Bank Asya 1.Lig 5.Hafta | Samsunspor'umuz - Güngören Belediyespor: 3-0

Başlatan bluegreen55, 21 Eylül 2008, 23:29:45

« önceki - sonraki »

**KaR6**

hasan cidden maşallahlık yani hee ;D gerçi eray zayıftı da noldu ;D iyi hasan iyi, bi de penaltı atarsa tamamdır ;D

tuzlalı

Bu takım, şehir dışındaki Samsunsporlulara güzel futbol izletmemeye kararlı anlaşılan. Sonuca ve yorumlara bakarak, tribünde olanlara imrendim açıkçası. Bundan önce oynanan sezon açılışı Bafra  maçı dahil, toplam 7 maçın dördünü tv den, birini stad tan 5 maçı izleme fırsatı olmuştu. Hiçbirinde de sonuç bir tarafa, bu kadar güzel yorumlar çıkacak oyun oynanmadı maalesef. Bu da bizim ve beraberimizdekilerin şansı herhalde(uğursuzluğu demeye dilim varmyor).

İnşallah bu güzel galibiyet, serinin ve istikrarın başlangıcı olur. Olsun, takım kazansında varsın biz izleyemeyelim. Zaten arkadaşlar izlemişten öte hale getiriyorlar paylaşımlarıyla.
Maç özetlerini sonuca göre tatlı ya da acı ihtiyacımız için takip ediyoruz. Emeği geçenler sağolsun tasvir eden yorumlar, ayrıca fotolar için.

Bu mutlu geceye dair son sözlerim, Teoman kardeşimin ruhu şadolsun. Ruhuna rahmet olsun bizlere bıraktıklarına yapılan dualar.
Dua edenlerden de Allah razı olsun.

atakumlueray

hayrettin hocanın serkan aykuta yaptığı terbiyesizlik dışında herşeyin güzel olduğunu düşünüyorum.yaptığı hareket kesinlikle iyi niyetli olamaz.serkan oyuna girecekse bu 60_70 de olur ama eğer 90.dakka da biri oyuna girecekse bu serkan aykut değil,tecrübe kazanması için gençlerden biri olur.hayrettin hocaya tavsiyem bişeyleri kanıtlamanın peşinde olmasın.zaten gol'den sonra bütün futbolcuların serkan aykuta koşması ve serkan aykutun golü atıp maç bitiminde de soyunma odasının yolunu tutması hayrettin hocaya yeterli cevap olmuştur diye düşünüyorum.

bu kadar eleştiriden sonra, karşıyaka maçında her topu 2 metre yanındakine vermeyi düşünmeyip taca atan takımın yerini antalya ve güngören maçlarındaki takımın alması beni son derce mutlu etti.bu takım gitsin manisa deplasmanında da karşıyaka maçı gibi değil güngören maçı gibi cesur oynasın...

engizli55

resim koyan arkadaslara cok tesekkurler dortmundan takimi takip edebilmek cok guzel gönlümuz samsunsporumuzla

fanatik55

inşanlah samsunsporumuz daha güzel yerlere gelir..

O ŞİMDİ ASKER

havzalı55

İnş. bu macla birlikte seri ye baslarız ve manısayı manısada devırırız yha bu sırada manısa ya qıdılecekmıs ist den bi açıklama olursa sevinirm   

ender

benim bir endisem takimda ilgisiz sacma sapan degisikliklerin yapilmasi.sebebide teknik direktorun benim 30 oyuncum var isim onemli degil gibi ilgisiz cumleler kurmasi.bu takimda bazi isimler surekli oynamali ole 30 futbolcuyu her hafta degistirmeyle bu is olmaz.bu haftaki kadroya sefa ve serkan eklenip ve mecbur kalmadikcada degismedigi takdirde basari gelecektir diye dusunuyorum.insallah herkesin gordugunu bizim teknik direktorumuzde gorecektir.

GençKozluklu

@cemalg

çektiğiniz fotoğrafların boyutlsrı çok yüksek, onları 700/700 şeklinde küçültüp yollarsanız iyi olacaktır.

Teşekkürler...

