A Grubu 3. müsabakası - Türkiye'miz - Çek Cumhuriyeti: 3-2 (Çeyrek finaldeyiz)

Başlatan mehmet yılmaz, 12 Haziran 2008, 11:38:11

« önceki - sonraki »

bezgınbekır

bir TÜRK dünyaya bedel 11 tanesini siz hesaplayın  ;D (yedekleride unutmadan )  ;D ;D

hasselbaink

Şu kaleci Volkan'da var ya beyin yerine fazladan kas var. Bir gram akıl yok, az kalsın mahvedecekti bizi.

Ayrıca Tuncay, oyundan olduğundan daha etkiliydi kalede. :) Volkan'ın yerine o oynasın Hırvat maçında.

Çarşambalı Sabri tam deli ya. Vakti gelmiş boğa gibi saldırıp durdu.

ATV'nin salak muhabirinin Arda şimdi eğlenceye mi gidecekiniz sorusuna Arda, yok, şimdi şükür zamanı, Allah'a şükretmemiz lazım" dedi. Muhabir "hönk" diye kaldı ortada.

Ay-yıldızın güzelliğine bak be... Bayrak gör uleyn Avrupa!

bezgınbekır

ardadan sonra bi bombada santrada Ahmet cakardan geldi adam canlı yayında su cümleyi kurdu 'Fatih terim bundn sonra herkese gider.'  ;D ;D AHmet cakarda bu gider muhabbetine alişmiş  :D

veis

kardeşim forma forma forma aslanlar gibi kırmızı beyazı giydiler aslanlar gibide oynadılar.

Sadece Samsunspor

İngiltere'in The Sun Gazetesi: TURK THAT! (ONLAR TÜRK!)

DİĞER YABANCI GAZETELERİN HEPSİNDE MANŞET OLDUK HELAL OLSUN ÇOCUKLAR GURURLANDIRDINIZ BİZİ TÜM DÜNYA BİZİ KONUŞUYOR

0-2 DEN 3-2YE MAÇ ÇEVİRDİK KOLAY MI ?

BAS GAZA TÜRKİYE'MMMMM

Kadir ÇELEBİ

Dünyada maçı takib eden  tüm insanlar gibi Şoktayım.. Ne söyelenebilirki başka Allah razı olsun hepsinden inancımız ve ruhumuz yeter..

55__Gurbet__55

16 saat gecdi aradan daha halen tüylerim diken diken maci düsündüm zamann gözlerim doluyo ne bicim macdi o ALLAHIMA SÜKÜRLER OLSUN vallah kazandiysak allahin payi yüzde 99% volkan´da tam artist 2.10 metre büyüklügnde adama koydu

jean

abiler boyla bir olay ilk defa basima geliyor havaalaninda calisiyorum ben isim bittikten sonrada ucak sefleriyle maca bakiyordum biri italyan biri fransiz 2-0 dan sonra ciktim yolda arabadayken 3-2 dediler hemen biizm mahallede konvoya katildim yolu kapattik resmen miting alanina dondu hala turk bayraklariyla dolasan kisiler var inslalah bu multluk hic bitmez kupayi alirsak kesin fransa yikilir

veis

istanbul cehennem yerine döndü.hırvatistan maçından sonra türkiyenin heryeri allahın izniyle kırmız beyaz olucak bizim en büyüük özelligimiz inançlı ve milli duyguları yüksek bir halkız ve türk milli takımıyla inanılmaz mutlu oluyoruz.inşallah şu hırvatlarıda yenelimde sonra kaldıgımız yerden devam:
not:çek maçı sonrası ardaya trt spikeri buakşam eglence varmı diye sordu:
ardanın cevabı:bugece şükür gecesi ve allaha şükretcegiz oldu
aslan parçası işte adam gibi adam.

ozkan17

bu arada mac sonu kutlamalarında ıstanbulda bır genc kızın basına silahdan cıkan kursun denk gelmıs..ne sevınmesını ne uzulmesını bılıyoruz yaa..avusturya ve ısvıcrede su ana kadar yapılan acıklamada HİÇ BİR TÜRK'ün adı olaylar ıcerısınde yok..

celebi

benim merak ettiğim konulardan biri de yarın cuma namazı vaazlarında ve hutbelerinde acaba hocalarımız milli maç konusuna değinip dua da bulunurlar mı

veis