Samsun Basket'ten A Milli Takım'a İki Oyuncu

Başlatan berusa55, 31 Mart 2009, 01:33:52

« önceki - sonraki »

berusa55

AlıntıNİHAN VE İLKAY'A MİLLİ DAVET

Samsun Basketbol Kulübü'nün iki önemli oyuncusu Nihan Anaz ve İlkay Maşa, A Milli Bayan Basketbol Takımı'na çağırıldı. Bu iki oyuncu play-off müsabakalarının bitiminin ardından Ay- Yıldızlı ekibe katılacak

Kırmızı- Beyazlılar'ın iki önemli oyuncusu Nihan Anaz ve İlkay Maşa milli takıma çağırıldı. A Milli Bayan Basketbol Takımı'na çağırılan iki yıldız basketbolcu ligde play-off müsabakalarının bitiminin ardından Ay- Yıldızlı ekibin kampına katılacak. Milli takımı halen Mersin Büyükşehir Belediyesi'nde görev yapan Ceyhun Yıldızoğlu çalıştırıyor. Bu iki oyuncu Milli takıma çağırılmaktan dolayı büyük mutluluk yaşadıklarını belirterek, ellerinden geleni yapacaklarını belirttiler.

Kaynak: http://www.halkgazetesi.com.tr/news_detail.php?id=14757

Tebrikler kızlar. Başarılar...

Sercan

Akyol

bravo kızlar inşallah seneye şampiyon takımımızdan daha çok oyuncu göndeririz başarılar ;)

jean

su takimi ayakta tutabilirsek ilerde gelir getiren takim da oluruz satacagimiz oyuncular sayesinde

kaptan 55

aylardır uğraşıyolar daha bir sponsor bulamadılar onların inadına SAMSUN BASKET

ugrass

edmontdante

Geçenlerde Revenge'nin bir yazısı vardı başka bir başlıkta oyuncular SBK'ya ne verdi SBK oyunculara ne verdi  vs
AlıntıSen Nihan ANAZ.Dibe vurmuş bir takımda kaybolup gidiyorken SBK tuttu elinden ayağa kaldırdı seni unutma.
Sen İlkay MAŞA. En iyi yerli Transfer diye alınıp,bütün sene bir türlü istenileni veremediğin halde belkide şampiyon olabilecek bir takımın kadrosundasın. UNUTMA

Şimdi de milli takımdalar.Bence REVENGE haklı

europe_55

Tebrik ediyorum ve Basarilarinin devamini diliyorum...

55(tuncay)55

55(tuncay)55

Revenge

04 Nisan 2009, 18:58:31 #10 Son düzenlenme: 05 Nisan 2009, 00:04:19 Revenge
  Nihan ANAZ sonunda milli takıma da seçildi.Hayatta en sevdiği şarkı PARA PARA PARA olan,Kendisini bu günlere getirip yıldızını tekrardan parlatan SBK'ya minnet duyması gerekirken bu borcunu,Kayseri deplasmanı sonrası takımla samsun'a dönmeyip,bana ne ya ben illede paramı isterim deyip yabancı oyuncularla bağımsız takılan,bundan sonraki hedefini şampiyonluk olarak açıklayan SBK yönetimininde dereyi geçene kadar bunu idare edelim deyip kapı önüne koyamadığı Nihan. Hayırlı uğurlu olsun. Biz ulu önderin lafını bu çiçeği burnunda Milli oyuncumuza hatırlatalım yinede.''Ben sporcunun zeki,çevik aynı zamanda ahlaklısını severim.''
   İlkay MAŞA da milli olmuş. Bu yıl SBK'da istenilen oyunu sergileyemese de milli takım hocaları onda ki potansiyeli görmüş olmalılar. Kendisini tebrik ediyoruz.
   Benim açımdan SBK'NIN en sevdiğim oyuncusuyla hiç hazetmediğim oyuncusunun milli takıma seçilmeleri de ayrıca ilginç oldu.