Maça gelirken karşılaştığım SAMSUNSPOR taraftarı baba oğul'la çekindiğimiz resim. Özellikle genç delikanlının SAMSUNSPOR sevdasına gıpta ettim. Bu genç taraftar olduğu sürece takım inşallah çok daha yi olacak.

Videoyu google'a yükleme devam ediyor. 650 mb. 30 dakika çekmişim. Tekrar tekrar videoyu izledim. İzleyince sizlerde çok beğeneceksiniz. Sanırım akşama bitmiş olur

seckin55

farkındaysanız zafer veysel volkan yoktu ve orta sahamız çok iyiydi..oktay ve murat onbire dahil olunca orta sahada oynama savaşı çıkacaktır eminim.yalnız turgutun yerine oktayı turgayın yerine veyseli sefa ve zafer le takım tam super olucak..

kuzey55

veysel sakat oldugu için oynamada manisa maçında veysele ihtiyacımız olacak. ve büyük ihtimal veysel ilk 11 de olacaktır...

MeL_55

Alıntı"Gelecek adına ümitlendik"

Samsunspor Başkanı Fuat Köktaş, Güngören Belediyespor'un iyi bir deplasman takımı olduğunu söyleyerek, "Böyle bir rakipten net bir skorla 3 puan almak mutluluk verici" dedi.

Bank Asya 1'nci Ligi'nde Güngören Belediyespor'u 3-0 gibi farklı bir skorla mağlup eden Samsunspor'da bayram erken kutlandı. Oynadığı futbol ve aldığı sonuçla taraftarlarına büyük sevinç yaşatan Kırmızı-Beyazlı takımda Başkan Fuat Köktaş, alınan galibiyetten dolayı teknik heyet ve futbolcuları kutladığını söyledi.

Güngören Belediyespor karşısında iyi oynadıklarını dile getiren Başkan Köktaş, "Bizim için iyi bir maç oldu. Gelecek adına ümitlendik. Karşıyaka ve Antalyaspor maçlarından sonra iyi bir deplasman takımı olan Güngören Belediyespor'dan 3 puan almak mutluluk verici. Futbolcuları tebrik ediyorum" dedi. Teknik Direktör Hayrettin Gümüşdağ ise, daha farklı kazanabilecekleri bir karşılaşma olduğunu belirterek, "Hafta içerisinde Antalyaspor ile zor bir 120 dakika oynadık. Buna rağmen Güngören karşısında tempomuz iyiydi. Daha çok gol atabilirdik. Taraftarlarımıza bayram hediyesi vermek istiyorduk. Bunu da başardık. İyi futbolla iyi bir sonuç aldığımız için mutluyum. Daha çok yol almamız lazım. Takım her geçen gün daha iyi oluyur. Genç futbolcularımız gün geçtikçe tecrübe kazanıyor" diye konuştu.

HaSaNCaN

hasan

veysel    kenan   gokhan   can

sefa      murat     oktay     sercan

serkan

burhan

cem and naz55

güngören ilk baş bizim turguta sonra ise kalecilerine dua etsin hezimetle döneceklerdi az kalsın rahat 7 lik maçtı turgut biraz becerikli olsa bizimkinler topları kalecinin üstüne vurmasalar direğe çarpan top içeri girse tam bir hezimet olurdu güngören için sonuç

maço

allah bu takımı omur ejder ve zafer sakardan uzak tutsun

AMİN

GençKozluklu

Alıntı yapılan: kaan - 29 Eylül 2008, 14:07:59
@cemalg

Umarım nettir maça gidemedim ladikten ve videoyu sabırsızlıkla bekliyorum.

Video çekimi gayet net. Golu ve önemliz pozisyonları hemen kale arkasından net bir şekilde yakaladım.Yakın çekim yaptım. Kozluk'ta insanlara gösterdim. İnanıyorum çok beğeneceksiniz. 112 mb daha kalmı. O da tamamlanınca akşam inşallah sizlerle paylaşacağım. İnanıyorum tribünde kendinizden birilerinide göreceksiniz. Tribünleride bol bol çektim. Bütün pozisyonları yakalmışım. Serkan'nın golunu net olarak görebileceksiniz.

Beklediğinize kesinlikle değecek.