Euro 2008 Yarı Final / Türkiye ' miz - Almanya: 2-3

Başlatan 16 SS 1965, 21 Haziran 2008, 00:33:58

« önceki - sonraki »

hakan55

US

2008 avrupa samoıyonası diyince akla gelen tek takım; TÜRKİYE..!

ozkan17

helal olsun bıze..turnuvanın sampıyonuyuz..hersyi basardık bu turnuvada

Türk olmak Türk Milletinin bir parcası olmak kadar Gurur,Onur ve Şeref veren baska bir sey olamaz herhalde..!

Hepinize Sonsuz Tesekkürler..!

celebi

harbisamsunsporlu5517

kendi elimize macı hedıye ettık bir cuval inciri berbat etti üç oyuncu dıgerlerının anlından öpuyoruz

jean

tam kadro olsak yenerdik kesin yunanistani yakalayamadik on ayaniyom bu firsat inslalah yine gelir ayagimiza

55__Gurbet__55

1 türk dünya ya bedel iste bizim yedeklerimiz onlari ezdi geti ama yetmedi ya keske kaybetmeseydik ya almanyada yasayiyan bi türk icin cok kötü oldu kese malta kaybetseydik de almanyaya karsi degil ya ama helal olsun aslanlar hakem hattlari cifte standart lara boyun egmeyip buraya kadar geldiler ve bana 2010 dünya kupasi icn cok güven verdiler cok umutluyum insallah bu hirsla bu inancla devam edersek inanki dünya kupasinda´da iyio isler beceregeriz

harbisamsunsporlu5517

yıne yenıyorduk rustu çıkmasa hamit o topu boş kaleye yollasa veya kazım kendini yere atmasa neden bu rezilliği yaptılar anlamış değilim bu macta ugur boral, sabri ve semihin emeklerini yok ettıler goze gore gore gıttı avrupa şampiyonluğu içim yanıyor aklıma geldıkce >:( >:( >:(

veis

eskiden milli maçlardan sonra hep aynı geyik olurdu yenildik ama ezilmedik.ozamanlarda top oynamayı bırakın atagımız bile olamazdı ve bende hep kendi kendime nasıl ezdik diye sorardım.ama şimdi yenildik ama bir türke yakışır gibi yenildik ama adam gibi yenildik ama parçalayarak diyebiliyorum.

MeL_55

86. dk'da attik. Tamam dedik Uzatmalara kalacagiz. Ama maalesef 90dk yedik. Almanlar pek sevinemedi Sans'a yedikleri icin. Türkiye süper oynadi, bu sefer biz öne gectik biz yenildik. Neyse Avrupa'nin en iyi 4. takimi olduk. ;) Helal size

harbisamsunsporlu5517

neden 3.lük maçı oynanmıyor avrupa şampiyonasında

veis

eleme usulü oluyor ama dünya kupasında 3 ve dördüncü sıra için maçlar yapılıyor.

CurvaSudSamsunspor

o kadar yorum yapacağımıza hakeme A dan Zye demeniz yeterli

MeL_55

En önde Samsunspor Atkisini Görebiliyormusunuz ? Iste o Benim...  ;)
ama gözükmüyorum sadece Atki gözüküyor. Oturdugm Sehirde (Almanya - Buchen) tek Samsunsporluyum  ;) Tezahürat yaparken...

celebi