 #22 Son düzenlenme: 07 Nisan 2009, 13:07:03 Baskent_Samsunspor

bu sene bu sene bu sene son olsun
çiftliği merkezi her yer taraftar dolsun
şarkıları türküleri bütün alem duysun
samsunum samsunum şampiyon olsun

emre

"mikrofonlarımız samsun da" bile tüylerimi diken diken etmeye yetti.

METE_55

efsane başkanımız İSMAİL UYANIĞA DESTEK çıkmayıpta hemen peşinden ADNAN ÖLMEZİ destekleyipte getirenler utansın tarih adnan ölmezi başkan yapanları ve ASLA ADNAN ÖLMEZİ UNUTMUYACAK SAMSUNSPOR TARİHİNDE SONSUZA DEK KARA BİR LEKE OLARAK ANIMSANACAKSIN....O KLİP BENİ İNANIN AĞLATTI..

Fecr_55

böyle bir yaziyla kanimin donmasini, taa seneler öncesinde her sevincten oldugu gibi aldigimiz her yenilgiden bogazimin dügümlenmesini tekrar, cok özlemisim..
ve Samsunspor askinin büyüklügü icinde su anki kücük hatta yeralti mekanimizin bize yakismadiginin bir daha farkina varmis olmam da, bunun cabasi..eskiden kim olursa olsun, karsimizdakinin bizden cekinmesine sevinirken, simdi ufak rakiplerden aldigimiz "1" puana bile sevinir olduk..Biz kücük degildik, degiliz, olmayacagiz..layik oldugumuz yere getirin bizi artik..

yüregine saglik samsuni..

jean

valahi bende cok ozledim 3 istanbul takimindan birini yenip avrupada hava atmadik adam birakmamayi cok ozledim super lig istiyoruz

sezgin

Alıntı yapılan: veis - 07 Nisan 2009, 07:24:35
bide lütfen mehmet abi şarkı felan dinleme bu aralar yıkıyorsunuz bizi :'(

europe_55

Video gercekten harika olmus.
Seyrederken tüylerim diken diken oldu...

Insallah o günlere yeniden dönecegiz...

AntZ

07 Nisan 2009, 22:37:05 #29 Son düzenlenme: 07 Nisan 2009, 22:46:06 Ant55
Alıntı yapılan: samsuni - 07 Nisan 2009, 08:58:23
Kardeşim ellerin dert görmesin. Çok güzel olmuş. Yalnız birşeyi ıskalamışsın sanırım. 02.32'de başlayan pozisyonda golü atan kişi Serkan Aykut ama GS forması ile BJK'ye attığı gol o. Düzeltme imkanın varsa mutlu olurum.

Abicim sağolasın beğendiğine sevindim. Elimde video olmadığı için youtube dan hızlıca aratıp bulduklarımı indirmiştim ama böyle bir şeyi nasıl gözden kaçırdım bilmiyorum, Serkan Aykut'un Beşiktaş a attığı gol diye görünce aklımdan bile geçmedi GS olduğu formalarda kırmızı olunca :( Birkaç hata daha var hepsini düzeltip atarım birazdan :(
Alıntı yapılan: europe_55 - 07 Nisan 2009, 22:13:21
Video gercekten harika olmus.
Seyrederken tüylerim diken diken oldu...

Insallah o günlere yeniden dönecegiz...

Sağol kardeşim beğendiğine sevindim

Alıntı yapılan: serdaryavuz55 - 07 Nisan 2009, 10:55:46
kardeşim şu klib ide izleyince içim bir kez daha cız etti ne diyeyim  :'(

Şu zor günlerde Samsunspor sevgisini canlı tutmak için zaten çabamız, aslında hepimizin içi Samsunspor adını bile duyunca cız ediyor :( İnşallah bu, zamanlarıda, zor zamanlarda gösterilen birlikteliğide tatlı birer anı olarak hatırlarız ilerde