Bank Asya 1.Lig 5.Hafta | Samsunspor'umuz - Güngören Belediyespor: 3-0

Başlatan bluegreen55, 21 Eylül 2008, 23:29:45

« önceki - sonraki »

Yalnızca BİZ

oguz_5528

bu maçıı çok merak ediyorum genelde iyi oynadığımız karşılaştırmalardan sonra kötü oynuoyurz

Clint_Eastwood

Yakalanan hava güzel... Bu bakmdan maça yoğun ilgi olacağı kanısındayım...

Güngören ise ilginç bir takım sağı solu belli olmuyor...

Taraftar desteği ile 3 puan alacağımızı düşünüyorum...

Sadece Samsunspor

volkan çekiç sakatlanmış, inşallah sercanımız iyileşir ve takımda yerini alır, sefanın kart cezasıda bitti, bide serkan ilk 11de başlarsa bu maç 2-0 bizim ;)

maço

maraton üst ortadayız takımımızın destekcısıyız

Sempatik Bengülü

umarım samsunsporum bu maçı alır.kupa maçını hala unutmadık >:(

red_white

güngören boş takım değil antalyaya nasıl bilendiysek bunada aynı şekilde hazırlanmalıyız

seckin55

Alıntı yapılan: cemalg - 25 Eylül 2008, 16:43:42
Bayramda SAMSUN'a gelip gelemeyeceğim bugün netleşti. Bu durumda Pazar akşamki maçta kısmetse bende statdaki yerimi alacağım.

En son geçen yıl Sebat maçına gitmek nasip olmuştu SAMSUN'da ve yenilmiştik mealesef. İnşallah bu sefer yeneriz. SAMSUNSPOR'u yenilsekte o statda desteklemek çok güzel. Hep İstanbul ve civarındaki maçlarda misafir oluyorduk. Bu sefer evsahibi takım taraftarı olarak statdaki yerimi olacağım için şimdiden çok heyecanlıyım.

İnşallah bir galibiyetle bayrama erken gireriz.

Tribünlerde görüşmek dileğiyle....

CEMELAG; Şimdiden Hayırlı yolculuklar...kazasız,belasız bir yolculuk olur inşallah.stadda goruşmek dileğiyle..

Baskent_Samsunspor

evet arkadaşlar maça çok yoğun ilgi olacak gibi çünkü samsuna her yönden gelen otobüs biletleri 10 gün önceden tükenmiş vay beee

güngören maçı için taraftarımız samsuna otobüs kaldırıyo  ;D

55.hakan

Alıntı yapılan: Baskent_Samsunspor - 26 Eylül 2008, 08:55:26
evet arkadaşlar maça çok yoğun ilgi olacak gibi çünkü samsuna her yönden gelen otobüs biletleri 10 gün önceden tükenmiş vay beee

güngören maçı için taraftarımız samsuna otobüs kaldırıyo  ;D
ben de ankaradan gelicem bayrama zor buldum valla bilet geliş var dönüş yok neyseki buldum... maça akıcaz pazar günü maratonu coşturacağız....

YaşarDoğu

cumartesi aksamı 21.15 otobüsüyle bende istanbuldan samsunu ma gidiyorum.şükür kavusturana sonunda.İnşAllah macta yerimi alacagım.

jean

King Of The North

Cumartesi akşam Samsundayım kısmetse,hep birlikte bayram hediyemizi bekliyoruz,maratonda mı izleyelim neresi daha çok kopacak ona göre ;)

mehmet yılmaz

Antalya maçının uzatmalarındaki şahane futbolun getirdiği moral ile kazanacağımızı düşünüyorum. Sefa'nın cezasının bitmesi de önemli bir avantaj. Murat, son durumuyla Oktay... İyi bir orta saha olur.

Yalnız iki şey var canımı sıkan;
Birincisi gol atmakta çok zorlanıyor oluşumuz. ( İnşallah Serkan ile hoca arasındaki soğuk savaş bitmiştir )
İkincisi ise takımın çok dalgalı bir gidişat sergilemesi. Ne zaman nasıl oynayacağımız hiç belli olmuyor. İnşallah bu maçta hissemize güzel futbol düşer.

Tribünlerin nispeten dolu olacağını düşünüyorum. Gurbetçiler büyük bir hasretle geleceklerdir. Bir de bayram öncesi, uzun bir tatil var zaten.

kuzey55

Ad Soyad : ABDULLAH YILMAZ 
Meslek : Eğitimci 
Lisans Bilgileri 
Lisans No : 15379 
Klasman : Üst Klasman Hakemi 
Bölge : TRABZON 

gecen sezon 1-2 kazandığımız g.b.b ve giresunda 2-0 kaybettiğimiz maçı yönetmiş...