Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

evolution55

Sadece Samsunspor

31 Ağustos 2023, 21:53:10 #49265 Son düzenlenme: 31 Ağustos 2023, 23:33:29 Sadece Samsunspor
Ads genk macini izliyorum. Ads şiir gibi takim yapmis. Butun oyuncular cuk diye mevkiisine oturmus. Yusuf sarı ve yusuf erdogan sagli sollu acaip bi enerjileri var. Orta sahada belhanda emre akbaba. Rodrigues svenson falan enfes bir takim olusmus. Tebrik ediyorum umarim turu da gecerler.

Suan uzatmalara kaldi kaleci nasil olur Karacic gosteriyor masallah

Sol Açık

01 Eylül 2023, 14:31:37 #49266 Son düzenlenme: 01 Eylül 2023, 14:34:44 Sol Açık
Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 31 Ağustos 2023, 21:53:10Ads genk macini izliyorum. Ads şiir gibi takim yapmis. Butun oyuncular cuk diye mevkiisine oturmus. Yusuf sarı ve yusuf erdogan sagli sollu acaip bi enerjileri var. Orta sahada belhanda emre akbaba. Rodrigues svenson falan enfes bir takim olusmus. Tebrik ediyorum umarim turu da gecerler.

Suan uzatmalara kaldi kaleci nasil olur Karacic gosteriyor masallah

Ben de her iki maçı da izledim ama pek katılmıyorum. İlk yarıda oldukça etkiliydi ADS ama ikinci yarı zayıflıkları ilk maçtaki gibi ortaya çıktı.

Bireysel yeteneklere çok fazla bağlı bir hücum planları var ve buradaki yetenekler yorulduğunda (Belhanda ve Yusuf Sarı) veya sakatlandığında (Ndiaye) takım tamamen çözümsüz kaldı. Aslında çok iyi bir kadroları olmasına rağmen, yukarıda yazdığım 3 oyuncuya çok fazla bağlı bir takım. Bence teknik direktör sorunları var.

Açıkçası ADS hem buraya kadar iyi geldi hem de bu turda elinden geleni yaptı. Ama Genk her iki maçta da kazanmaya daha yakın taraftı...

Ek olarak, Genk'de her 2 maçta da sonradan oyuna giren Bonsu Baah ile Tolu çok etkili oldular. Her ikisi de tam bizim ligin oyuncuları ve bu tür oyuncular transfer edilebilse çok büyük iş olurdu. Her ikisi de gençler ve piyasa değerleri de öyle aman aman değiller (Bonsu Baah, 18 yaşında, 1.2 M euro; Tolu, 22 yaşında, 3 M euro).
Not: Gerçi tekrar baktım, Baah'ı 5.2 M euro bonservisle yeni almış Genk; Tolu'yu da 2.5 M euro bonservisle 6 ay önce almış. Yani, biraz para harcamadan olmuyor...

binikalamadım

"Yılport Kocaelispor" mu ? Başkan ufak ufak sıvışmasın...

Sadece Samsunspor

Cumhuriyetin 100.yilinda milletler liginden sonra Avrupa da da sampiyon olduk. Tebrikler kadinlar voleybol milli takimi. Cok guzelsiniz cok yakisti

Sadece Samsunspor

Milli takim leş gibi top oynuyor. Haftalardır parlayan yusuf sarı oyuna girmiyor. Cengiz 60dan sonra öldü oyunda. Al yusuf u sağ kanada takir takir oynardi. Kuntz bu takima yakismiyor. Hakan calhanoglu kimseyle anlasamiyor. Cok garip bir takim kurulmus kimse kimseyle anlasamiyor. Gunun tek artisi rennes e giden bertug un ilk macinda gol atmasi. Hareketli topa cok duzgun bir vurusla aglara gonderdi tebrik ederim kendisini. Takimin taktigi hic yok. Bizim huseyin hoca Kuntz dan cok daha iyi sistemli oynatir bu takimi.

