Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

s_uzunkaya

Göztepe maçı öncesi söylemiştim. Biz goztepeyi yener eyupde altınordu ya yenilirse süperligdeyiz demiştim goztepe maçı altına 🙂bu hafta gerçekleşti ve iş bitti...

ugurozkan

55.hakan

seskat

Ben bu kadar rahat bir şampiyonluk görmedim. Şükür çıktık. Keyfini çıkaralım arkadaşlar.

Raqua55

Emeği geçen herkese teşekkürler.11 Yılda kaybettiğimiz 2 final seyircisiz final küme düşmemiz play ofta elenmemiz.Hepsi bitti mi şimdi ?Sivas maçında 14 yaşındaydım sabaha kadar uyumayıp odada gizlice ağlamıştım.Şimdi 25 yaşıma geldim 11 sene gözümün önünden geçiyor ve şimdi ohh bee diyebiliyorum.Bizlere bu sevinci yeniden yaşatan rabbime şükürler olsun.Keyfini çıkaralım :)

eprianu

Gözümüz aydın arkadaşlar. Bu kadar acı çektik ama sonunda evimizde çay içerken şampiyon olma rahatlığını yaşadık. Hepimize hayırlı olsun :)

GurbetciFanatik

ALLAHIM sükürler olsun

forzasirin55

Yeni değil Geri geldik.
Tebrikler Samsunsporum

Sol Açık

13 Nisan 2023, 09:10:28 #49208 Son düzenlenme: 13 Nisan 2023, 09:13:56 Sol Açık
Herkes kendi hatıralarındaki Süper Lig vedalarımızdan bahsediyor. Bence bizim için "bir devrin sonu" anlamına gelen sezonumuz, 2005-06 sezonu. Serkanlı Celilli kadromuz, çok kötü giden bir sezonun son bölümünde büyük çıkış yapsa da (gerçi Serkan çoğunda cezalıydı), son 10 maçta tek yenilgi alsak da, sondan bir önceki hafta Malatya'ya deplasmanda kaybettiğimiz için (Malatya'yla beraber) küme düşmüştük.

Serkan Aykut, Celil Sağır Süper Lig'den düşmüştü! Gerçekten inanılmazdı benim için ve muhtemelen tüm kent için. Ondan sonra anlık çıkışlar ve düşüşler bir kenara, tekrar üst sınıf bir takıma dönüşemedik, kendimize gelemedik...

Umarım bu sefer kalıcı oluruz ve bu sezon yeni "bir devrin sonu" ya da yeni "bir çağın başlaması" olur...

jean

En son ciktigimizda memlekette multeci bile yoktu neler neler gecti 11 yilda cok vakit kaybettik Hatta 11 degil 17 benim icin cikip dustuk hemen kayseri Konya Sivas akhisar bile kupa kazandilar cok geri kaldik artik 2-3 yil kalici olup sonra insaallah basari zamani

Raqua55

Her zaman için yeni başlangıçlar iyidir.Güçlü bir başkanımız var doğru planlama bizleri çok farklı bir seviyeye getirebilir.Ama biraz bunları düşünmek yerine anın tadını çıkarsak daha iyi olur.Şampiyonuz.

eprianu

Küme düştüğümüz 2012 yılından sonra 11 yıllık süreçte neler yaşamışız ya;

• Süper Lig'den düştük
  • Ekonomik krizlerle boğuştuk
  • Transfer tahtamız kapandı
  • Puan silme cezaları yedik
  • 2 defa Play-Off finali kaybettik
  • Final maçına taraftarımız alınmadı
  • Kayyuma kaldık
  • 2. Lig'e düştük
  • Batmanın eşiğine geldik
  • 70 puan aldığımız sezonda averajla Süper Lig'i kaçırdık

11 yılda bir camianın yaşayabileceği her şeyi yaşamışız. Boşuna demiyoruz; "En çok biz üzüldük, en fazla biz sevineceğiz!".

Şampiyon Samsunspor Oleyyyy!

Raqua55

14 Nisan 2023, 21:44:17 #49212 Son düzenlenme: 14 Nisan 2023, 21:53:47 Raqua55
Şampiyon olduktan sonra bu videoyu seyrettim istemsizce duygulandım..11 yılın acısı çıktı.İyi ki şehir takımı iyi ki Samsunspor be aşağıdaki videoyu herkesin izlemesini tavsiye ederim.

https://www.youtube.com/watch?v=P4dvOkO36jM

eprianu

Alıntı yapılan: Raqua55 - 14 Nisan 2023, 21:44:17Şampiyon olduktan sonra bu videoyu seyrettim istemsizce duygulandım..11 yılın acısı çıktı.İyi ki şehir takımı iyi ki Samsunspor be aşağıdaki videoyu herkesin izlemesini tavsiye ederim.

https://www.youtube.com/watch?v=P4dvOkO36jM

Şampiyon olduktan sonra Beinsports'a çıkmışlar baba oğul ve röportaj vermişler. Twitter'da önüme düşmüştü ama bulamadım.

_SoN_

Biletleri normal şekilde açmışlar anında tükenmiş, sadece Samsunspor kartlı olanlara yada maçlara gelenlere öncelik verilmesi gerekmezmiydi, bunu nasıl düşünemez yönetim, Şampiyonluk kutlaması olacağı zamanda böyle yaparlarsa yazık valla.