Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

eprianu

Şu güzel atmosferde bile tepki çeken işler yapmayı başarabiliyorlar. Az önce bilet alıp paylaşan birinin "Bi Fenre maçı değil ama olsun", "Hayaller Fener, Gerçekler Samsun" yorumuna denk geldim. Gerçekten bravo ya!

_SoN_

Arkadaşlarla bu konuyu konuştuğumuzda ben yönetim maçlara gelenlere öncelik verir demiştim, hatta şu maç sayısı vs diye muhabbet geçmişti aramızda, yönetim beni yanılttı, bu kadar acemilik beklemiyordum. Farklı düşünmek gelmiyor içimden acemilik diyorum artık, yoksa tepki verilmeyecek bir durum değil.

Sadece Samsunspor

Ben Samsunspor passolig i ile aldim zorla tiklaya tiklaya sabahtan beri bi anda bi bilet dustu aldim

Raqua55

Çok basit bir hata 11 yıldır bu takımın cefasini çeken değil çift takımlı olanlar mi o güzel atmosferi yaşayacak? Umarım bodrum maçında aynı hata olmaz

Sadece Samsunspor

22 Nisan 2023, 19:13:50 #49219 Son düzenlenme: 22 Nisan 2023, 20:58:01 Sadece Samsunspor
Eyup pendik maci. Eyup un baskani ayni zamanda pendigin dernek kurulunda. Hadi bakalim nasil bi şike donecek :)

Dipnot: pendigin as kalecisi burak. Rogerio ve kappel regattinsari kart cezalisi durumunda hemde hepsi bu mac oncesinde sari kart cezalisi durumuna dusmus. Hay allah nasil oldu hayret :)

Suan oynayan yedek kaleci de hangi takimdan gelmis bilin :) eyupspor

Edit: la eyup ayarli maci bile yenemedin :D

Raqua55

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 22 Nisan 2023, 19:13:50Eyup pendik maci. Eyup un baskani ayni zamanda pendigin dernek kurulunda. Hadi bakalim nasil bi şike donecek :)

Dipnot: pendigin as kalecisi burak. Rogerio ve kappel regattinsari kart cezalisi durumunda hemde hepsi bu mac oncesinde sari kart cezalisi durumuna dusmus. Hay allah nasil oldu hayret :)

Beraberlik rizeyi süper lige çıkarttı.Yarin kazanirsalar olayı bitirirler.

Sol Açık

Alıntı yapılan: Raqua55 - 22 Nisan 2023, 21:22:38Beraberlik rizeyi süper lige çıkarttı.Yarin kazanirsalar olayı bitirirler.

Çok büyük olasılık olduğu net (ve bence G.Birliği maçından bağımsız olarak da çıktılar) ama henüz o kadar kesin değil. Çok zor maçları olmasına karşın Pendik'in de şansı var. Özellikle de haftaya Pendik-Rize maçı varken...

Sol Açık

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 22 Nisan 2023, 19:13:50Eyup pendik maci. Eyup un baskani ayni zamanda pendigin dernek kurulunda. Hadi bakalim nasil bi şike donecek :)

Açıkçası Pendik gibi iddiası olan bir takımın (Eyüp'ten daha iyi durumda ve dünkü maça çıktığında tüm maçlarını kazanırsa doğrudan Süper Lige çıkacağı kesinken) böyle birşey yapacağına inanmam, zaten yapmadılar da...

Ayrıca ne yalan, Eyüp çok sinirime dokunuyordu; bir sürü "büyük" takım artığı ile pahalı ve kişiliksiz bir kadro hissi yaratıyordu bende. Şimdi bunun üstüne bir de Arda Turan gibi bir "hoca" getirdiler. Gerçekten Arda'yı ve ismini de düşüren bir tercih bu; bitime 5 maç kala, açık ara en kariyerli kadronun başına geçmek! Akla gelen 2 şey var: parası bitmiş olabilir ve/veya kolay yoldan hoca olarak bir apolet takmak istiyor olabilir. Her ikisi de manasız!

Herneyse, bizim yanımızda Rize ve Sakarya'yı istiyordum. Rize büyük olasılıkla geliyor; Sakarya olmazsa Göztepe de kabulümdür... 

Raqua55

Alıntı yapılan: Sol Açık - 23 Nisan 2023, 11:04:54Çok büyük olasılık olduğu net (ve bence G.Birliği maçından bağımsız olarak da çıktılar) ama henüz o kadar kesin değil. Çok zor maçları olmasına karşın Pendik'in de şansı var. Özellikle de haftaya Pendik-Rize maçı varken...

Haftaya pendik kazanırsa işin rengi değişebilir.Ben rizenin göztepe deplasmanı olduğunu bilmiyordum.Göztepe rizeyi çok rahat yener.

GurbetciFanatik

🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿
ALLAHIM ṣükürler olsun.
Emege gecen herkeze helal olsun.

Ṣampiyon SAMSUNSPOR

binikalamadım

RESMİ MÜRACAATIMI YAPTIM...!
Tüm Samsunsporluları ve Samsuncuları bu eyleme davet ediyorum...
Değerli Rektörüm üniversite kurulurken kurumsal logo ve resmi renklerde kırmızı mavinin seçilmiş olması şehirde sürekli rahatsızlık ve gerginlik oluşturmaktadır.Sizin öncülüğünüzde üniversitenin kurumsal logo ve resmi renklerinin KIRMIZI BEYAZ SİYAH olacak şekilde değiştirilmesi inanın ikinci bir şampiyonluk sevinci yaşatacaktır şehrimize...Ayrıca çöp tenekelerinde şanlı armanın basılı olması da çok tepki gören başka bir unsur dikkatlerinize sunar bu konuya da hassasiyetlerinizi arz ederim.

Sadece Samsunspor

Keciorem manisa bakiyordum. Kecioren gol atti var a gittiler 6dk inceleme yapti sonra golu verdi orta saha cizgisini gosterdi. Sonra hemen yan hakemin yanina gitti ofsayt a cevirdi. Tam manisali oyuncudan geldi ofsayt yoktu. Macin hakemi huseyin gocek. Bi şike olayi dondu o 6dk icinde. Var in gol uyarisina uymadi orta hakem yan hakeme uydu

_SoN_

Bu kadar güzel bir sezondan sonra, bu kadar rezil bir kupa törenini düzenlenebileceği aklınıza gelebilirmiydi? Bilet fiyatları ve satış yöntemi şok etmişti bizi ve ilk zamandan beri uyardık, ilk başta baktılar olmadı öğrenciye yüzde 20 indirdiler, sonra olmadı öğrenciye komple bedava yaptılar, olmadı son dakka komple bedava yaptılar, bu kadar acemilik, bu kadar boş tribünlere, bu kadar rezil bir kupa töreni izlemişmiydiniz, allah aşkına buna gerek varmıydı, bu kadar güzel sezonun kupa töreni böylemi olmalıydı,kupa töreni bilet fiyaskosonu bu şekilde yapıp taraftarı küstürenleri, bizi millete rezil edenlere hakkımı helal etmiyorum.

eprianu

Aslında şarkıcıya hiç gerek yoktu. Güzel bir sinevizyon, futbolcular ve teknik heyetin çağırılması, başkanın çıkışı, kutlama vs. yeterdi.