binikalamadım

Y.Samsunspor : 6 Giresunspor    : 1
Goller: C. Holse (2)
Ercan K. (1)
Dimata  (2)
Emre K. (1)

binikalamadım

SOSYAL MEDYADA BÖYLE BİR ŞEYE DENK GELDİM...
SAMSUNSPORLULAR BUNLARI UNUTMASIN...
· Kuruluş döneminde ve sonraki süreçte Samsunspor'a pek çok futbolcu kazandıran Samsun Yolspor'un bir amatör takım olarak 1964-65 sezonunda Türkiye Kupasında yarı final oynadığını...
· Samsunspor'un esas kuruluş yılının 1927, ilk renklerinin ise siyah-beyaz olduğunu...
· Samsunspor'un 2.Lig'de oynarken Türkiye Kupasında yarı final oynadığını ve çeyrek finalde de son şampiyon Fenerbahçe'yi elediğini...
· 1969'da Birinci Lig'e ( Süper Lig ) çıkan Samsunspor'un bu ligdeki ilk Karadeniz takımı olduğunu...
· Bir Karadeniz takımında oynarken A Milli olan ilk futbolcunun Samsunsporlu Temel Keskindemir olduğunu...
· Samsun 19 Mayıs Stadı'nın 1975'te faaliyete geçtiğini ve o dönemin en modern stadı olduğunu...
· Samsunspor'un İkinci Ligde en fazla şampiyon olan takım olduğunu...
· Samsunspor Erkek Basketbol Takımının 1972 yılında Birinci Ligde oynadığını ve yine ilk Karadenizli olduğunu...
· Samsunspor'un Tanju Çolak ile 2, Serkan Aykut ile 1 defa Süper Lig gol kralı çıkardığını...
· Samsunspor'un İkinci Lig'den yükseldiğinin ertesi sezonunda en iyi dereceyi yapan takım olduğunu...  ( 1985-86 3.lük. )
· Samsunspor'un toplamda 14 futbolcusunu A Milli Takıma yolladığını...
· Samsunspor'un 30 sezon boyunca Süper Lig'de mücadele ettiğini...
· Samsunspor'un Balkan Kupasını kazanan tek Anadolu takımı olduğunu...
· 20 Ocak 1989 günü takım otobüsünün yaptığı kaza sonucu teknik direktör, şoför ve 3 futbolcusunu kaybettiğini...
· Samsunspor'un Türkiye'nin ilk tribün grubuna sahip olduğunu ( 1966- Lazigolar )
· Samsunspor'un Avrupa Kupalarında bir İngiliz takımını iki maçta da mağlup edebilen tek Türk temsilcisi olduğunu... ( 1998-99'da İnter Toto Kupasında Crystal Palace'ı 2-0 ve 2-0 yendiler...)

Sadece Samsunspor

Samsunspor Haber - Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, Samsunhaber.com'da yayınlanan Spor Saati programında çok önemli açıklamaların altına imza attı. Sezonun en iyi transferi olarak atletik performans antrenörü Fatih Yıldızı gösteren Başkan Yıldırım şunları söyledi; Türkiye'nin en iyi atletik performans hocasını Samsun'a getirdim bir hafta önce. Fatih Yıldız adında bir arkadaşımız. 20 senedir tecrübeli. Galatasaray, Milli Takım, Fenerbahçe'de çalışmış bir isim. Görüştük ve ikna ederek takımımıza kazandırdık. Göreceksiniz bu hocanın dokunuşuyla takımı öyle bir yukarı çekecek ki bir haftada bizim 1,5 - 2 aylık kamp görüntülerimizi en ince ayrıntısına kadar izledi.

KAMP VE MAÇ GÖRÜNTÜLERİNİ İZLEDİ
Oyuncu testlerinin tek tek üzerinden geçti. Samsun'dıa ki yapılan antrenmanlar ve maçlar bütün her şeyi izledi. Hangi oyuncular hangi seviyede olduğunu biliyoruz. Her oyuncuya aynı idmanının yapılmamasını gerektiğini biliyor. Hangi oyuncuların sakatlık reski var. Bunların hepsini hakimiz artık. Bir örnek vereceğim. Son gelen 4 oyuncumuzun performanslarının mevcut takım performanslarından çok yukarıda olduğunu söyledi. Bu ne demek: Samsunspor çalışıyor ama yeterli seviyeye gelememiş.

FATİH YILDIZ'A GÜVENİM TAM
Ya Samsunspor o 4 oyuncunun seviyesine gelecek. Ya da bu 4 oyuncu takımıın seviyesine inecek ve takım daha da kötü olacak. Ben talmat verdim; bu takımı önce 4 oyuncunun seviyesine getireceğiz.  Bana göre bu sezonun bir numaralı transferi oyunculardan çok Fatih Yıldız'dır. Bu kadar iddialı söylüyorum. Fatih Yıldız Samsunspor Kulübü'nün hocasıdır. Bundan sonra hangi teknik direktör gelirse gelsin Fatih Yıldız bu takımda her zaman atletik performans hocası olarak kalacak.