"Samsun Basket Kulübü 2008/09" Başlığı Protesto Nedeni İle Kilitlidir!

Başlatan Sadece Samsunspor, 03 Mayıs 2008, 16:19:00

« önceki - sonraki »

veis

vay be buara gerçekden spor anlamında sadece a milli takıma oyuncu veremedik geri kalan yerlerde basket de dahil oyuncu veriyoruz.seneye 1.ligde a milli takımada sbk oyuncu vericek inşallah.

Revenge

Ceyhan Belediyesinden Nesibe Burcu UZUN diye bir kız aldılar. Geçen sezon 8,29 Sayı,Ribaund 1,5 , Asist 2,1   , Top çalma 1,2, Blok 0. Bir oyuncuyu hiç izlemeden bir değerlendirme, hele de eleştiri yapmak pek doğru olmasa da şu istatistikler bize çok parlak bir oyuncu olmadığını söylüyor sanki. üSTELİK YAŞLIDA 1976 DOĞUMLU. Ama eleştirinin dozunu fazla kaçarmıyalım. Önce bir izleyelim bakalım. 

CurvaSudSamsunspor

maçlar başlayınca görürüz her şeyi

veis

Alıntı yapılan: Revenge - 30 Mayıs 2008, 00:11:34
Ceyhan Belediyesinden Nesibe Burcu UZUN diye bir kız aldılar. Geçen sezon 8,29 Sayı,Ribaund 1,5 , Asist 2,1   , Top çalma 1,2, Blok 0. Bir oyuncuyu hiç izlemeden bir değerlendirme, hele de eleştiri yapmak pek doğru olmasa da şu istatistikler bize çok parlak bir oyuncu olmadığını söylüyor sanki. üSTELİK YAŞLIDA 1976 DOĞUMLU. Ama eleştirinin dozunu fazla kaçarmıyalım. Önce bir izleyelim bakalım. 

muhakkak izlenilerek ve takip edilerek alınmış bir oyuncudur.ama yaş sorunu karşımıza çıkacak gibi görünüyor.

jean

haberleri nerden aliyorsunuz abiler

Revenge

Fransa'da değiliz kardeş,Samsun'dayız. Olsun artık o kadarcık haberimiz.

veis

asıl konu yabancı transferlerinde pek hareketli degiller sanırım.belkide ince eleyip sık dokuyorlardır.ama kaderimizi belirleyecek transferlerde yabancılarda yatıyor bence.

gnc bengülü

Revenge

1- Bu takım ligde oynayacaktır. Oynamayacağına yada çekileceğine dair en ufak bir kuşku bile yoktur.
2- Senin şu gereksiz mesajına kadar kimsenin ortamı gerdiği falan yoktu.
3- Bizim rengimiz başından beri belli.
4- Kardeş sen yeni transfer edilen bir oyuncu hakkında bu güne kadar hiç düşünce beyan etmedin mi? Mutlaka ya bunu niye aldılar demişsindir. Benim kide o hesap işte. İnşallah iyi çıkar da yanılan ben olurum.

eLLis

Cidden istatistikleri iç açıcı değil yaşıda büyük izleyip göreceğiz artık

jean

bizim amerikali sayi lideriymis sitede yaziyor bence siirnler 1965 in dedigi dogru olabilir benim iicmdede kusku var hala lige katilip katilamayacagi erkek takimimiz hocayla anlasmisti kemal bitirimide almisti kurayada katilmisti ne yazikki cekildi sonra ben ilk maci yapana kadar kuskum olacak hala

mehmet yılmaz

Yarın öğleden basın önünde sonra 4 oyuncuyla mukavele imzalalanacakmış
Ama bizim kongre gelişmesi nedeniyle kafam bozuk olduğu için kimlerdir, yerli midir, yabancı mıdır diye sormadım.

Lige katılmama gibi bir durum yok.

Sadece Samsunspor

05 Haziran 2008, 18:17:45 #42 Son düzenlenme: 05 Haziran 2008, 18:21:06 tuqberk
Samsun transfere hızlı girdi!

Türkiye Bayanlar Basketbol Ligi'nin yeni ekiplerinden Samsun Basketbol Kulübü, 4 oyuncu ile bir yıllık sözleşme imzaladı.

Kulüp binasında düzenlenen imza törenine, geçen yıl kiralık olarak forma giyen Çankaya Üniversitesi'nden Deniz Boz ve Mersin Büyükşehir Belediyesi'nde forma giyen Pelin İnce katıldı.

Ceyhan Belediyesi'nden Nesibe Burcu Uzun ile Tarsus Belediyesi'nden İlkay Maşa'nın yerine ise menajer Mehmet Ali Tınay 1 yıllık sözleşmeye imza attı.

Ligde yeni takım olduklarını belirten kulüp başkan yardımcısı Sinan Bektaş, ''Hedefimiz Samsun ve Karadeniz'i bayan basketbolunda en iyi şekilde temsil etmektir. Bunun için de bütün imkanlarımızı kullanacağız'' diye konuştu.

Sözleşme imzalayan Deniz Boz ve Pelin İnce ise Samsun Basketbol Kulübü'nde forma giyecek olmalarından mutluluk duyduklarını söylediler.

Bu haberi ilk gördüğümde aha dedim Samsunspor Futbol takımı transfer yaptı ne alaka ise kendimce öyle bi sevinçle açtım basket takımının haberi imiş. Haberi sevinçle açmamın nedeni son 3-4 yıldır Samsun transfere hızlı girdi lafını duymayışımdır :-\

jean

bu haberlere sevindim inslalah yabanci transferini iyi secerler

Revenge

Jean kardeş ne oldu sana. Yoksa sbk'nın ligden çekilmeyeceğine inanmaya mı başladın.
EĞER BÖYLEYSE BU BİR DEVRİM!