Efsane golcümüz Tanju Çolak'ın web sitesi!

Başlatan timofte, 10 Nisan 2005, 19:08:42

« önceki - sonraki »

timofte

www.tanjucolak.com

Tanju'nun web sitesi açtığını bir başka siteden öğrendiğimde çok sevinmiştim.
Tanju ne kadar farkındadır bilinmez ama onun adını duyduğumuzda en çok biz, Samsunsporlular heyecanlanırız. sitesinde daha çok gs deki resimlerini görünce üzüldüm. umarım ilerleyen zamanlarda değişiklik yapar.
fakat tüm samsunsporluları bu siteye girip, tanju'nun ziyaretçilerine sorduğu 'Hangi takımda daha iyiydim?' sorusunu yanıtlamalarını isterim. samsunsporumuz gs ve fb nin bir hayli gerisinde kalmış.

largopen

zaten Gs ve Fb gibi takımların dikkatini  Samsunporumuzda oynadığı futbolla  çekmiştir. Onu yetiştiren takıma (Samsunlu olmasaydıda) bir vefa borcu olduğunu biliyordur umarım...

fatihsune

çocukluğumuzun gençliğe dönüştüğü o buğulu hatırladığımız yıllarda tanjuydu sokak arasında top oynarken ismimiz...kırmızı beyaz renklere aşık olmaya başlamış herşeyimiz samsunspor olmuştu...
 fatih,radaça,yuvonoski.kenan,muzaffer,savaş,ercüment,mete,tomiç,
milinkoviç,bünyamin ve tanju işte o dönemin klas oyuncuları..
o günlerde samsunumuzu, samsunsporumuzu şaha kaldıran türkiyede samsun isminin marka olmasında, anadoluda samsunu dahi hayatında görmemiş insanların samsunsporlu olmasında büyük emeği olan bu usta isimleri tekrar saygıyla, kazada kaybettiklerimizide rahmetle anıyorum...

jean

bende girdim ama galatasaray formali resimleri daha fazla insallah daha fazla samsuna onem verir

yirmiuc

timofte

Alıntı yapılan: "yirmiuc"Ben açamad1m siteyi bir sorun var san1r1m..

bu topic ilk açıldığında siteye girilebiliyordu
şu anda bir sorun var girilmiyor.

Rentboy

girilmiyor evet.aman tanjunun sitesine girsek ne olacak.Samsunlu olduğunu kabul etmeyen doğduğu büyüdüğü şehiri inkar eden adamın sitesinde işim olmaz.