Mehmet Nas

Başlatan harbisamsunsporlu5517, 05 Ekim 2008, 13:21:31

« önceki - sonraki »

celebi

Lusage

Alıntı yapılan: celebi - 22 Aralık 2011, 08:57:17
adam mı nerede  :o

Bilmem. Ben tanımıyorum bu arkadaşı. Ama kulağıma gelen bilgilere göre Profesyonel                                      muş..

celebi

doğrusun profesyonelmiş.

Serkan

Küçümsediğin takım olmasa abinin  dükyanında yerleri süprürüyordun...

celebi

öyle iç çamaşırı satmakla olmuyor adamlık mehmet efendi.

brigand

Böylelerinin başlıklarının forumdan silinmesini talep ediyorum. Zaten sinirlerim fırlamış durumda bir de buna giydiriyorum. Bunlar adam diye geziyorlar işte.  >:(

kalptenþimþek

karşımıza çıkanı ezip geçecek kadar gözümüz kara, sinirlerimiz bozuk..

lucarelli

Çok ciddi hayal kırıklığına uğradım. Sahaya çıkıp elinden geleni yapacaksın tabiki de. Golünü de atacaksın. Ama golü atınca öyle bir sevinç hiç yakışıtı mı? Bu takım seni Mehmet Nas yaptı. Yıllarca bu takımın, bu şehrin ekmeğini yedin. Yazıklar olsun sana Mehmet. 

Ertuğrul Sağlam

Sadece 3 sene formasını giydiği Gençlerbirliği'ne gol attıktan sonra bile sevinmeyen Mustafa Pektemek'ten adamlık öğren Mehmet Nas!

24' Mustafa Pektemek

FaTiH_HaN

22 Aralık 2011, 13:36:16 #39 Son düzenlenme: 22 Aralık 2011, 13:40:26 FaTiH_HaN
Hala da Samsun şehrinin ekmeğini yiyorsun, dersaneye giderken site camiinin karşısındaki lokantaya giderdik Mehmet Nas'ın diye çok büyük ayıptır yaptığın, daha geçen seneye kadar keşke orta sahamıza Mehmet Nas gelse çok iyi olur diyorduk, ama kalsın sen devam et böyle Samsuna geldiğinde insan içine çıkacak yüzün kaldı mı acaba?

fanatik samsunsporlu

efendi sandığımız topçular da böyle yaparsa

Burak

golden sonra ne zaman duracaksın diye bekledim ama durmadın Barcelona'ya gol atsan o kadar sevinmezsin herhalde Mehmet Nas dün itibariyle bitmiştir benim için

Ahmeti

Ertuğrul Sağlam bile Samsunlu olmadığı halde her zaman her yerde gururla bahseder Samsunsor'dan çünkü oda bilir bir vefa borcunun olduğunu,kaldıki Mehmet Nas sen altyapıdan yetişen bir futbolcusun yaptığın hareketler ve konuşma hiç yakışık almadı
Bir insan nereli olursa olsun önemli değil önemli olan adam gibi adam olması

Serkan

Bu olay bana bir gerçeği tekrar hatırlattı; Bizim için hemşehri Samsun'lu değil SAMSUNSPORLU demek

kalptenþimþek

nostaljisine .... başlık çöpe gitmeli, geldiği nokta bu ..