Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

Raqua55

Taraftar olarak Morallerimiz sıfır buradan tekrardan ayağa kalkabilir miyiz çok şüpheli.

Büyük umutlar ile başladığımız sezonda 1 puanla sonuncuyuz. Çok yoruyorsun be Samsunspor.Pazar günü sıfır moral ile günü yaşıyorum.

Sadece Samsunspor

Hoca konusunda hala Yilmaz vural diyenler var ya. Yilmaz i hoca diye isteyenin aklindan suphe duyarim. Yilmaz oyuncu tanimaz taktik teknik yok. Gazla 2 3 mac goturur sonra parasini alir gider. Hala bu adami destekleyenler var.

Raqua55

Kelimeler kifayetsiz kalıyor.Çok fazla konuşmak istemiyorum. Umarım Sergen yada Aykut Kocaman ile anlaşırlar.

Sadece Samsunspor

Emre belozoglu ile de gorusmus. 1 milyon euro istemis baskan 400bin euro vermis. Emre yi istemem bi basarisi yok burasi deneme tahtasi degil. Sergen in en azindan sampiyonlugu var. Ama benim tercihim sıkıcı futbol da olsa Aykut Kocaman dır

_SoN_

Hiç ismi geçmeyen, neresinden bakarsan bak elimizde kalacak, mantıksız bir isimle sözleşme imzalarsak şaşırmayın.

Raqua55

Alıntı yapılan: _SoN_ - 27 Eylül 2023, 20:26:36Hiç ismi geçmeyen, neresinden bakarsan bak elimizde kalacak, mantıksız bir isimle sözleşme imzalarsak şaşırmayın.

%90 öyle olacaktır.

binikalamadım

Alıntı yapılan: Raqua55 - 27 Eylül 2023, 19:00:56Kelimeler kifayetsiz kalıyor.Çok fazla konuşmak istemiyorum. Umarım Sergen yada Aykut Kocaman ile anlaşırlar.

ikisi de olmaz diye düşünüyorum yurt dışından yabancı vasat bir hoca getirirler...

Raqua55

Alıntı yapılan: binikalamadım - 28 Eylül 2023, 08:53:47ikisi de olmaz diye düşünüyorum yurt dışından yabancı vasat bir hoca getirirler...

Aykut çalışmak istemiyorum demiş. Sergen 60 milyon TL istemiş. Rıza çalımbaya yönelirlee gibime geliyor

evolution55

muhtemelen bu adı geçenler ile anlaşmaz tamamen alakasız birisi ile anlaşırız diye düşünüyorum, umarım yanıltır bu sefer başkan bizi. ama sergen rıza aykut bunlar bizi toparlar diye düşünüyorum. bir de futbolcu milletine naif hoca olmaması lazım.

mehmet yılmaz

Rıza Çalımbay olacak gibi duruyor. Umarım öyle de olur.

s_uzunkaya

rıza denilen karaktersiz samsunspor düşmanı bize gelirse robert yüzünden soğuduğum futbola sırf samsunspor sevdam yüzünden katlanmaya çalışırken jubilemi yapar taraftar olmayı bırakırım.

daha öncede yazmıştım, küme düşme maçımızda sırf mehmet özdileğe kıyak yapmak için sözde avrupa kupasına katılabilme adına o sene uygulanan eleme grublarına kalabilmek için takımını it gibi oynatmıştı. hemde bir önceki hafta direk rakibi olan başakşehire kendi sahasında gram top oynamadan yenilerek bizim maçı -yersen- ölüm kalım maçı haline getirmiş ve 3-2 yenilerek küme düşmemize ve 11 sene taaa 2. liglere düşecek kadar kabus bir hayatı yaşamamıza neden olmuştu...

açın başakşehir maçını seyredin. bizim maçta oynatdığı futbolu zaten buradaki hiçbir samsunspor sevdalısı unutmamıştır. açın seyredin kendi sahasında başakşehire 1-0 yenildiği maçı. karaktersiz ******* rızayı getirirlerse futbol ve daha önemlisi robertin takımı benim için biter.

binikalamadım

bu sonuçtan sonra isim yapmış hiç bir hocanın bize geleceğini düşünmüyorum...

5trawberry

Kaybedilmiş bir şey yok. Rakipler aldı başını gitti de biz geride kalmadık. 20 takımlı lig, her an her şey olur. Bir maç da eksiğimiz var üstelik. Takım kötü değil, teknik dokunuşlara ihtiyacı var. Başkan paraya kıyıp iyi bir hoca alırsa bu takım ivme yakalar.

Raqua55

Zor ama başaracaz bir şekilde. Buralardan döndük yine döneriz. Sadece iyi bir teknik direktör ve 1 galibiyet sonrası bir şekilde gelecek.