Bank Asya 1.Lig 2.Hafta | Kartalspor - Samsunspor'umuz: 2-1

Başlatan berusa55, 01 Eylül 2008, 00:19:25

« önceki - sonraki »

nomak55

Kartal yönetimine syleyelim o yer bize yetmeyecek :) şimdiden bi kat daha çıkmaya başlasınlar hehe.Hele bide erciyes macının olumlu gorusleri ve umut veren bir oyun sonrasında hemde gurbetteki hemşehrilerimizin samsunsporumuzu izlemek içiin ilk maçı olması dolayısıyla bence hınca hınc dolacaktır.İnş. bu macı alacağız tribünlerde kırmızı beyaz bayramı yaşatacağız

ozkan17

hazırlık maclarınd kume duserz dıyenler alanyayı yenemeyen ercıyesı nası yenecek dıyenler nerdesınız..hazırlık macı adı ustune HA-ZIR-LIK-TIR..lıg macıyla bır olurmu allah askına

kaan

Alıntı yapılan: ozkan17 - 01 Eylül 2008, 13:43:11
hazırlık maclarınd kume duserz dıyenler alanyayı yenemeyen ercıyesı nası yenecek dıyenler nerdesınız..hazırlık macı adı ustune HA-ZIR-LIK-TIR..lıg macıyla bır olurmu allah askına
Katılıyorum arkadaşlar samsunsporun yazınki durumu sizi niye yanılttıki böyle antremanını izlediğim samsunspor dun sahadydı kartala yenilsekte mesaj alını mucadele en st seviyede helal olsun hepsine helal.

kuzey55

bizdik burdayız...biz dahil zaten kimse takımdan bu oyunu beklemiyodu beklemek için de bi sebebimiz yoktu.oynanan kötü oyun bize bunu düşündürmüştü...ben demiştim naraları atmaya gerek yok.hepimiz için şaşırtıcı bir o kadar da sevindirici bir galibiyet ve oyun oldu...

kaan

Alıntı yapılan: kuzey55 - 01 Eylül 2008, 13:46:02
bizdik burdayız...biz dahil zaten kimse takımdan bu oyunu beklemiyodu beklemek için de bi sebebimiz yoktu.oynanan kötü oyun bize bunu düşündürmüştü...ben demiştim naraları atmaya gerek yok.hepimiz için şaşırtıcı bir o kadar da sevindirici bir galibiyet ve oyun oldu...
abi benim sözüm karamsar bakanlara değilki bi mağlubiyetle  bu kadar emeği bile yönetimi bile bir çırpıda silenlere tmaam bu kadaro bank asya birinci ligte çokmu kaliteli hayır takım çokmu süper onada tam oyle diyemeyiz ama oynanan oyun özveri mucadele hat safada.

ozkan17

bu haftaki galıbıyetı bence hocaya borcluyuz..olay kondisyonda gizli.

Sadece Samsunspor

tamam beyler ilk maçı kazandık ve bitti şimdi sıra kartalda hayırlısı inşallah kartalı'da yenip 2de 2 yaparız.

kaan

Alıntı yapılan: sBc-55 - 01 Eylül 2008, 14:40:31
eğer bi organizasyon olursa istanbula akın ederiz.
ki zannetmiyorum org olmaz ramazan dolayısıyla
Bence samsundanda gidilir bu maça bu coskuyla soğutlubahçede gitsin niye gitmesinki.

kuzey55

evet maçın ramazana denk geldi ama ben yine de azda olsa gelen olur diye tahmin ediyorum.ama eminimki kartalda takımımız yalnız kalmayacak bırakmayacağız.inş samsundan org olurda hep birlikte güzel bir galibiyet daha alırız..

34 SS 1965

bu mac ıstanbulda nasıl bu sefer ne kadar kalabalık olur yada ne bıleyım ne kadar az taraftar olur tam kestıremıyorum mac 5 de baslıyo 6 45 de bıtıyor ıftar da 7 30 da acaba gelen sayısı ne kadar olur kestırmem mumkun degıl ama tuzladan muhakkak gelen cok olacakatır cok guzel bı gun olacak

kaan

Samsunspor     -     Kartalspor
Sezon    Lig    Tarih    Ev Sahibi Takım    Sonuç    Misafir Takım
2007/2008    Türkiye Bank Asya 1. Lig    13/04/2008    Kartalspor    3-3    Samsunspor
2007/2008    Türkiye Bank Asya 1. Lig    18/11/2007    Samsunspor    1-3    Kartalspor

İstatistik
Ev sahibi   Kazandı   :   0 (%0,00)   Kaybetti   :   1 (%50,00)   
Maç   Samsunspor   :   0 (%0,00)   Kartalspor   :   1 (%50,00)   Beraberlik   :   1 (%50,00)
Gol   Samsunspor   :   4   Kartalspor   :   6
Sarı Kart   Samsunspor   :   4   Kartalspor   :   4
Kırmızı Kart   Samsunspor   :   0   Kartalspor   :   0
En Farklı Galibiyet   Samsunspor   :   -   Kartalspor   :   1-3
En Gollü Maç   Kartalspor 3-3 Samsunspor
En Çok Gol Atan Oyuncular (Samsunspor)   Celil Sağir(2)
En Çok Gol Atan Oyuncular (Kartalspor)   İskender Alın(3)
En Çok Oynayan (dk.) Oyuncular (Samsunspor)   Kenan Yelek(180),  Can Ulun(180),  Celil Sağir(180),  Emre Balak(180)
En Çok Oynayan (dk.) Oyuncular (Kartalspor)   Timuçin Bayazit(180),  Fuat Erarslan(180),  İskender Alın(180)

HoliganSamSunLu

Kartal maçındaki atmosferi gözümde canlandırıyorum da inşallah sezon sonundada bu kadar sevinçli ve mutlu oluruz...

kaleli55

beyler nerede istanbulda nerede yoplanılacak maça nasıl gidilecek bi bilgi verin

kuzey55

biz İSTANBUL GRUBU olarak gideceğiz kartala org saati ve yeri belli değil henüz...

volkim55

Alıntı yapılan: sBc-55 - 01 Eylül 2008, 14:40:31
eğer bi organizasyon olursa istanbula akın ederiz.
ki zannetmiyorum org olmaz ramazan dolayısıyla
ramazan dolayısıyla taraftar grublarimiz kapali değil arkadaşim gecen senede ramazanda deplasmana gittik bu takim neredeyse biz oradayiz allahın izni ile o gün samsundan gidenler bursadan gelenler istanbuldaki hemşerilerimiz ile o sdatta ful cekip maca bir sifir önden başlayacağiz